مینه سوتا کلیسای کاتولیک و محافظه کار و فرقه لوتری گفت: آنها رزومه خدمات عبادت در هفته آینده در سرپیچی از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اجرایی به منظور محدود کردن خدمات مذهبی به 10 نفر.

مینه سوتا کاتولیک کنفرانس و کلیسای لوتری — میسوری کلیسایی (LCMS) در مینه سوتا, ارسال نامه های جداگانه به Walz اعلام و آنها را از سر پا, خدمات, مارس 26. به تاریخ رمان coronavirus منجر به مرگ 777 Minnesotans.

و اشاره کرد که “تاریکی و ناامیدی” را گریبانگیر کشور اسقف اعظم برنارد Hebda در بیانیه ای گفت که “ایمان همواره یک منبع آرامش و قدرت و در حال حاضر بیش از هر زمان آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است که ما قادر به پاسخگویی به نیازهای معنوی جامعه ما است.”

این حرکت به عنوان کسب و کار و برخی از رهبران سیاسی را تحت فشار قرار دادند پشت در Walz دولت استراتژی مناسبی برای بازگشایی دولت در تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

این حرکت توسط کلیساها می آید پس از “هفته از گفت و گو” با فرماندار آنها در انتشار اخبار گفت. خدمات رزومه برای پذیرش در 33 درصد ظرفیت سهشنبه آینده با پنطیکاست در زیر یکشنبه.

کلیساها می گویند که آنها مرتکب شده اند به “سازماندهی دقیق اجتماعی فاصله و پروتکل های بهداشت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.”

Walz سخنگوی عروسکی Tschann گفت: فرماندار “باقی می ماند در روال ارتباطی با رهبران مذهبی در سراسر کشور و درک و میر در این بیماری همه گیر در سلامت معنوی از Minnesotans.”

او گفت: Walz و مینه سوتا وزارت بهداشت خواهد بود در دیدار با رهبران کلیسا در این هفته.

علاوه بر این یک گروه به نام Becket صندوق برای آزادی مذهبی ارسال Walz و مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون “حقوقی حرف” ادعا ادامه داد: بسته شدن کلیساها نقض متمم اول قانون اساسی.

در مارس 13, Walz صدور یک فرمان اجرایی اجازه مراکز و برخی از خرده فروشان برای باز کردن در از 50 درصد ظرفیت و در روز چهارشنبه فرماندار اعلام کرد که مرحله به مرحله در برنامه ریزی برای اجازه, میله, رستوران ها سالن های آرایشگری و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی ژوئن 1 در کاهش ظرفیت. این ممنوعیت همچنان در شخص عبادت خدمات برای بیش از 10 نفر است.

این کشیش لوکاس Woodford, رئيس جمهور از مینه سوتا منطقه از LCMS, saidthat آن را “دلسرد کننده که فرماندار است تابع ما سلامت معنوی به رفاه اقتصادی از دولت است.”

شورای کلیسایی است که یک محافظه کار شعبه لوتری ایمان است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de