دلوت — Essentia سلامت تخمگذار کردن 900 کارکنان به عنوان یک شیب افت در کسب و کار هزینه دلوت مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان 100 میلیون دلار در چند ماه گذشته با ضرر و زیان بیشتر انتظار می رود.

“با وجود بهترین تلاش های ما بسیاری از هزینه-کاهش اقدامات ما گرفته ایم بیش از گذشته چند هفته کافی برای حفظ ماموریت ما و سلامت سازمان” Essentia سلامت مدیر عامل David Herman در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “این باعث شد ما رهبری تیم را به دقت در نظر گرفتن سخت ترین تصمیم ما مواجه ایم پس من پیوست Essentia پنج سال پیش و حرکت رو به جلو با اخراج دائم.”

این کاهش که به نمایندگی از 6 درصد از Essentia نیروی کار هستند علاوه بر 850 کارکنان که که قرار است در مرخصی اداری و انتظار می رود به طوری باقی می ماند تا ژوئیه 31. کسانی که در ترک هنوز هم ممکن است نامیده می شود به عنوان مورد نیاز Essentia گفت. برخی از گذاشته شدن کارکنان تحت پوشش قراردادهای معامله باید-از-یاد و دیگر کار حمایت.

نظام سلامت است که بزرگترین کارفرما در دولوت با بیش از 6000 کارمند در شهر و در مورد 14,500 کارکنان در تمام نقاط در مینه سوتا و داکوتای شمالی و ویسکانسین.

مینه سوتا بیمارستان ها انتظار برای از دست دادن نزدیک به 3 میلیارد دلار با توجه به شیب دار رها کردن بيماران در حالی که آنها آماده شدن برای یک انتظار افزایش COVID-19 بيمار. بازديد معمول شده است به تعویق افتاد و اعمال جراحی الکتیو بودند تا زمانی که به تازگی مجاز نیست.

“در حالی که عمل جراحی و روش شروع مجدد در امکانات ما, ما در حال نزدیک شدن به این روند با دقت و به آرامی برای محافظت از جوامع ما بیماران و کارکنان حراست از تجهیزات حفاظت شخصی و اطمینان از در دسترس تخت بیمارستان برای COVID-19 بیماران” Essentia گفت: در انتشار اخبار.

نظام سلامت را کاهش اجرایی جبران و تثبیت برخی از نقش های رهبری و همچنین خم ساعت به سعی کنید به صرفه جویی در پول.

این شکستن داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله