رهایی نزدیک است برای تمام آرایشگران و سبک که از کار شده است برای ماه می باشد.

همان را می توان گفت برای مشتریان خود ایم که مجبور به بستن بیش از حد رشد قفل به ponytails پرتاب نخ نما مو زیر توپ کلاه و صلح با موهای خاکستری که outgrew مصنوعی آن رنگ.

سالن و آرایشگاه در سراسر کشور خواهد بود و مجاز به بازگشایی در کاهش ظرفیت آغاز ژوئن 1.

آرایشگران, سبک و مشتریان خود را باید پوشیدن ماسک و خدمات انجام خواهد شد توسط قرار ملاقات فقط تحت محدودیت هایی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz چهارشنبه اعلام کرد.

“موهای من است که طولانی ترین آن بوده است در 10 سال گفت:” کودی حیاط یک افسر پلیس سابق و دریایی که به طور معمول با یک تر و تمیز هر چند هفته.

به عنوان هفته کشیده با سالن و آرایشگاه تعطیل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 حیاط بحث تبادل نظر سر تراشیدن. اما او نه یک فن از نگاه ترجیح می دهند یک حرفه ای انجام می شود تنگ محو شدن.

قبل از او می شود به کار آرایشگر کریس Pomeleo نیاز به پیدا کردن یک فضای جدید برای خود مینیاپولیس, فروشگاه, ممنوعیت آرایشگران. او از دست داد اجاره نامه خود را زمانی که او نمی تواند پرداخت اجاره بها در دو ماه خاموش کردن.

او را در میان آرایشگران و سبک مشتاق به بازگشت به کار حتی اگر این معنی است که آنها باید برای انطباق با محدودیت های جدید برای حفظ خود و مشتریان خود را امن است.

بازگشایی در 25% ظرفیت خواهد بود خشن, Pomeleo گفت. “اما همه ما باید برای تبدیل شدن به عادت کرده اند به زندگی با یک کمی کمتر در حال حاضر,” او گفت:. “اگر ما نیاز به آن را قطع و به طور چشمگیری به حفظ همه زنده و لگد و پس از آن ما نیاز به آن را انجام دهد.”

او مظنون اما برخی ممکن است سعی کنید به خم شدن قوانین است. مردم از کار شده است به مدت دو ماه و برخی از مشتریان بیش از حد مشتاق به بازگشت در, او گفت:.

در حالی که مغازه اش تا به حال به بسته او را رد کرد و متعدد رشوه از جان گذشته مشتریان که می خواست برش.

آرایشگر تام فورد است که صاحب مدیسون & Co., همچنین تبدیل کردن مشابه درخواست در طول shutdown که او را نگه داشته و 20 کارمند در سه سالن ،

“من مردم مشتاق برای بازگشت” فورد گفت. “ما boatload از افرادی که نیاز به موهایشان.”

Idled چند ماه گذشته در فورد و کارکنان خود را صرف زمان “آموزش و پاسخ-آموزش” خود را در راه هایی برای محافظت از خود و مشتریان از آلوده شدن توسط ویروس.

“ما به طور معمول پاکسازی ایستگاه های کاری اما [COVID-19] به معنی فوق العاده مطابق با اصول بهداشتی” او گفت:.

او و کارکنان خود را می پوشند محافظ N95 ماسک. او همچنین می پوشند یک چهره سپر. “این فقط یک لایه اضافی از احتیاط,” او گفت:.

این نیز به همین دلیل او می داند که برخی از افراد ممکن است همچنان به چشم پوشی از کوتاهی مو و سایر خدمات که نیاز به نزدیک و چهره به چهره تعامل.

“اما به عنوان یک صاحب من می توانم بگویم ما در حال آماده سازی درست و مسئولانه” فورد گفت.

در LV سلمانی در مینیاپولیس هفت آرایشگران را تلو تلو خوردن برنامه های خود را پس از تنها سه کار در فروشگاه در هر زمان اجازه می دهد هر کس به اقامت 6 فوت از هم جدا توضیح داد Ramiro Vazquez که دسته های رسانه های اجتماعی برای شرکت. مشتریان را تا زمانی که خود را منصوب است.

“ما آماده هستیم به صورت طبیعی جدید,” او گفت:.

دیوید واگنر Juut سالن اسپا را گسترش ساعت در 10 سالن در مینیاپولیس. حتی قبل از فرماندار اعلام روز شنبه, Wagner شد آماده سازی برای بازگشایی هر ایستگاه در سالن برای اطمینان اجتماعی فاصله.

او را به تعیین اگر آن را برآورده ظرفیت محدود از 25 درصد مورد نیاز برای ژوئن 1 ، در نهایت سالن و آرایشگاه را مجاز به افزایش ظرفیت تا 50%.

Juut مشتریان نیز خود را متوسط گرفته شده و باید به امضای یک فرم شهادت آنها بیمار نیست.

امید است که این نوع اقدامات کمک خواهد کرد که مردم احساس راحتی بازگشت به سالن.

آن Labovitz یک St. Paul هنرمند که مو رشد طولانی تر و خاکستری تر از او به یاد او گفت: به نظر می رسد به جلو به آن لحظه ای آرام بودن در یک سالن و برای مراقبت.

“این صمیمی نوع مراقبت,” او گفت:. “این چیزی است که من از دست رفته است.”

و او خواهید بود سخاوتمندانه در قدردانی خود را زمانی که او می گرداند. “من در مورد مراقبت از کسی که من و مالی خود را به خوبی بودن” او گفت:. “بنابراین من احتمالا آنها واقعا یک نکته.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de