مرکز مسائل دستورالعمل برای پرواز داخلی عملیات از 25 مه

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: یک روز پس از اعلام از سرگیری تجاری داخلی پروازهای مسافری از 25 مه هواپیمایی وزارت در روز پنج شنبه صادر دقیق دستورالعمل s برای شرکت های هواپیمایی و فرودگاه به مسافران و سایر ذینفعان در مسائل اعم از کنترل در هوا کرایه محدودیت در تعداد کیسه های.

وزارت گفت: آن را تجویز پایین و حد بالا در هوا کرایه و شرکت های هواپیمایی را مجبور به پایبندی به آن “در طول دوره COVID-19 همه گیر”.

“در روز شروع (25 مه) محدود عملیات (حدود یک سوم) مجاز خواهد بود” آن گفت:.

آن گفت: مسافران را به گزارش در فرودگاه دو ساعت قبل از پرواز خود را برنامه ریزی زمان خروج و تنها کسانی که در وب انجام می شود بررسی خواهد شد مجاز به ورود به ساختمان ترمینال.

تنها یک چک در کیسه اجازه داده می شود و شرکت های هواپیمایی را فراهم خواهد کرد هر وعده غذایی خدمات در پروازهای وزارت گفت.

شبانه روزی برای یک پرواز آغاز خواهد شد 60 دقیقه قبل از خروج و شبانه روزی دروازه بسته خواهد شد 20 دقیقه قبل از خروج از آن گفت.

همه برنامه ریزی تجاری مسافر پرواز عملیات متوقف شده پس از مارس 25, زمانی که مودی دولت اعلام کرد در سراسر کشور مستند به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری تا به حال اعلام کرد که پروازهای داخلی از سر گرفته خواهد از مه 25 در یک کالیبره شیوه ای.

دستورالعمل گفت: مسافران باید انتظار یک روند آهسته تر در فرودگاه و جلوگیری از آخرین لحظه ورود.

“مسافران قبل از ورود به ترمینال برای اطمینان از پوشیدن دنده محافظ, به عنوان در غالب مورد نیاز است. او همچنان به پوشیدن ماسک در طول سفر ،

آن گفت: مسافران باید سفر اگر اقامت آنها در مهار منطقه. مسافران که آزمایش مثبت برای COVID-19 اجازه داده نخواهد شد به سفر.

“مسافران در حال انتظار برای تایید وضعیت سلامت خود را از طریق Aarogya Setu برنامه یا خود فرم اظهارنامه گفت:” وزارت دستورالعمل.

علاوه بر این فرودگاه اقتدار هند (AAI) گفته است که Aarogya Setu برنامه است نه اجباری برای کودکان زیر 14 سال سن.

افراد آسیب پذیر از جمله افراد مسن بسیار با co-morbidities باردار بانوان مسافران با بیماری توصیه برای جلوگیری از سفر هوایی آن را گفت.

فرودگاه توصیه شده است به اختصاص مناطق برای جداسازی و COVID-19 آزمایش مشکوک به مسافران است. فرودگاه نیز باید به مناطق جداگانه برای تغییر PPE (personal protective equipment) دنده توسط کارکنان با استفاده از آن.

دستورالعمل گفت: این فرودگاه را برای اطمینان از دسترسی آسان از دست sanitisers در تمام نقاط ورود و همچنین در دسترس در حوزه های مختلف ،

تمام مواد غذایی و نوشیدنی ها (F&B) و رسانه های خرده فروشی باز می شود با COVID-19 احتیاطی. دور و پرداخت دیجیتال, self-سفارش غرفه در F&B و رسانه های خرده فروشی برای تشویق شود برای جلوگیری از ازدحام آن گفت.

تشک یا فرش آغشته به آب ژاول (هیپوکلریت سدیم محلول) می تواند قرار داده شده در ورودی برای ضد عفونی کفش آن را گفت.

دستورالعمل گفت: مسافران در حال انتظار به دنبال اجتماعی فاصله و sanitisation در همه زمان ها از ورود به خروج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>