مینه سوتا را COVID-19 بیمارستان رای بالا, جدید آستانه, 32 مرگ و میر گزارش شده

Category: کیمیا | No comments

یکی دیگر از 539 آزمایشگاه-تایید COVID-19 موارد به ارمغان آورد و در مجموع تا کنون به 18,200 در مینه سوتا است که در میان اقلیتی از کشور است که در آن همه گیر جهانی از بیماری های عفونی است که هنوز هم در اوج.

مینه سوتا, وزارت بهداشت, به گزارش روز پنج شنبه یکی دیگر از 32 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از یک رمان coronavirus. بود که یک روز بالا برای دولت آورده و مرگ و میر از این بیماری همه گیر به 809.

تعداد Minnesotans بستری برای COVID-19 566 — با 229 در بخش مراقبت های ویژه با توجه به گروه که همچنین گزارش شده است که رشد در بیمارستان پذیرش بالاتر از یک هدف جدید هدف است.

افزایش مرگ و میر زیر پنج شنبه پایان از 51 روز اقامت در خانه سفارش و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام روز چهارشنبه که او اجازه می دهد رستوران ها و کافه ها برای ارائه ناهار خوری در ژوئن 1 و اردو به بازگشایی شده است.

هر گونه افزایش از دوشنبه در چهره به چهره و انتقال بيماري در مینه سوتا را نشان می دهد نیست در آخرین شماره ، علامت شروع اغلب اتفاق می افتد تا زمانی که چهار تا پنج روز پس از عفونت است. Walz گفت: اثرات این ایالت منظور در این بیماری همه گیر در مینه سوتا ممکن است به طور کامل دیده می شود تا ژوئن 1.

بیماری مدلسازی توسط دانشگاه مینه سوتا امور خارجه و بهداشت و درمان محققان تخمین زده است که این ایالت اقامت در خانه منظور کاهش می یابد و چهره به چهره و تماس و ویروسی انتقال 55٪. Walz گفت که به احتمال زیاد توضیح می دهد که چرا این دوره از این بیماری همه گیر به نظر می رسد به اوج بعد در مینه سوتا از کشورهای دیگر.

کشورهای دیگر “را از طریق این” Walz روز چهارشنبه گفت:. “ما در اوج است و هنوز هم در حال آمدن … تفاوت بین آنچه در نیویورک مجبور به رفتن را از طریق آنچه که ما در حال رفتن را از طریق این است که ما بهتر آماده برای ضربه زدن به آن است.”

جدید Covid استراتژی خروج از وب سایت تولید شده در بخش های ساکن ایالت مینه سوتا و سابق آمریکا مدیکر مدیر اندی Slavitt نشان داد که در ایالت مینه سوتا یکی از کمتر از 20 متحده که در آن COVID-19 موارد در حال افزایش است. سازمان از سایت گذراند سرمقاله در ایالات متحده آمریکا امروز پنج شنبه خواستار مراقب بازگشت به حالت عادی و کاهش متحده اجتماعی محدودیت فاصله.

“آن را نمی خواهد کمک به اقتصاد اگر ما به پایان رسید تا نیاز به جلو و عقب سخت و یا نزدیک بار دیگر به دلیل این ویروس شروع به گسترش به سمت نقطه ای که آن را تهدید می کند ما سیستم مراقبت های بهداشتی و بیشتر ما را مختل سلامت” نویسندگان نوشت. دیو Durenberger سابق سناتور ایالات متحده برای مینه سوتا, امضا نامه.

Walz آخرین سفارش خود جلب کرد انتقاد از رفت و آمد مکرر صاحبان که امیدوار به از سرگیری فعالیت بیش از محوری آخر هفته روز یادبود و از مینه سوتا کاتولیک کنفرانس که OKed آن کلیساها را به سرپیچی از دستور شروع روز سه شنبه و برای نگه داشتن توده ها به یک سوم از ظرفیت صندلی خود را.

Walz اذعان کرد که نگرانی ها و دردهای اقتصادی از ادامه محدودیت اما گفت که اطلاعات علمی در مورد خطر این ویروس بیش از حد قوی به چشم پوشی است. او پیش بینی کرد 1,000 مرگ و میر در مینه سوتا در پایان ممکن است.

دولت اضافه شده یک پنجم شاخص جدید “شماره گیری پشت داشبورد” است که ارزیابی زمانی که محدودیت بیشتر می تواند برداشته شود. داشبورد نشان داد که افزایش قابل توجهی در نرخ COVID مربوط به بستری شدن در بیمارستان. اما COVID-19 موارد تنها دو برابر شدن هر 14 روز است که بهتر است دولت در آستانه هفت روز است.

دولت همچنان به آمدن نزدیک تر به آن ICU ظرفیت — با 1,034 از 1,261 مراقبت ويژه تخت اشغال شده توسط بيماران مبتلا به COVID-19 یا نامربوط شرایط پزشکی. دولت را به بیمارستان دیگری 1,124 تخت است که می تواند آماده در عرض 72 ساعت در صورت نیاز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>