مینیاپولیس شهردار فری سفارشات مردم را به پوشیدن ماسک در داخل فروشگاه های مدارس

Category: کیمیا | No comments

شروع هفته آینده مردم در مینیاپولیس نیاز به پوشیدن ماسک یا پارچه پوشش صورت در هنگام رفتن به کسب و کار و یا ساختمان های دیگر که در آن مردم جمع آوری شده است.

شهردار یعقوب فری امضا منظور پنج شنبه که نیاز مردم بیش از سن 2 به پوشیدن پوشش بیش از خود بینی و دهان خود را زمانی که آنها در داخل “داخلی فضاهای عمومی مسکن.”

این سفارش شامل در این تعریف فروشگاه های خرده فروشی و ساختمان های دولتی و مدارس و مراکز تفریحی و “اجاره میلادی” مانند هتل ها از دیگر امکانات. فری گفت: این امر نیز اعمال می شود در skyways.

“من وعده داده شده به مردم از مینیاپولیس که من به دنبال اطلاعات و نشانه من از کارشناسان بهداشت عمومی,” فری گفت:, و اضافه کرد که آن را “روشن ما نیاز به مراحل اضافی برای محافظت در برابر COVID انتقال.”

مینیاپولیس بود 2,098 تایید موارد COVID-19 همانطور که از عصر روز چهارشنبه حسابداری برای حدود 12 درصد از دولت موارد است. در حالی که مسئولان شهرستان بر این باور مینیاپولیس شهر برای اولین بار در مینه سوتا نیاز به ماسک و دیگر شهرهای بزرگ مانند نیویورک و لس آنجلس و میامی مورد نیاز آنها را در برخی از تنظیمات.

مطابق با قانون جدید که می رود به اثر در 5 p. m. روز شنبه, مردم لزوما نیاز به پوشیدن یک ماسک اما آیا نیاز به مطمئن شوید که بینی و دهان پوشانده شده است. اگر آنها که با یک سربند یک روسری و یا مورد دیگر که هنوز هم مطابق این شهرستان گفت.

قوانین و مقررات جدید نیز نیاز به افرادی که خود را “مکان های عمومی محل اقامت” برای اطمینان از کارگران خود را پوشیدن ماسک “هر زمان که کارکنان از جمله چهره به چهره با مردم است.”

نقض قانون جدید می تواند منجر به یک اتهام تخطی از قانون و یا در مورد کسب و کار اقدامات خود را در برابر مجوز.

سفارش می کند را استثنا برای افرادی که شرایط پزشکی که آن را ناامن آنها را به پوشیدن ماسک.

فری نوشت: در سفارش خود را که “با توجه به CDC چون COVID-19 در درجه اول انتقال بیماری از طریق قطرات تنفسی جمعیت تراکم نقش مهمی در شتاب انتقال و شهرستانها مانند مینیاپولیس, متراکم ترین شهر در ایالت مینه سوتا هستند در معرض خطر بالاتر در حالی که همچنین خدمت بیشتری نسبت جمعیت های آسیب پذیر.”

ماسک مورد نیاز پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد قصد دارد برای استراحت برخی از محدودیت در کسب و کار, اما نگه داشته و دیگران در اماکن تشویق اجتماعی فاصله.

این 12th اجرایی سفارش فری امضا کرده است از آنجا که این شهر اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در ماه مارس است. زودتر سفارشات محدود کافه ها و رستوران ها به بایگانی اطلاعات و تحویل افزایش اقدامات احتیاطی در خانه های سالمندان و دیگر امکانات مراقبت و اجازه این شهرستان برای سرعت بخشیدن به آن فرایند خرید برای تامین اضطراری.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی startribune.com برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>