‘من یک رایگان انسان’: سفید معترضان نگه نشانه مقايسه برده Muzzling به اقامت در خانه سفارشات

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled ‘I Am a Free Human Being’: White Protesters Hold Signs Comparing Slave Muzzling to Stay-at-Home Orders

عکس: ژاک گیبسون (گتی ایماژ)

به عنوان اعتراض به اقامت در خانه سفارشات در ادامه به پاپ تا در سراسر کشور یک چیز می شود و بیشتر و بیشتر مشهود است: برخی از این افرادی نژادپرست AF. در کالیفرنیا حداقل دو زنان سفید پوست بودند, گیر افتاد, برگزاری, اعتراض, نشانه هایی که در مقایسه با دولت موجب به معنای محافظت از یک بحران بهداشتی به muzzling از بردگی مردم است.

تبلیغات

جیوه اخبار گزارش که دو زن بودند که شرکت در یک stay-at-home اعتراض در مقابل Humboldt County courthouse روز جمعه برگزار می شود نشانه هایی که نشان داد به خوبی شناخته شده طراحی Escrava Anastacia یک زن آفریقایی بود که به بردگی گرفته شده در برزیل در قرن 19 همراه با متنی که می خواند: “پوزبند برای سگ و برده. من: free انسان است.” احتمالا پوزه Anastacia پوشیدن در نقاشی است که در مقایسه با ماسک صورت مردم ملزم به پوشیدن در فضاهای عمومی به منظور محافظت از آنها را از COVID-19 عفونت است.

آن را نمیگیرد طولانی برای عکس ها را به دور در رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

Sharrone Blanck, رئيس جمهور از محلی NAACP فصل خلاصه همه چیز کاملا.

“اولین شماره این واقعیت است که این فرد معادل سگ به بردگی مردم به طور خاص به بردگی گرفته آفریقایی” Blanck گفت. “سپس او را شناسایی خودش را به عنوان یک رایگان انسان — به نوعی بالاتر و بهتر از مردم آفریقایی تبار و مردم از رنگ به طور کلی ساخته شده بودند به پوشیدن پوزبند.”

یکی از زنان Gretha Stenger ارائه شده عذرخواهی و توضیح در روز دوشنبه.

“برگزاری است که ثبت نام در این مستند اعتراض قبر اشتباه و از من درخواست بخشش از همه کسانی که من باعث درد” Stenger نوشت. “من تا به حال هیچ نشانه ای از خود من آن را به من تحویل داده شد توسط یکی دیگر از معترضان و یک عکاس عکس گرفت قبل از من در نظر گرفته نژادپرستانه مفاهیم. قصد من این بود به یک پایه برای آزادی همه افراد بشر است و من به اشتباه برگزار می شود نشانه آن است که منتقل مخالف است. لطفا می دانم که من احترام به کرامت همه مردم و من صمیمانه پشیمانی هر گونه درد و رنج ناشی از آن است.”

تبلیغات

این واقعیت است که Stenger به نحوی می تواند دیدن ظلم و ستم در بهداشت عمومی اقدامات در طول یک بیماری همه گیر در حال انجام است اما نمی بلافاصله تشخیص “نژادی مفاهیم” در نشانه ای او بود که برگزاری است و بسیار گفتن.

اما حداقل او عذرخواهی کرد.

من حدس می زنم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>