مینه سوتا افتخار خواهد کرد قرارداد کار در تنظیم به افزایش پرداخت برای ده ها هزار نفر از کارکنان دولت در این تابستان با وجود رای ایران به رهبری سنا به یخ حقوق برای کمک به نزدیک بینی کسری بودجه.

سرنوشت افزایش مانده بودند در برزخ زمانی که مجلس موکول در شنبه بدون رسیدن به توافق بر تصویب قرارداد بود که مذاکره با Walz دولت در سال گذشته است.

دموکرات ها که کنترل مجلس رای به تصویب قرارداد که عبارتند از: 2.5% افزایش حقوق در ماه جولای در حالی که سنا تصویب قانون تعویق انداختن افزایش می دهد تا ژوئیه 2021.

دولت قانون مستلزم آن است که قانونگذاران تصویب دولت کارگر قرارداد اما می گویند که آنها می توانید آنها را تغییر دهید. مینه سوتا, مدیریت و کمیسر بودجه مایرون فرانس داد و گفت: در یک بررسی قانونی توسط آژانس تایید کرد که قوه مقننه ندارد قدرت را به “یک جانبه اصلاح موافقت نامه ها و یا برنامه.” با رای دادن به OK قرارداد بدون برد این آژانس مصمم سنا به طور موثر مورد تایید آنها است.

اتحادیه های کارگری به نمایندگی از کارکنان دولت را جشن گرفتند این تصمیم گفت: این نشان دهنده احترام به کارگران و چانه زنی جمعی روند.

“این متوسطی قرارداد عادلانه است و مذاکره با حسن نیت گفت:” مینه سوتا انجمن های حرفه ای کارکنان, مدیر اجرایی, Lina Jamoul. “حقوق و دستمزد مندرج در قرارداد ما حمایت اعضای خانواده و اقتصاد محلی است که بخشی از بازیابی از این بحران است.”

اما این حرکت بود هزینههای جمهوریخواهان که استدلال کرده بود که عدم اجماع بین مجلس نمایندگان و سنا باید باعث لغو قرارداد و افزایش می دهد. خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت: تصمیم به افتخار قرارداد بدون عبور از یکسان اسکناس بی سابقه است.

“دادن پرداخت افزایش حقوق به کارکنان دولت در حالی که حدود 700,000 Minnesotans از کار هستند و توهین آمیز است و عمیقا غیر مسئولانه” او گفت:. “دولت ما نمی توانیم آن را. دموکرات ها در حال نادیده گرفتن سال از سابقه تاریخی سیاسی به عنوان بازپرداخت به بزرگترین کمپین همکاران.”

این تصمیم می تواند پیامدهای فراتر از بودجه دولت و اتحادیه قرارداد. قانونگذاران انتظار می رود به بازگشت به کنگره آمریکا در ماه ژوئن به از سرگیری مذاکرات در ساخت و ساز مطابق با بسته بندی مالیات و دیگر مسائل مربوط به چپ حل نشده در پایان جلسه. رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull, پیشنهاد چهار شنبه که دولت حاکم می تواند پیچیده این مذاکرات.

“فرماندار cavalier تصمیم گیری به کارکنان دولت افزایش این ماه ژوئیه برابر جهت روشن از سنا قرار است یک اثر سرما بر همکاری بین سنا و فرماندار,” او گفت:. “این بار برای اورژانس قدرت به پایان رسیده است.”

پایان جلسه مبارزه با بیش از قرارداد پدید آمده پس از بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس محو دولت پیش بینی شده مازاد ترک قانونگذاران با 2.4 میلیارد دلار بودجه شکاف. جمهوریخواهان استدلال دولت نمی توانیم دور دیگری از افزایش نزدیک به 50,000 کارکنان. بودجه مقامات تخمین می زنند که باعث افزایش هزینه خواهد شد دولت نزدیک به $445 میلیون دلار در زمان چرخه بودجه و $757 میلیون دلار در بودجه بعدی.

فرانس گفت: در حالی که “آن را به کار سخت به عقب بر گردیم به تعادل” دو سال بودجه تصویب شده توسط مجلس در سال گذشته “اختصاص جبران هزینه های تمام سازمان های” از جمله حقوق و دستمزد ارائه شده توسط اصلی قرارداد. او گفت: سازمان های دولتی در حال حاضر اقدامات برای کاهش هزینه ها از جمله استخدام یخ و پرداخت کاهش فرماندار و آژانس سر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de