هند به سر داخلی پروازهای مسافری از 25 مه

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: اتحادیه دولت در روز چهارشنبه اعلام کرد به راه اندازی مجدد داخلی اجرای عملیات ساختمانی از پنج شنبه در یک کالیبره شیوه ای. اتحادیه وزیر هواپیمایی کشوری آقای Hardeep سینگ پوری گفت: همه فرودگاه و هوایی مطلع هستند به آماده شدن برای عملیات از مارس 25 و استاندارد روش های عملیاتی برای مسافر جنبش صادر خواهد شد به زودی.

راه آهن هند هم اعلام کرده است به آغاز آن روال قطار مسافری عملیات از تاریخ 1 ژوئن با حدود 200 غیر AC قطار. این قطار خواهد بود علاوه بر Shramik ویژه و دیگر فاصله قطار ویژه که در حال اجرا در حال حاضر.

پرواز و قطار متوقف شد در اواخر ماه مارس زمانی که دولت اعلام کرد که کشور گسترده مستند به سرعت گسترش رمان coronavirus.

دولت در روز چهارشنبه نیز مجاز به بازگشایی مدارس برای انجام باقی مانده CBSE کلاس 10 و 12 هیئت مدیره امتحانات از ژوئیه 1. از جمله دانش آموزان را به امتحانات در مدارس خود در حال حاضر و وجود خواهد داشت هیچ خارجی مراکز آزمون.

متحده/UTs خواسته شده که به ترتیب برای اتوبوس های خاص را انتخاب کنید و rop جمله دانش آموزان است. وجود دارد را می توان بدون معاینه مرکز در مهار مناطق.

آن خواهد بود و اجباری برای دانش آموزان و معلمان و غیره به پوشیدن ماسک صورت وجود دارد و باید حرارتی غربالگری. دانش آموزان را مجبور به حمل خود را عفونی کرده و به حالت نشسته و در یک فاصله از یکدیگر.

این MHA گفت: برنامه آزمون های مختلف تخته باید مبهوت. CBSE هیئت مدیره آزمون ارزیابی انجام شده از صفحه اصلی.

دولت است به آرامی باز کردن هر دو فعالیت های اقتصادی و جنبش مردم پس از 55 روز کامل تعطیل با توجه به رمان coronavirus بیماری همه گیر.

چند متحده اجازه داده اند بین دولت و درون دولتی عمومی و خصوصی حمل و نقل با تعداد محدودی از مسافران است. اما توده سریع سیستم های حمل و نقل مانند مترو تراموا مسافر قطار و غیره باقی مانده بسته شده تا در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>