کلکته/Bhubaneswar: بسته بندی بادها تا 190 kmph های بسیار شدید و گردباد Amphan roared به غرب بنگال چهارشنبه آزادسازی سنگین باران و ترک یک دنباله از تخریب که در سمت چپ حداقل شش نفر کشته از جمله سه ماهه نوزاد, مقامات گفت.

Amphan ساخته شدید و باران سیل آسا در Digha در بنگال-Odisha مرزی در نزدیکی Sunderban و Hatiya در بنگلادش برش قنداق کردن از طریق مناطق ساحلی مسطح شکننده خانه ریشه کنی درختان و قطب الکتریکی است. این ریزش زمین که صورت گرفت بین 2.30 ساعت 6.30 pm شاهد وزش بادهای با سرعت 155-165 kmph gusting به 185 kmph و سیل بارندگی هند و هواشناسی بخش (آی) گفت.

کلیپ های ویدئویی نشان داد عظیم جزر و مدی و امواج توفنده به دیوار یا سد دریایی در Digha و ضخامت ورق باران مات خط ساحلی در دو کشور. گزارش اولیه گفت: در چند منطقه بنگال غربی از جمله North 24 Parganas, South 24 Parganas, Hooghly, Howrah, کلکته, شرق, Midnapore, West Midnapore, مورشیدبد و Burdwan, درخت و قطب الکتریکی بودند خانمان و کاهگلی خانه ها ویران شد و هزاران هکتار از ایستاده crop کردم هولناک. مناطق مختلف در هر دو کشور شد و در تاریکی فرو به عنوان تاسیسات الکتریکی فرو ریخت. ارتباطات شبکه های جامعی به عنوان تلفن برج فروپاشید. حرکت در جاده ها به طور جدی مختل با درختان بزرگ و قطب الکتریکی مسدود کردن وسایل نقلیه.

طوفان ادعا کرد حداقل سه زندگی در غرب بنگال و سه در Odisha. یک نوجوان از هوره فوت کرد زمانی که او در برخورد با یک پرواز ورق آهن. در Basirhat در North 24 Parganas, یک جوانی به نام Mahanta دس درگذشت و پس از یک درخت سقوط کرد و او خود را در حیاط. در Minakhan, North 24 Parganas, یک زن شناخته شده به عنوان نور جهان Behra درگذشت.

در اوریسا دو نفر در طوفان پناهگاه به علت بیماری و سه ماه را در یک فروپاشی دیوار. West Bengal وزیر Mamata بانرجی باقی مانده در فاجعه اتاق کنترل در طی ریزش زمین و نظارت عملیات توسط سازمان های مختلف مستقر بر روی زمین است. عملیات پرواز در فرودگاه کلکته متوقف شد با توجه به شرایط نامطلوب است. Odisha وزیر Naveen Patnaik و ویژه امداد کمیسر P. K. ینا بودند در تماس مداوم با جمع شمالی Odisha مناطق. حداقل 6.58 لاخ نفر تخلیه شدند در بنگال غربی و Odisha قبل از طوفان زده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de