هیچ حیاط جلویی سبزیجات در شاهین ارتفاعات این شهرستان رهبران بگویید ساکن

Category: کیمیا | No comments

شاهین ارتفاعات صاحب خانه کوئنتین Nguyen تا به حال رویاهای پرورش یک باغ بزرگ در حیاط جلویی خود در آن یکی از همسایگان می تواند به رشد سبزیجات و ساخت روح جامعه.

اما تنها چند روز پس از او پاره کردن چمن در خیابان کنار خود دو سوم هکتار زیادی او یک نامه از یک شاهین ارتفاعات شهرستان رسمی گفت که شورای شهر تا به حال فقط ممنوع باغ سبزی در مقابل متری. پروژه خود نیاز به توقف.

“که در جهان فکر می کنم که به رشد مواد غذایی را در حیاط خود را شما نیاز به اجازه؟” Nguyen, 24 گفت: روز شنبه. “به خصوص با این بیماری همه گیر همه ما متوجه چه وابسته به ما هستند در بازار برای مواد غذایی است.”

شاهین ارتفاعات به تصویب شورای موقت فرمان هفته گذشته محرومیت چنین جبهه حیاط باغ تا یک سال به کارکنان شهرستان هم به “باغ تحقیقاتی استاندارد در دیگر جوامع و ارائه اطلاعات در مورد رسمی کنترل.” شهرستان مدیر گونی Thongvanh گفت: این شورا که yearlong فرایند اطمینان حاصل شود که همسایگان حقوق در نظر گرفته است.

اما Nguyen گفت که او احساس می کند هدفمند و سوال قانونی بودن این شهر حرکت می کند چرا که او شروع به کار در باغ خود را قبل از فرمان منتقل می شود. او امیدوار است که او و مقامات شهرستان می تواند رسیدن به یک مصالحه در این فصل رشد.

او در حال حاضر ایجاد یک Facebook گروه brainstormed با همسایه ها جمع آوری دانه ها و صرف بیش از $1,000 در خاک و مالچ. اگر او موفق او گفت که او ممکن است گیاه گل و گیاهان بومی و گرده افشان پسند فلور — همه به صراحت مجاز شهرستان فرمان.

Nguyen, که با این نسخهها کار به عنوان یک میزبان در یک کازینو های محلی گفت که او قرار داده نشده است باغ خود را از جلو به عنوان یک ماده بشود. او گفت: “باغبانی است که شور و شوق خود را و او می خواهد برای قرار دادن خود را در املاک بزرگ به خوبی استفاده: اجازه دهید کودکان به گرفتن دست خود را کثیف, آموزش مردم در مورد مزرعه به جدول کمک به همسایگان خدمت به وعده های غذایی سالم.

و لجستیکی, او گفت:, حیاط جلویی خود است فقط بهتر مناسب برای سبزیجات. آن را بزرگتر و آن را می شود بیشتر به خورشید از پشت.

“این است که یک فضای خوب برای یک باغ” گفت: Nguyen بیل در دست است.

شاهین ارتفاعات شهردار سفت Gustafson گفت: این شهرستان دارای همیشه ممنوع حیاط جلویی باغ سبزی. کد شهرستان نوشته شده در 1950s به صراحت نیاز به چمن, چمن, درختان و درختچه ها در حیاط جلویی شهردار گفت.

“من نمی دانم که چرا آنها قرار داده است که به کد شهرستان در 1950s” Gustafson گفت.

حتی پس از, در مارس 13, شورای, جلسه, Gustafson گفت که او نگران بودند نه صریح قوانین و مقررات مربوط به حیاط جلویی باغ سبزی.

“ما دریافتیم که نیاز دارید قبل از آن را تبدیل به یک مشکل برای آن سرمازدگی در باد” Gustafson گفت: قبل از این شورا رای به اتفاق آرا به طور موقت به منع حیاط جلویی باغ سبزی.

شهردار گفت که او را باز به تغییر در کد شهرستان پس از موضوع تحقیق است وجود دارد یک سالم بحث عمومی و این شهرستان می تواند اطمینان حاصل شود که این باغ تبدیل نمی بزرگ و شرکت های تجاری در وسط محله آرام. Gustafson اشاره کرد که مقامات استفاده صحیح فرایند به نیشگون گرفتن و کشیدن فرمان در سال گذشته اجازه می دهد تا برای بومی کشت.

Nguyen شده است صریح در مورد خود را خنثی آرزوی داشتن یک محله باغ و بسیاری از آنها بسیج را به سمت خود. بیش از 5000 نفر امضا یک درخواست به بازگشت او. یک حامی متوقف خانه خود را در روز چهارشنبه به رها کردن 20 دلار کمک مالی به Nguyen که مشغول به کار بود در حیاط.

“این یک کامل نفس بیش از حد از قدرت” نوشت: یک حامی. “باغ سبزی را در خود ملک است آخرین چیزی که ما نیاز به ممنوعیت.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>