مندیا در کارناتاکا در حال حاضر آگهی خارجه تاج شمارش

Category: کیمیا | No comments

بنگلور: مردم از بازگشت از کشورهای دیگر در حال ادامه برای اضافه کردن به چوب خط حساب کردن در کارناتاکا. همراه با ماهاراشترا و تامیل نادو موارد نیز پیش بینی شده است به Jharkhand, Chattisgarh راجستان و Telangana. از 116 تازه تاج موارد مثبت حداقل 53 ردیابی منشاء خود را به افرادی که در بازگشت از ماهاراشترا.

نیشکر سرمایه مندیا دارای بیشترین تعداد فعال تاج موارد مثبت در کارناتاکا — 159 با 11 تازه موارد از ماهاراشترا.

مندیا که در ابتدا مبارزه موارد Tablighi Jamaat شرکت کنندگان یک بار دیگر رو به یک کار دشوار با اکثریت از آن موارد که از همسایه ماهاراشترا.

پس از شکست از 116 تازه موارد گزارش شده در دولت: بیست و پنج در Udupi, 15 در مندیا, 13 در حسن, 11 در Ballari, 9 در هر Belagavi و Uttara کانادا 7 در بنگلور 6 هر در Dakshin Kannada و Shivamogga 5 Dharwad 3 در Davangere, 2 هر کدام در گدگ و Chikkaballapura و هر یک از Tumkur ویجیپورا و Mysuru. این گرفته شده که در مجموع شمارش به 1578 موارد با 41 مرگ و میر.

از 25 مورد در یودیپی, 24 موارد ردیابی منشاء خود را به ماهاراشترا. در حسن همه 13 نفر ردیابی منشاء خود را به ماهاراشترا. یازده از 15 مورد در مندیا 3 از 5 در Dharwad و در تومکور و Mysuru با توجه به ماهاراشترا عامل.

در چهار مورد باقی مانده در مندیا, 3 هستند اولیه مخاطبین 28 ساله مهاجرین بازگشته از بمبئی.

به جز یک بیمار با سابقه شدید عفونت های حاد تنفسی باقی مانده پنج مورد در Shivamogga یک سفر تاریخچه to Tamil Nadu.

همه این شش مورد در Dakshin Kannada باید مسافرت های بین المللی تاریخ به امارات متحده عربی.

سه نفر در Belagavi باید سفر تاریخچه به Jharkhand در حالی که دو مورد لینک به راجستان. سه نفر دیگر از بیماران در بازگشت از ماهاراشترا.

گدگ دو تازه موارد – یکی از Chattisgarh و دیگر از ماهاراشترا. دو نفر از این پنج مورد در Dharwad ردیابی منشاء خود را به Telangana.

چهار از هفت مورد در بنگلور از مهار منطقه Padarayanapura-همه چهار عنوان اصلی تماس از 2 مثبت بيماران است. در یک مورد مقامات هنوز ترسیم منبع عفونت و باقی مانده در 2 مورد منبع عفونت 43 ساله نر که یک سفر سابقه به چنای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>