مبارک(?) روز یادبود: در اینجا برخی از مجازی حوادث به نوبه خود که اخم وارونه آخر این هفته

Category: کیمیا | No comments


Beenie Man, Patti LaBelle and Questlove are part of some of the Memorial Day Weekend virtual events to check out within the next few days.

Beenie Man, Patti LaBelle و Questlove بخشی از برخی از آخر هفته روز یادبود مجازی حوادث به اتمام ظرف چند روز آینده.
عکس: Mark Davis (گتی ایماژ), جیمی مک کارتی (گتی ایماژ), برایان Bedder (گتی ایماژ)

این آخر هفته آخر هفته روز یادبود که به طور معمول به عنوان kickoff برای تابستان با کباب کردن, احزاب, و بیشتر. اما…شما می دانید آنچه که تا این زمان در اطراف. اگر شما لازم نیست که هر برنامه ای برای خودتان نگه دارید اشغال خاص این آخر هفته رسانه های اجتماعی پر از سرگرمی را در نوک انگشتان خود را و ریشه است که در اینجا با گزینه های. نه تنها مجازی این حوادث پوشش جنبه سرگرمی نیاز داریم اما بسیاری از آنها بشردوستانه به عنوان به خوبی.

تبلیغات

بررسي فايلهاي چند حوادث اتفاق می افتد در این آخر هفته اگر شما به دنبال چیزی کمی برای انجام. همچنین, مطمئن شوید که به یک پیاده روی!

مارس 21

موسسه خیریه

  • Patti LaBelle, Questlove, DJ Jazzy Jeff و بیشتر انجام خواهد شد در طول یک کنسرت خیریه به نفع فیلادلفیا PHL COVID-19 صندوق. با توجه به فیلادلفیا صدایصندوق مطرح شده است و بیش از 16 میلیون دلار در حال حاضر “و کمک نزدیک به 400 سازمان های غیر انتفاعی مشغول به کار در خط مقدم” از همه گیر; آن را در درجه اول با تمرکز بر کمک به شهروندان ارشد کم درآمد ساکنان که اصلا بهداشت و درمان معلولان و کسانی که در حال تجربه بی خانمانی.

تبلیغات

این رویداد آغاز می شود که در 7 p. m. ET پخش در محلی ABC و NBC و CBS وابسته است. آن را نیز جاری می شود در Inquirer.com و Radio.com.

موسیقی

  • هاوایی چند نوازنده روح نوازنده ران Artis دوم انجام خواهد شد در طول Pickathon کنسرت یک روز, یک با همکاری ضبط آکادمی MusiCARES پایه و اساس است. کنسرت یک روز با هدف گرد هم آوردن دوستداران موسیقی به منظور “امید فاستر جامعه و تشویق سلامت روان.”

این کنسرت آغاز می شود در 4 p. m. و و را در جریان یوتیوب, حرکت یا کشش ناگهانیو Facebook.

تبلیغات

MAY 22

رقص

  • این باله نیویورک خواهد شد پخش یک عملکرد کریستوفر Wheeldon را مناجات و چرخ فلک (رقص) در 8 p. m. ET در وب سایت خود. از مارس 21 مارس 29 افسانه ای رقص شرکت ارائه دو باله یک هفته “همراه با یک تخته سنگ از دیگر آنلاین برنامه نویسی از جمله جدید قسمت های پادکست و زندگی جریان جنبش کلاس برای همه سنین, همزمان با تاریخ ما در حال حاضر-لغو بهار سال 2020 اجرای برنامه در مرکز لینکلن.”

تبلیغات

مه 23

موسیقی

  • جامائیکا ایستادن! Beenie Man و بخشش قاتل اعلام شد که نبرد بعدی در Verzuz سری برگزار خواهد شد که در 8 p. m. ET در Instagram زندگی می کنند. هیچ چیز می گوید: تابستان کاملا مانند یک bashment بنابراین این خواهد بود امیدوارم یک رویداد بزرگ با برخی از موسیقی بزرگ است.

تبلیغات

  • واشنگتن هنر سازمان Na Wa Wari و LANGSTON را برجسته گوهر پنهان در صحنه هیپ هاپ–سیاتل. 2(06) استراحت خواهد افتخار محلی هیپ هاپ از 7 بعدازظهر تا 10 pm PST. این رویداد در هفته لگد on May 16, و آن را به اجرا از طریق ژوئن 27.

تبلیغات

“هر هفته سکس اسکات, سیاتل, hip-hop, از حامیان و شرکت متصدی 2015 میراث سیاتل هیپ هاپ نمایشگاه در MOHAIرا دو جفت غربی اقیانوس آرام هیپ هاپ دی جی به همکاری برنامه و ضبط یک مجموعه متشکل منحصرا از آهنگ های محلی توسط هنرمندان هیپ هاپ از خاص دوران از سال 1980 تا به امروز” می نویسد جنوب سیاتل زمرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>