حیدرآباد: شهر مغازه باز برای رمضان خرید اما هیچ مشتریان

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: اولین روز از مستند قابل توجهی تسهیلات در این شهرستان به جز در Covid-19 منطقه قرمز مهار مناطق شاهد افزایش قابل توجهی در ترافیک جاده حتی به مغازه ها و موسسات دیگر باز نمی شود در این شماره می رود.

با وجود این که ماه رمضان, مغازه پاسداران در این شهر که باز کسب و کار خود را نمی بینم خیلی از نظر footfalls. مغازه ها دستور داده شده است که برای باز کردن در های عجیب و غریب و حتی چند روز.

“در مقایسه به حجم ترافیک در قبل از Coronavirus روز چه شهر دیدم در روز سه شنبه بود و احتمالا حدود 40 درصد گفت:” اضافی کمیسر پلیس (ترافیک), Anil Kumar گفت.

بسیاری از autorickshaws ساخته شده ظاهر در جاده ها پس از نزدیک به دو ماه نبود. با حمل و نقل عمومی – RTC اتوبوس و مترو راه آهن – خدمات هنوز عامل در این شهرستان بسیاری از autorickshaw رانندگان موفق به پیدا کردن مسافران است.

“من از کار برای همه این در حالی که به دلیل مستند. هر چند که من نمی تواند بیش از دو مسافر در یک زمان من خوشحال هستم که من می تواند به کار و کسب درآمد برخی از پول گفت:” داسو یک autorickshaw راننده که معمولا اجرا می شود سفرهای کوتاه از مستعمره مسکونی در Khairatabad به نزدیکی کسب و کار و مناطق خرید.

“از آنجا که وجود دارد هیچ اتوبوس من دو سفر امروز است. این احساس خوبی به پشت در محل کار,” او گفت:. یکی از دلایل که چرا بسیاری از کسب و کار بسته ماند در مناطق مختلف شده است می تواند به دلیل جزئیات تسهیلات ممکن است به گرفتن برخی از زمان برای فیلتر کردن یک GHMC رسمی گفت.

در حالی که در مغازه ها و موسسات اجازه داده شد به هیچ کدام اجازه داده شد برای باز کردن در مهار مناطق تعدادشان حدود 100 در این شهرستان است.

RTC منطقه خدمات اتوبوس در بر داشت بسیاری از داوطلبان با مردم و سفر از این شهر به دیگر مناطق. RTC گفته مقامات دقیق بهداشت و دورى اقدامات بود در حال اجرا برای اطمینان از ایمنی مسافران و کارکنان.

هر چند دولت اجازه داده است موسسات غذایی برای باز کردن – اما فقط برای takeaways – تنها چند رستوران که معمولا در خدمت سفارشات غذای آماده شد باز برای کسب و کار.

مقامات گفت که آنها انتظار بیشتر از این موسسات برای باز کردن در روزهای آینده. نیز وجود دارد برخی از امکان حلیم یک از غذا های مورد علاقه از شهرستان در طول ماه رمضان ممکن است در دسترس برای مردم به منظور در چند روز آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>