طوفان Amphan: کلکته پورت اعتماد تعلیق عملیات به عنوان اقدام احتیاطی

Category: کیمیا | No comments

کلکته: کلکته پورت اعتماد بود که بازی نقش مهمی در حمل و نقل محموله از اقلام ضروری’ لوازم میان Covid-19 مستند است به حالت تعلیق عملیات خود را به عنوان یک گام احتیاطی برای جلوگیری از خسارت وارده به دارایی های خود را با توجه به طوفان Amphan.

KoPT سخنگوی Sanjoy موکرجی گفت: “همه انواع عملیات از جمله تخلیه و بارگیری در KoPT باقی خواهد ماند معلق از 8 صبح روز چهارشنبه تا ساعت 6.30 صبح روز پنج شنبه. تعلیق عملیات خواهد شد اما به اثر می آیند در هالدیا حوض پیچیده (HDC) از KoPT در شرق Midnapore از سه شنبه شب. تمام 19 عروق در Sandheads لنگرگاه باید برداشت خود را لنگر و اقدام به اعماق دریا, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از مسیر طوفان است.”

موکرجی گفت که تمام پردازش عملیات در دایموند هاربر و ساغر لنگرگاه متوقف شده است و اضافه کرد که تمام بارج گفته شده است به حرکت می کند تا به پناه آب.

هیچ کشتی نگه داشته شده است در روغن اسکله از هالدیا و تکان دادن تکان دادن در حالی که تمام حرکات درون و بیرون عروق لغو شده اند, در کلکته.

آقای Mukerjee افزود: “خلبان کشتی Ma Ganga و 4 خلبان راه اندازی شده اند و در داخل HDC به عنوان یک اقدام احتیاطی. تمام کشتی ها در اسکله دستور داده شده است تا برای تضمین اضافی مهار طناب و خطوط. تمام پورت متعلق به و استخدام ابزار صنایع دستی در نظر گرفته شده در داخل اسکله به جز من تقلا و راه اندازی کنم در کلکته خواهد شد در قفل برای exigency. به طور مشابه در HDC کشش خواهد شد در قفل برای exigency.”

در حال حاضر موکرجی گفت: وجود 15 تاجر عروق در کلکته حوض سیستم 6 در Kidderpore حوض و 9 در Netaji Subhas حوض. 11 تاجر عروق در هالدیا اسکله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>