کیم Bartmann repays کارکنان دستمزد اما سازماندهی همچنان

Category: کیمیا | No comments

کیم Bartmann است بازپرداخت کارکنان که گذاشته شد از او مینیاپولیس رستوران به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر اما برخی از کارگران هستند که هنوز سازماندهی به تغییرات تقاضا.

حدود 20 نفر از کارگران و حامیان در روز شنبه تحویل طومار و نامه به Barbette, Bartmann گل سرسبد رستوران با یک لیست از خواسته ها از جمله پرداخت از انجمن اولیا و مربیان به دست آورده و بیمار و زمان امن توازن خسارت قطع پرداخت برای کارکنان که انتخاب می کنید به بازگشت به کار و جدید تعاونی مالکیت مدل برای کسانی که نمی.

“ما نمی توانیم بازگشت به حالت عادی به دلیل عادی کار نمی کند” گفت: نائومی Hornstein که قبلا به عنوان یک سرور در پت را ضربه بزنید. “این بحران تشدید مسائل است که باید همیشه وجود داشته است.”

درباره تلفن چهار شنبه, Bartmann گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد کارگران مطالبات زیرا هیچ یک از آنها را آورده بودند به او به طور مستقیم هر چند او اشاره کرد که مینیاپولیس کسب و کار ملزم به پرداخت هزینه به دست آورده بیمار و زمان امن توازن به کارگران که گذاشته شده است.

Bartmann گفت که او هنوز هم مدیون برخی از اضافه کاری پرداخت و این پول در جای خود به آن پرداخت.

“من آرزو می کنم وجود دارد برخی از اذعان که چه اتفاقی افتاده است با کسب و کار اتفاق افتاده در سراسر کشور در به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک” او گفت:.

Bartmann بسته او رستوران ها — که شامل پت شیر, کوچک, کسی که شام میخورد جی جی, کافه قرمز گوزن Supperclub کتاب باشگاه و طناب بند بازی و گذاشته شدن او از کارکنان هفته مارس 16 در پاسخ به COVID-19. روز بعد کارکنان آموخته است که حقوق خود را برای زمان مشغول به کار مارس 9-15 نمی خواهد در دسترس خواهد بود.

در ایمیل به کارکنان Bartmann گفت: او به دنبال سرمایه گذاران و تقاضا برای وام های دولت است. در چهارشنبه Bartmann گفت که او قادر به پیدا کردن در خارج پول برای پوشش حقوق و دستمزد است اما به استادانه درست شده.

دفتر دادستان کل راه اندازی شد رسیدگی به Bartmann رستوران در اواخر ماه مارس گزارش زیر از دستمزد پرداخت نشده. معاون رئیس ستاد جان Stiles گفت: تحقیقات در حال انجام است, و کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

Barbette باقی مانده است باز برای بایگانی اطلاعات کسب و کار و نان و ترشی امتیازی ایستاده در دریاچه هریت باز می شود. کوچک, کسی که شام میخورد باز بود برای takeout تا آن را تخریب Bartmann گفت.

آلیسون Hosman که مشغول به کار در چهار Bartmann رستوران بیش از سه سال گفت: او نمی خواهد بازگشت به او ، نیاز به صبر بیش از یک ماه برای او آخرین چک “بود واقعا نهایی کلش برای من,” او گفت:.

اوان Remmel که مشغول به کار در دو Bartmann رستوران برای شش سال گفت: او می خواهد تا ببینید که چگونه او در پاسخ به این درخواست قبل از تصمیم گیری که آیا او می تواند با او کار دوباره.

“اگر ما می تواند دوباره به یک محیط است که امن است و احترام و ارزش های ما و نظرات ما را در نظر میگیرد و با حرکت این شرکت باعث می شود من خوشحال به بازگشت” Remmel گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>