فرماندار Tim Walz اجازه می دهد تا فعالیت های جوانان در گروه های کوچک اما ایالات متحده آمریکا جام جهانی فوتبال لغو شد

Category: کیمیا | No comments

 

به عنوان جوانان و ورزش های تفریحی در مینه سوتا روز چهارشنبه در زمان یک گام کوچک به سمت در نهایت بازگشت این خبر همچنین آمده است که این کشور بزرگترین مسابقات فوتبال جوانان برگزار شد در بلین لغو شد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از جوانان و فعالیت های تفریحی می تواند با “ارشاد” و با گروه های زیر 10 نفر اما بدون بازی به عنوان تیم رژیم صهیونیستی است. Walz اعلام کرد فاز 2 خود را ایمن ماندن MN طرح بازگشایی دولت است.

وجود سردرگمی بیش از اینکه آیا این تغییرات در حال حاضر آغاز شده روز دوشنبه در فاز 1 این طرح — به عنوان استیو گرو کمیسر وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی گفت: — یا شروع خواهد شد ژوئن 1 فاز 2 آغاز می شود.

“ما به دنبال روشن شدن حق در حال حاضر” گفت: Todd Johnson, مدیر اجرایی, مینه سوتا, تازه های ورزشی کمیسیون. “… روشن است که مردم نگران هستند و به دنبال آن روشن.”

در ضمن ورزش های ملی مرکز لغو تمام مسابقات و لیگ از جمله 2020 هدف ایالات متحده آمریکا جام از طریق جولای. ایالات متحده آمریکا جام درو 1,152 تیم از 22 متحده و 20 کشور در سال 2019. ایالات متحده آمریکا جام را به خود جذب حدود 25000 نفر در هر سال به مینه سوتا.

“آن روز غم انگیز. سی و پنج سال متوالی از یک وقفه رویداد آورده است که جامعه بین المللی به مینه سوتا گفت:” جانسون, که همچنین مدیر ملی مرکز ورزشی. “… ما در تلاش برای کشف کردن راه [برای برگزاری این رویداد]. ایمنی و نگرانی برای شرکت کنندگان و خانواده های آنها مهم بود.”

جانسون تخمین زده است که ایالات متحده آمریکا جام حساب برای نزدیک به 20 درصد از درآمد سالانه ملی مرکز ورزشی.

“ما قصد داریم به تلاش برای کشف کردن آنچه در آینده,” او گفت:. این طرح برای این مسابقات به سر در 2021.

به عنوان برای بازگشت از جوانان و تفریحی رقابت های ورزشی در مینه سوتا است که خواهد آمد در Walz فاز 3 در یک تاریخ مشخص شود.

“ما در این مرحله هنوز از بازی ها که بخشی از این, راهنمایی,, اما چیزی که ما ارزیابی دوباره به عنوان ما همچنان به رفتن را از طریق مراحل” بیشه گفت.

او اضافه کرد که اردوگاه های روز را مجاز تحت فاز 2 اما نه یک شبه ،

جانسون دیدم فاز 2 شل به عنوان یک نشانه در یک فرایند طولانی است.

“ما در حال تلاش برای کشف کردن راه امن برای گرفتن ورزشکاران با هم و آموزش و آماده” جانسون گفت. “متاسفانه به نظر می رسد که آنچه در این تابستان می تواند باشد. اگر ما آن را درست در آغاز شاید وجود دارد بالقوه برای رقابت بعد از آن در تابستان, اما در حال حاضر اگر ما می توانیم در نوک پا راه رفتن در امتداد و کمرویی در مورد آن ما را دریافت کنید وجود دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>