Covid19 ادعا می کند 2 زندگی در حیدرآباد

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: حتی به عنوان وجود دارد به نظر می رسد اجازه دهید تا در افزایش تعداد Covid-19 موارد در Telangana, دولت, دو نفر گزارش شده جان خود را از دست به این بیماری در روز چهارشنبه.

این طول می کشد Covid-19 مرگ و میر به شش فقط در دو روز و به 40 تا کنون در دولت است. یکی از افرادی که فوت شد 61 سال از Motinagar و از سوی دیگر بود که 81 سال از Chandrayangutta در این شهرستان است.

روز چهارشنبه در مجموع 27 مورد جدید ثبت شد که 12 شد کارگران در حال بازگشت به دولت از دیگر نقاط کشور است. پس مردم شروع به بازگشت به Telangana از کشورهای دیگر به عنوان بسیاری از 89 از آنها در مناطق مختلف در کشور را آزمایش مثبت برای این بیماری است.

بقیه موارد از بیشتر حیدرآباد منطقه تقریبا همه آنها که از دو خانواده در Asifnagar محل در شهر حیدرآباد.

Telangana در حال حاضر در مجموع 608 فعال موارد با دولت ضبط و در مجموع 1,661 Covid-19 موارد به, تاریخ, با توجه به روزانه Covid-19 بولتن منتشر شده توسط وزارت بهداشت و درمان. طی چند روز گذشته دولت گزارش Covid-19 نفر از مناطق Medchal-ماکاجگیری, سرم, Ranga Reddy, Jagitial و حیدرآباد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>