طوفان Amphan نابسامانی بنگال غربی Odisha; ساعت مودی دعا برای وضعیت برای عادی سازی

Category: کیمیا | No comments

در میان coronavirus ناشی از مستند ساحلی متحده, West Bengal و Odisha مواجه خشم Cylcone Amphan در روز پنج شنبه.

هر چند ضعیف سیکلون teared از طریق West Bengal که در آن 72 نفر کشته شدند و دو منطقه به طور کامل ویران شده با هزاران نفر از مردم بی خانمان به سمت چپ پل ها شسته و مناطق کم ارتفاع در کمر آب های عمیق است.

شدیدترین طوفان, ضربه, West Bengal در 100 سال نابود گل خانه ها و محصولات زراعی و درختان ریشه کن و قطب الکتریکی است.

WEST BENGAL چهره فشار

“تا کنون طبق گزارش های ما را دریافت کرده اند, 72 نفر کشته شده اند در این دولت با توجه به طوفان Amphan. دو منطقه شمال و جنوب 24 Parganas به طور کامل ویران کرد. ما باید به بازسازی آن مناطق از ابتدا. من مصرانه از دولت مرکزی برای گسترش همه کمک به دولت” وزیر Mamata بانرجی به خبرنگاران گفت: پس از انجام یک جلسه نقد و بررسی با مقامات.

CM گفت: او را بازدید از مناطق آسیب دیده و خیلی زود است که کار مرمت خواهد رزومه در اولین.

“بخش بزرگی از شمال و جنوب 24 Parganas و کلکته روبرو هستند به دلیل قطع برق از شب گذشته. حتی تلفن و موبایل و ارتباطات را,” او گفت:.

رئیس جمهوری همچنین اعلام کرد که جبران تومان 2 لاخ به تومان 2.5 لاخ برای اعضای خانواده هر متوفی.

این ادعا که او هرگز شاهد چنین طوفان شدید و تخریب در زندگی خود Mamata درخواست نخست وزیر نارندرا مودی به بازدید از طوفان-مناطق آسیب دیده.

در ضمن مودی گفت: هیچ سنگ باقی نمیماند که پشت در کمک به کسانی که تحت تاثیر این طوفان.

“شده اند و دیدن تصاویری از, West Bengal در خرابی های ناشی از طوفان Amphan” او هنوز توییتی. به چالش کشیدن در این ساعت تمام ملت می ایستد در همبستگی با, West Bengal نخست وزیر گفت.

ODISHA بیش از حد تحت تاثیر قرار

نزدیک به 45 لاخ مردم در Odisha بودند تحت تاثیر این طوفان ریشه کنی درختان و مسطح شکننده خانه ارشد Odisha رسمی گفت.

قدرت زیرساخت ها و مزرعه بخش نیز دچار خسارت قابل توجهی رئیس, منشی, AK Tripathy گفت. با این حال مقامات گفت: زیرساخت های مخابراتی است که تا حد زیادی دست نخورده است.

این سیکلون طوفان که باعث سنگین باران و همراه با سرعت بالا بادها gusting تا 190 kmph در مناطق ساحلی ساخته شده و ریزش زمین در Sunderbans در غرب بنگال در شب چهارشنبه.

روز دوشنبه رئیس دبیر Tripathy با حضور در یک کنفرانس ویدئویی با اتحادیه کابینه وزیر راجیو Gauba و آگاهانه او در مورد خسارت ناشی از طوفان.

او گفت: طوفان تحت تاثیر بیش از 44.80 لاخ مردم از 1500 گرم panchayats با وجود Odisha دولت تخلیه حدود 2 لاخ مردم از مناطق آسیب پذیر پیش از ریزش زمین.

Tripathy گفت: کار مرمت این است که در جریان یک جنگ-جای پا به خصوص در Jagatsinghpur, Kendrapara, Bhadrak و بلسر و جاده اتصال به احتمال زیاد دوباره بازسازی شد و در مدت کوتاهی. اما آن را یک یا دو روز را به طور کامل بازگرداندن منبع تغذیه او اضافه شده است.

درآمد وزیر Sudam Marndi گفت: در مورد 1 لاخ هکتار از محصولات زراعی آسیب دیده اند. “منطقه جمع شده اند خواست برای ارسال ارسال اولیه ارزیابی آسیب گزارش در دو روز و ارسال گزارش های دقیق در مورد میزان خسارت به بخش کشاورزی و باغداری پس از آن,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>