“من بسیار جدی در مورد آنها از دست دادن زندگی خود را’: آلاباما شهرداری نامزد Calls برای حلق آویز از فروشندگان مواد مخدر

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled ‘I Am Very Serious About Them Losing Their Life’: Alabama Mayoral Candidate Calls for Public Hanging of Drug Dealers

عکس: شاتر

آلاباما شهرداری نامزد—در قرن 21—به اعدام در ملاء عام به مجازات فروشندگان مواد مخدر.

تبلیغات

با توجه به AL.comجیمز ارل ری…متاسفم…مایکل ری جیمز که در حال اجرا است شهردار در شهر کوچک سیلاکوگا است خواستار اعدام تکرار فروشندگان مواد مخدر از طریق حلق آویز. جیمز ساخته شده است که چندین Facebook پست دفاع برای تمرین و—در صورتی که شما فرض کنید او فقط در حال هذلولی یا گفتن چیزهایی برای شوک ارزش ساخته شده است آن را بخشی از پلت فرم خود را به عنوان یک نامزد.

“من جدی در مورد, پس از کسی محکوم شده است سه بار من بسیار جدی در مورد آنها از دست دادن زندگی خود را که آیا آن را برای تزریق کشنده یا دار زدن” جیمز گفت: AL.com.

تبلیغات

هفته گذشته جیمز نوشته شده زیر در Facebook:

“لطفا در نظر است که فروشندگان مواد مخدر به قتل شده اند برای سود حدود 1,000,000 نوجوانان, خواهر, برادر, مادران, پدران, خالهها و عموهای در 20 سال دوره. بله من بسیار آگاه عمومی, دار زدن شدید است و کاملا ممکن است بدون فدرال مصوبات و نه از شهر و یا مقامات دولتی. شدید, بله, اما قطعا به ارمغان می آورد با توجه به این معضل در, Sylacauga, آلاباما, ایالات متحده آمریکا. مواد مخدر مانند فنتانیل مت, کوکائین, کراک و هروئین به طور فزاینده ای ریخته روی آمریکایی ها از آسیا و آمریکای جنوبی است. نگرانی من هیچ ربطی به معتادان اما تنها فروشندگان مواد مخدر. من به تماشای کودکان و کل واحد خانواده نابود شود چرا که ما داده ایم تا در به اصطلاح ” جنگ با مواد مخدر.'”

James’ پیشنهاد سیاست برای دست زدن به فروشندگان مواد مخدر ظالمانه است برای چند دلیل: اول او صحبت کردن در مورد دار زدن مردم که موظف است به منظور بالا بردن ابرو از نزدیک به 34 درصد از سیلاکوگا جمعیت که سیاه و سفید هستند. پس از همه جیمز در حال اجرا است شهردار در یک دولت با یک تاریخ عمیق از مجازات است که آن را به یک کل مجازات موزه. ثانیا مجازات مرگ است که قرار بود این سایت متعلق به عاملان فجیع ترین جنایات, که به طور معمول شامل واقعی قتل—و نه فروشندگان مواد مخدر که نیست مرتکب جرایم خشونت آمیز.

جیمز که یک معلم آموزش و پرورش ویژه در مرکزی ابتدایی در Coosa شهرستان گفت: او را دیده در دانش آموزان, اثرات مواد مخدر بر روی کودکان و خانواده ها است. او گفت: AL.com که او را “نه یک مهره” که خود را “بزرگترین نگرانی این است که چه داروهایی می توانید برای یک جامعه است.”

تبلیغات

“به نظر می رسد مانند چیزی است که انجام می شود در مورد مشکل مواد مخدر,” او گفت:. “چیزی که باید در مورد آن انجام می شود.”

حتما چیزی است که باید انجام شود در مورد اعتیاد به مواد مخدر و قاچاق انسان در هر شهرستان. اما این ain’t it ارشد. بیشتر مرگ نیست جواب و اعدام در ملاء عام در سال 2020 خواهد همیشه نگاه کنید بیشتر شبیه به خوب قدیمی-مد پرستی از هر نوع راه حل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>