‘من Blackitude برجسته در همه چیز من’: آندره لئون Talley در پوشیدن سیاهی در فضاهای

Category: کیمیا | No comments


André Leon Talley attends the Marc Jacobs Fall 2020 runway show during New York Fashion Week on February 12, 2020, in New York City.

آندره لئون Talley حضور Marc Jacobs سقوط 2020 باند نشان می دهد در طول هفته مد نیویورک در فوریه 12 سال 2020 در شهر نیویورک است.
عکس: دیمیتریوس Kambouris (گتی ایماژ برای Marc Jacobs)

آندره لئون Talley را بسیار پیش بینی دوم خاطرات نوعی پارچه ابریشمی ترانشهفقط ضربه قفسه های روز سه شنبه و در حال حاضر پرفروش نیویورک تایمز. اما وزوز ساخته شده در اطراف این کتاب قرار است bombshells در مورد صنعت مد gatekeepers مانند Anna Wintour و کارل Lagerfeld مسلما تهدید به تحت الشعاع قرار تر از زندگی حضور است که Talley خود را—به عنوان به خوبی به عنوان خواستار به سوال این که آیا آن را به سادگی انگور ترش به غذا در یک انحصاری صنعت تنها پس از یک متوقف شکوفایی درون آن است.

تبلیغات

“در نوعی پارچه ابریشمی ترانشه, Talley میسازد نارضایتی او و جدی ناامیدی در زمان نامناسب و…اما آن سخت است برای گریه برای کسی که بیش از کار خود را دریافت خیرخواه شرکت های بزرگ وام—همراه با هدیه از طراح لباس اتاق در هتل ریتز, طراح, توشه, خز ملافه کلاس اول پرواز و تعداد زیادی و تعداد زیادی از kowtowing” نوشته روبین گیوان که برنده جایزه پولیتزر مد منتقد واشنگتن پست در یک شنبه op-ed با عنوان: “آنچه آندره لئون Talley می گوید در مورد مد می گوید زیادی در مورد چگونگی مد تغییر کرده است.”

تبلیغات

“به عنوان مدیر خلاق آمریکایی رواج Talley بود و نه در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در بالای هرم; برای دهه ها او تنها یک,” Givhan بعد اضافه می کند. “او اغوا شده توسط مد را در ساختار سلسله مراتبی هنگامی که او نشسته در بالای آن مشابه را; او derides که بسیار سیستم زمانی که او معتقد است آن است را رد کرد و او را.”

برای بسیاری از آن نیز دشوار است برای آشتی دادن Talley محل و امتیاز در خستگی ناپذیر Eurocentric صنعت مد با برتری در آن تصاویر و سلسله مراتب ناخودآگاه تداوم اما به عنوان Talley می گوید W magazine, او هرگز در نظر گرفته شده خود را در سیاهی بحث شده است و یا در انکار در مورد صنعت است که در آن او صعود.

“من فکر می کنم من سیاهی بود که همیشه در مقابل در اپیدرم—شما می توانید ببینید که من سیاه بود هیچ کس نمی تواند می گویند من تشبه به سفید” او می گوید. “عمدتا هر مرد سیاه و سفید که زندگی در این کشور است و موفق شده است بخشی از برتری آمریکا است. باراک اوباما رئیس جمهور تا به حال به راه رفتن را از طریق خطوط سفیدی برای رسیدن به جایی که او برای تبدیل شدن به اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور. شما باید به. این جهان از سفید افزونگی برتری و سفید ترور است.”

هر چند در مقایسه با خود به باراک اوباما ممکن است به نظر می رسد رسیدن به همان سوال خواسته شده است از هر دو رئیس جمهور سابق و سردبیر سابق در-بزرگ رواج: دست داشتن اوج مربوطه مشاغل بودند انتظارات که هر نوسان دروازه باز به دیگران که نگاه مانند آنها را به طور کامل واقع بینانه است ؟ مانند اوباما Talley—یک قوی, گی, گاهی, اضافه وزن, سیاه, از جنوب—راضی و یا حداقل سرگرم, سفید زل زل نگاه کردن خود دانش دائره المعارف مد و تسلط فرانسوی و ایتالیایی جذاب و تقویت حسن نیت در کسانی که ممکن است شده ام تمایل به در نظر او یک ناهنجاری در مسابقه; افراطیترین با جنبه هایی از فرهنگ ما آنها ممکن است ناخوشایند. اما Talley, برای آنها, سیاه, کلیسا دارای نقش محوری را در طول زندگی اش اختلافات هر گونه بحث بر سر هویت خود را.

تبلیغات

“تا آنجا که سیاهی یک نگرانی است من می خواهم به این آدرس: من سیاهی میباشد برای من به عنوان یک مرد. من سیاهی است که همیشه روی در زندگی من است. من همیشه به حال یک حس سیاهی,” او می گوید. “من فکر می کنم که هنگامی که مردم سعی می کنید به نوشتن و تجزیه و تحلیل آنها شاید فکر می کنم من افتاده ام از بودن به عنوان یک مرد سیاه و سفید. من بعنوان یک مرد سیاه و سفید. من آگاه هستم از من سیاهی من آگاه هستم من یک فردی که از بردگی مردم از آفریقا بود که یک نسل بزرگ نسل از استعداد و نابغه و مردم از رنگ که استادان بزرگ در زمینه علم و هنر و ادبیات و سیاست است. من فکر می کنم به عنوان یک فرد, من در واقع با توجه به تعداد زیادی. من نشان دادم که من سیاهی از طریق کار من من فردیت و شخصیت من و من آرام وکالت. من تعداد زیادی از انتقاد: ‘شما بودند تنها کسی که در ردیف جلو شما کاری نمی کند به دیگران کمک کند!’ من هم همه چیز به کمک به دیگران, به عنوان مثال,” Talley را حفظ می کند.

به نقطه آن را دشوار است برای گفتن نمایندگی امور در صنعت مد و فکر نمی کنم از Talley را دهه حضور در صفحات رواج و در ردیف جلو بی شماری را مد نشان می دهد به عنوان مثال از آنچه ممکن بود; مسلما تا آنجا که دیدن سیاه و سفید مدل و طراحان در آن catwalks. حتی به کسانی که سوال که آیا tokenism کمک به Talley معراج وجود دارد این است که هیچ انکار استعداد خود را. سوال آنها واقعا درخواست این است که: بود و حضور او به تنهایی کافی است ؟

تبلیغات

“زمانی که من استخدام کردم و به ردیف جلو هر جا که من نشسته در ردیف جلو من استخدام شد و به عنوان یک مدافع حقوق مدنی, من به استخدام یک مد ویرایشگر” Talley می گوید W. “مردم فراموش, من استخدام برای کار در نهادهای سفید برتری. من وجود دارد در دهه 70 و هیچ راهی وجود دارد که من را به با من “فلوت زن رنگارنگ بودن’ از سیاهی. من blackitude برجسته در همه چیز من در آموزش و پرورش و در بیان دانش من. من همیشه به حال این بدن از دانش است.

“به عنوان یک مرد سیاه و سفید شما باید 500 بار دقیق تر از سفید فرد نشسته در کنار شما در ردیف جلو به خاطر شما و به خاطر این واقعیت است که شما در حال سیاه, شما تا به حال فرصت…من تا به حال شانس غلبه بر برای رسیدن به ردیف جلو از دنیای مد” Talley همچنان بعد اضافه کرد: “زمانی که شما از صحبت من شما باید به صحبت می کنند در مورد استعداد و دانش و من نیز به اشتراک گذاشته شده است که دانش و تجارب از طریق آموزش دنیای مد و…من همیشه آگاه بود من سیاهی. من خواهد بود مسخره تقریبا پاتولوژی مجنون به حال من آگاه نبوده است من سیاهی و آنچه که من می تواند کمک به جهان است.”

تبلیغات

ما هیچ علاقه ای به بحث در مورد شایستگی یا عمق Talley را سیاهی جز به می گویند که داشتن یک صندلی در پشت میز نیست همان است که داشتن آن—و به عنوان Talley پیدا کردن بیش از یک بار در یک دعوت نامه می تواند به سرعت و بدون توضیح لغو. اما دوباره: آیا به اندازه کافی برای تنوع بخشیدن به صنعت ؟ و چه خواهد بود به اندازه کافی دقیقا ؟ شاید تنها Talley می داند که اگر او تا آنجا که او می تواند با افتخار او به دست آورده است. حتی Givhan تصدیق میکند:

توسط به سادگی در حال حاضر Talley انجام داده است سهم خود را مد بهتر است. (من کوتاه تصدی در رواج همپوشانی با Talley و او نمی توانست به بیشتر استقبال.) آن شده است به اندازه کافی است ؟ برای آنها بسیار داده می شود بسیار مورد انتظار است. شاید بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>