میمون ها پاسخ خوبی در واکسن آزمایش ارائه امید برای انسان

Category: کیمیا | No comments

یک نمونه اولیه واکسن محافظت میمون از coronavirus محققان گزارش روز شنبه, پیدا کردن ارائه می دهد که امید جدید برای موثر انسانی واکسن.

دانشمندان در حال حاضر در حال تست coronavirus واکسن در افراد, اما, اولیه, آزمایش های طراحی شده برای تعیین ایمنی نیست که چگونه به خوبی یک واکسن. تحقیقات منتشر شده روز شنبه ارائه می دهد بینش به چه واکسن باید انجام شود و به نحوه اندازه گیری آن است.

“برای من این قانع کننده است که یک واکسن ممکن است,” دکتر گفت: Nelson, مایکل, مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی در والتر رید ارتش موسسه پژوهش.

دانشمندان مشغول در سراسر جهان تقلا برای ایجاد یک واکسن جدید کروناویروس. بیش از یک صد پروژه های تحقیقاتی راه اندازی شده است. اوایل ایمنی آزمایشات در انسان شروع شده و یا در تکمیل نه از آنها.

کنار آمدن بزرگتر هستند آزمایشات برای تعیین اینکه آیا این نامزد واکسن نه تنها امن است ، اما کسانی که به نتیجه نمی رسند ،

در ضمن دکتر دن Barouch یک virologist در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی در بوستون و همکارانش را آغاز کرده اند یک سری از آزمایشات به گسترده تر نگاه کنید که چگونه coronaviruses تحت تاثیر قرار میمون — و اینکه آیا واکسن ممکن است به مبارزه با عوامل بیماری زا. گزارش خود را منتشر شد در علم است.

Barouch است که مشغول به کار در همکاری با جانسون و جانسون است که در حال توسعه یک coronavirus واکسن است که با استفاده از یک به خصوص اصلاح ویروس به نام Ad26 که او توسعه یافته است.

تحقیقات جدید در میمون ها “می گذارد علمی پایه” برای کسانی که تلاش Barouch گفت. در ماه مارس دولت فدرال اعطا $450 میلیون به Janssen Pharmaceuticals, یک بخش از جانسون و جانسون به منظور توسعه یک coronavirus واکسن.

دانشمندان شروع به مطالعه درباره این که آیا میمون ها تبدیل به ایمنی به ویروس پس از بیمار شدن. تیم آلوده نه واکسینه نشده rhesus macaques با کروناویروس جدید.

میمون توسعه علائم آن شبیه یک مورد متوسط از COVID-19 از جمله التهاب در ریه ها است که منجر به ذات الریه. میمون بهبود پس از چند روز و Barouch و همکارانش دریافتند که این حیوانات تا به حال شروع به ساخت آنتی بادی به کوروناویروس.

برخی از آنها تبدیل به اصطلاح خنثی سازی آنتی بادی به این معنی که آنها را متوقف ویروس از ورود به سلول ها و تولید مثل.

سی و پنج روز پس از inoculating میمون محققان انجام یک “re-چالش” سمپاشی نوبت دوم coronavirus به بینی از حیوانات. میمون ها تولید می شود موجی از محافظ خنثی سازی آنتی بادی است. Coronavirus به طور خلاصه موفق به ایجاد عفونت در میمون ها’ بینی بود اما به زودی از بین برود.

این نتایج لزوما به این معنی نیست که انسان نیز توسعه قوی و ماندگار ایمنی به کوروناویروس. هنوز Barouch و دیگران پیدا تحقیقات دلگرم کننده است.

“اگر ما دوباره چالش مطالعه و آن را کار نمی کند, مفهوم خواهد بود که تمام واکسن تلاش خواهد شکست” او گفت:. “که واقعا خبر بد برای 7 میلیارد نفر است.”

فلوریان Krammer یک virologist در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک بود که درگیر در این مطالعه گفت که سطح آنتی بادی دیده می شود در میمون ها بودند و امیدوار کننده است.

“این چیزی است که محافظت از شما را از بیماری,” او گفت:. “کامل نیست اما شما قطعا حمایت می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>