مینه سوتا صاحبان رستوران احساس blindsided توسط دولت را تنها اجازه می دهد پاسیو ناهار خوری

رستوران اپراتورهای احساس blindsided توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام روز شنبه در رستوران ها می تواند باز تنها برای ناهار خوری در ژوئن 1, با سر یک مهمان نوازی گروه تجارت آن را “فاجعه شکست.”

در حالی که برخی از صاحبان رستوران هنوز هم وزن که آیا کارکنان خواهد بود ایمن از COVID-19 اگر آنها باز — و اگر مشتریان خواهد آمد — آنها تا به حال شده است در انتظار یک چراغ سبز به کار خود را در اتاق ناهار خوری, اتاق احتمالا با محدودیت.

“ما پاسیو هشت جداول. اجتماعی فاصله چه است ؟ دو جدول? ما تقریبا بهتر ماندن بسته و انتظار این را گفت:” دیوید Fhima مالک/آشپز Fhima را مینیاپولیس.

لیز قابهای, مدیر اجرایی, مهمان نوازی, مینه سوتا گفت: اگر چه دولت ها سفارش می دهد رستوران ها با, هوای آزاد, ظرفیت شکستن بسیاری از کمی و یا بدون صندلی در فضای باز و بدون اتاق به آن را ایجاد کنید.

به تعویق افتادن از زمانی که به رستوران می توانید کفش خود را به اتاق ناهار خوری باعث می شود آن را تنها بیشتر احتمال دارد که چک برنامه حفاظت از کسب و کار کوچک تسکین بسیاری از اپراتورها در زمان نمی خواهد تبدیل به یک کمک مالی به دلیل آنها نمی قادر خواهد بود برای دیدار با حقوق و دستمزد تعهدات.

مهمان نوازی مینه سوتا خواستار دولت به پیش نویس هدفمند بسته امداد برای رستوران ها.

رستوران ها یک تهدید چرا که مشتریان در محله های نزدیک برای مدت طولانی با ایجاد شرایط مساعد برای گسترش ویروسی.

آخرین سفارش اجازه می دهد تا رستوران به خدمت در مجموع 50 مراجعان خارج و تشویق شهرداری برای کار با کسب و کار برای پیدا کردن گزینه های خلاق برای فضاهای همراه, پیاده رو, حقوق راه و پارکینگ.

مرحله بعدی در دولت بازگشایی — که ندارد یک جدول زمانی — اجازه می دهد در داخل ناهار خوری با محدودیت.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه نا امید من گفت:” دانا Fahs از Parasole رستوران منابع که دارای چنین رستوران به عنوان مانی Steakhouse, Pittsburgh, آبی, Salut نوار Americain و زمین خوب.

“فرماندار بود به هر نشانه ای که کافه ها و رستوران ها باز خواهد ژوئن 1,” او گفت:. “من فقط زبانم بند آمده است که خوب مردم اطراف او نمی تواند او را متقاعد کند که نمی تواند پایدار برای رستوران ها.”

Parasole برنامه ریزی شده بود برای بسیاری از سناریوهای اما هیچ یک از برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک عمومی-تنها عملیات.

“فقط هیچ راهی وجود دارد,” او گفت:. “چه اتفاقی می افتد زمانی که شما پاسیو خود را باز و طوفان می آید از هیچ جا ؟ شما می توانید در داخل.”

Fahs گفت: مدیران رستوران خواهد شد برگزاری یک کنفرانس تلفنی روز شنبه دوباره.

پس از اعلام روز شنبه, تام هانسون شنبه, حیرت زده در داخل Duluth, کوره, محبوب, Duluth, رستوران او باز 19 سال پیش. “این فضای باز ناهار خوری بیت او گفت:” با یک تکان از سر خود “است که ممکن است بزرگ در هر نقطه اما در کنار دریاچه سوپریور.”

حتی تحت درخشان آفتابی آسمان یکشنبه, او اشاره کرد دماهای بودند در اواسط 50s.

آماده شدن برای یک تاریخ 1 ژوئن افتتاح شد و با داشتن اجتماعی فاصله نشانه ساخته شده و از جنس پلکسی گلاس برش برای قرار دادن بین غرفه از کسی که شام میخورد-مانند رستوران اما پس از آن او مطمئن نیستید که در مورد ادامه کار.

چند چوبی و میزهای پیک نیک خال خال سابق پارکینگ در کنار این ساختمان و Hanson که او نیز صاحب OMC دودخانه دستور داد یکی دیگر از $3,800 ارزش جداول پیک نیک و 1200 $ارزش از ظروف زباله. او امیدوار است به ارزش آن خواهد شد.

“این فقط یک بیحس کننده درس شکیبایی,” او گفت:.

Fhima شده بود امیدوار است که رستوران خود را می تواند بازگشایی با ظرفیت 25 تا 50 درصد و بر این اساس برنامه ریزی.

او می خواهم نصب رایگان لمسی, غرق, حوله کاغذی اسپری ها و درها و در حال برنامه ریزی برای ارائه به مشتریان یکبار مصرف plateware در صورت دلخواه.

Fhima اشاره کرد که کلاه بر روی 50 شام را ایجاد یک فشار اقتصادی حتی برای رستوران ها که در حال حاضر بزرگ پتیس.

“شما حتی شروع به شکستن حتی” او گفت:. “اما چگونه می توانم شما در تعادل است ؟ شما باید اعتماد به مقامات شما باید اعتماد به علم است. اگر حق با آنها است و این درست به انجام و سپس من آنها را تحسین. اما این سخت است. ما قصد داریم به شنیدن در مورد خیلی بیشتر رستوران ها بسته شدن.”

شهرهای دوقلو در حال حاضر دیده می شود چندین تعطیلی یکی از آخرین که 29 ساله گوزن & Sadie را در شمال حلقه که می پیوندد 21 ساله Pazzaluna در سنت پل و 40-year-old تخم مرغ و من و نه ساله لیسانس کشاورز در مینیاپولیس.

در حومه تعطیلی شامل 20 ساله اتش چوب آتش پخت و پز در مکان در, Woodbury, Blaine, Eagan و وحشی و Vivo آشپزخانه در دره اپل.

مجلل میخانه 500 در منکیتو صندلی می تواند حدود 70 مشتریان خارج از منزل با کمک کمی از این شهر برای دادن اجازه برای باز کردن پیاده رو و پارکینگ و یا حتی خیابان صندلی اضافی.

اما مالک تام فردریک جونیور گفت که پاسیو-تنها صندلی است که هنوز هم یک “واقعی روده ،

“مینه سوتا حدود 39 خوب روز سال — من مطالعه کرده ام آن — و اگر این باران ؟ پس چه کنیم با کارکنان که در حال کار است ؟ ” او گفت:.

استفانی Laitala-Rupp صاحب W. A. فراست که یکی از بزرگترین پتیس در شهرهای دوقلو گفت که او مطمئن است پاسیو باز خواهد شد ژوئن 1.

“این در مورد آب و هوا — ما همیشه با آن سر و کار — آن را در مورد سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان,” او گفت:. “ما هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با مسائل دشوار. من نمی خواهم برای قرار دادن مردم در معرض خطر است.”

بازار نوار-B-Que نقل مکان کرد و در اوایل سال 2019 به شمال شرق مینیاپولیس محل با یک حیاط کوچک. مالک آنتونی Polski هنوز در تلاش برای کشف کردن که آیا او باید آن را باز کنید.

“اولین واکنش من این است که کسی که به فروش می رساند پاسیو مسائل است که احتمالا شادترین مرد روی سیاره زمین در حال حاضر,” او گفت:. “مانند بسیاری دیگر از صاحبان رستوران, من می خواهم برای دیدن یک نور در انتهای تونل اما به نظر نمی رسد مانند کسی می داند که در آن نور است.”

 

کارکنان نویسندگان جکی کرازبی و پم Louwagie کمک به این گزارش.

اصلاح: نسخه های قبلی این مقاله misstated سن گوزن & Sadie است. افتتاح آن در سال 1991.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر