واشنگتن — بیش از 2.4 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته در آخرین موج اخراج از شیوع ویروسی که باعث گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی دو ماه پیش و فرستاده اقتصاد به یک رکود عمیق است.

حدود 38.6 میلیون نفر در حال حاضر در زمینه بیکاری کمک های اولیه پس از coronavirus مجبور میلیون ها نفر از کسب و کار به درهای خود را بسته و کوچک خود حقوقی واجد شرایط به وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.

اضافی 2.2 میلیون نفر از مردم به دنبال کمک های جدید برنامه فدرال برای خود اشتغالی پیمانکار و فرفره کارگران که در حال حاضر واجد شرایط برای بیکاری کمک های اولیه برای اولین بار از 850,000 در هفته گذشته است. این آمار و ارقام نیست تنظیم برای تغییرات فصلی بنابراین دولت را شامل نمی شود آنها را در به طور کلی تعداد برنامه های کاربردی

ادامه جریان سنگین کاهش کار نشان دهنده یک اقتصاد که در حال غرق شدن است به بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. این حزبی دفتر بودجه کنگره تخمین زده شده در این هفته است که اقتصاد در حال کاهش در 38 درصد سالانه (آوریل-ژوئن چهارم. خواهد بود که تا کنون بدترین سه ماهه انقباض در ضبط.

نزدیک به نیمی از آمریکایی ها می گویند که یا درآمد آنها کاهش یافته و یا در آنها زندگی می کنند با بزرگسالان دیگر که از دست داده است پرداخت از طریق از دست دادن شغل یا کاهش ساعت کار اداره آمار گفت: در بررسی آمار منتشر شده در پنج شنبه بیش از یک پنجم از آمریکایی ها گفت: آنها تا به حال کم و یا هیچ اعتماد به نفس در توانایی خود را برای پرداخت ماه آینده را اجاره و یا وام مسکن در زمان این بررسی نشان داد.

در آوریل ایالات متحده کارفرمایان ریختن 20 میلیون شغل از بین بردن یک دهه ارزش از رشد کار در یک ماه. نرخ بیکاری رسیده 14.7% بالاترین سطح از افسردگی. میلیون ها نفر از دیگر افرادی بودند که از کار نیست شمارش به عنوان بیکار چرا که آنها به نظر نمی آید برای یک کار جدید است.

پس از 10 میلیون بیشتر گذاشته و کارگران باید کاربردی برای مزایای بیکاری. فدرال رزرو صندلی جروم پاول در مصاحبه ای گفت: روز شنبه که نرخ بیکاری می تواند اوج در ماه مه یا ژوئن در 20 ٪ تا 25٪.

در صنایع عمده کارفرمایان همچنان به اعلام کاهش شغل. Uber گفت: در این هفته که آن را غیر روحانی کردن 3,000 کارکنان در بالای 3700 آن در حال حاضر به دلیل تقاضا برای آن سوار-نقطه خدمات کاهش یافت. معاون تلویزیون دیجیتال, اخبار سازمان طراحی شده برای افراد جوان اعلام 155 اخراج در سطح جهان در هفته گذشته.

دیجیتال ناشران کوارتز و BuzzFeed, مجله, غول, Conde Nast و این شرکت است که صاحب کسب و کار متمرکز مجله اکونومیست همچنین اعلام کرد کاهش شغل در هفته گذشته.

تعداد افراد دریافت مزایای افزایش 2.5 میلیون به 25 میلیون دلار در این هفته به پایان رسید که در مارس 9, آخرین دوره که برای آن اطلاعات در دسترس است.

هر چند سیل اخراج کند شده است, هفته گذشته ادعا براده هنوز هم تقریبا 10 برابر نمونه شماره غالب است که قبل از این ویروس رخ داد. و استفان استنلی اقتصاددان ارشد در امهرست Pierpont گفت: تازه ترین اخراج ممکن است به خصوص نگران کننده چرا که آنها اتفاق می افتد و حتی به عنوان متحده به تدریج بازگشایی اقتصاد خود را. این می تواند معنی است که بسیاری از شرکت ها پیش بینی اندک احتمال قابل توجهی بهبود اقتصادی در هر زمان به زودی و تا هنوز هم احساس نیاز به شغل را کاهش دهد.

“وجود دارد یک احتمال است که کسانی که اخراج می تواند باقی بماند برای طولانی تر از آن است که یک تابع از (کسب و کار) فقط بسته بودن” استنلی گفت.

در همان زمان برخی از شرکت ها شروع به rehire تعداد محدودی از خود گذاشته و کارکنان به عنوان متحده کاسته محدودیت در حرکت و بازرگانی.

یکی rehired کارگر نورمن Boughman دریافت یک ایمیل در هفته گذشته از رئیس خود را در یک دست دوم فروشگاه لباس در ریچموند که در آن او می خواهم کار پاره وقت درخواست او برای بازگشت, یک روز قبل از ویرجینیا اجازه اکثر فروشندگان برای بازگشایی شده است.

Boughman که تا به حال کاربردی برای مزایای بیکاری بی فایده بود خوشحال به پرداخت دوباره. تا کنون این کار به نظر می رسد امن به این دلیل که فروشگاه مشغول بوده است و صاحب ندارد ابراز هر گونه نگرانی در مورد کسب و کار. اما حتی در حالی که با پوشیدن یک ماسک Boughman نگرانی در مورد تهدید بالقوه برای سلامت خود را.

“ما نیاز به مرتب سازی از طریق مردم همه چیز, و من احساس می کنم که ما را در معرض خطر,” او گفت:.

برخی از اقتصاددانان دیدن آزمایشی نشانه هایی است که فعالیت های اقتصادی ممکن است شروع به بهبود می یابند اگر تنها کمی در حال حاضر که تمام متحده نقل مکان کرد به سمت آرامش بخش برخی از محدودیت در حرکت و بازرگانی.

هفته گذشته سه عمده خودروسازان آمریکا به علاوه تویوتا و هوندا به یاد می آورد تقریبا 130,000 از کارکنان خود را بازگشت به کارخانه برای اولین بار از گیاهان بسته شده بود در ماه مارس است. که حدود نیمی از این صنعت نیروی کار است. برخی مدیران خودرو می گویند, فروش برگزار می شود تا به خوبی به اندازه کافی برای حمایت از این فراخوان از کسانی که کارمند است.

هنوز خودروسازان مانند کسب و کارهای دیگر نیز دست و پنجه نرم کردن با خطرات بهداشتی عامل در طول یک بیماری همه گیر. در روز سه شنبه فورد مجبور به توقف تولید در دو مجمع گیاهان پس از سه کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus. کارگران قرنطینه به مدت 14 روز و گیاهان تحت تمیز کردن.

داده ها از اپل خدمات نقشه برداری نشان می دهد که بیشتر آمریکایی ها در حال رانندگی و جستجو برای جهت. رستوران رزرو افزایش یافته است نسبتا در کشورهای که شده باز دیگر با توجه به برنامه OpenTable, اگر چه آنها باقی می ماند بسیار کمتر از قبل ویروس سطوح.

در بسیاری از صنایع کارکنان در حال کار بر ساعت بیشتر از در اواسط ماه آوریل اوج این ویروس مربوط به خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور. داده ها از Kronos یک شرکت نرم افزاری است که آهنگ 3 میلیون ساعتی کارگران نشان می دهد که شیفت مشغول به کار در آن از 3000 مشتری شرکت ها تا 16 درصد از این هفته به پایان رسید که در مارس 12. هنوز هم این تغییرات هنوز هم پایین قابل ملاحظه 25 درصد از pre-virus سطوح.

حتی در کشورهای که شده بازگشایی شد طولانی ترین, مانند گرجستان به اندازه کافی خریداران در حال بازدید از فروشگاه ها و رستوران ها به حمایت قابل توجهی rehiring گفت: David Gilbertson های اجرایی در کرونوس.

“اطلاعات ما نشان می دهد این بهبود را به قصد است در حالی که” Gilbertson گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de