اپرا در مورد همکاری با NashvilleNurtures به ارائه مواد غذایی برای تسکین 10,000 خانواده

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Oprah Discusses Partnership With NashvilleNurtures to Provide Food Relief for 10,000 Families

عکس: اما مک اینتایر (گتی ایماژ)

روز سه شنبه اعضای مطبوعات شرکت در زوم میزگرد همایش با خبرنگار مغول و نیکوکار اپرا وینفری دانشگاه ایالتی تنسی رئیس جمهور دکتر Glenda گلوور و اسقف جوزف وارن واکر سوم Mount Zion Baptist Church in Nashville دنیاست. به بحث در مورد آخرین COVID-19 امداد کمک مالی از طریق اپرا وینفری بنیاد خیریه. در ابتدا وینفری در حال برنامه ریزی برای اهدای 10 میلیون دلار نسبت به COVID-19 امداد رسانی به جوامع در سراسر کشور اما او به تازگی ضربه امداد صندوق اهدای مجموع به 12 میلیون دلار.

تبلیغات

کمک های مالی در حال حمایت از سازمان در شهرستانها که وینفری اتحاد “با نام اصلی” در طول زندگی خود و زندگی حرفه ای: Nashville شیکاگو و میلواکی, Baltimore, و, Kosciusko, از دست ندهید. هر شهرستان در حال انجام بخشی خود را برای کمک به جوامع محروم از تجربه ویرانگر نامتناسب تاثیر بیماری همه گیر.

“این سازمان در حال کار خستگی ناپذیر در زمین برای کمک به کسانی که در سخت ترین گیر مردم نشست به جایی که آنها هستند و خدمت در راه مورد نیاز بسیاری از” وینفری در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

صندوق را حمایت هزاران باعث از مناطق مانند زندگی سالم شیکاگوکه با هدف ارائه هزاران نفر از خانواده ها در جوامع اقلیت با دسترسی به سلامتی بازدیدکننده داشته است تماس, ردیابی بسته های مراقبتی و بلند مدت بهبود تلاش. یکها و ایمانی نیا, خانواده, Inc., میلواکی-بر اساس سازمان غیر انتفاعی است که فراهم کردن مسکن برای جوان باردار و یا برای اولین بار ، Mهر یک از این زنان در دوره نقاهت بعد از بی خانمانی خشونت و آسیب زا تجربه های زندگی.

روز سه شنبه در کنفرانس مربوط به اپرا 2 میلیون دلار کمک مالی برای حمایت از راه اندازی NashvilleNurturesهمکاری بین Mt. Zion Baptist Church و او آلما مادر, دانشگاه ایالتی تنسیکه شامل کمک از نشویل شبان ائتلاف و کلیدی سازمان در شهرستان است. او را کمک مالی ارائه خواهد شد فوری غذا امداد رسانی به بیش از 10 ، 000 خانواده های نیازمند در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس و مناطق اطراف آن.

وینفری, زندگی در نشویل با پدر او در دوران دبیرستان و سال کالج کردم و او شروع به در صنعت پخش نیز وجود دارد برای اولین بار با ایستگاه رادیویی WVOL و سپس با شرکت WTVF-شبکه تلویزیونی که در آن (فقط 19 سال) او اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به کار خود را به عنوان گوینده خبر.

تبلیغات

او شخصا داوطلب خدمت سربازی Nashville-منطقه شبان از 10 کلیساها—Mount Zion, دوستی, کلیسای باپتیست عهد جدید کلیسای مسیحی ایمان ایالات کلیسای باپتیست واتسون گرو کلیسای باپتیست معبد کلیسای باپتیست Berean Baptist Church, Lee Chapel A. M. E. و دریاچه مشیت Baptist Church—برای کمک به کشف کردن دقیقا چه می تواند انجام شود برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

تبلیغات

“در طول این همه گیر آنچه که من به رسمیت شناخته شده است که گاهی اوقات مردم فقط نیاز به یک قطعه از ماهی” وینفری می گوید. “پس قادر به ارائه آن به مردم [در] این لحظه…اسقف [واکر] و تمام کشیشان بودند در توافقنامه ای که نیاز فوری تهیه غذا به خانه خانواده.”

از طریق NashvilleNurtures وب سایت و یا تلفن بانک و هزاران اعمال به دریافت 200 دلار مواد غذایی کارت هدیه به صورت استفاده در هر Nashville-منطقه Kroger بازار است که اسقف واکر توضیح داده شده است انتگرال و مفید برای سیاه و سفید و قهوه ای نشویل شهروندان زندگی می کنند که در مواد غذایی-نا امنی در مناطق.

تبلیغات

Illustration for article titled Oprah Discusses Partnership With NashvilleNurtures to Provide Food Relief for 10,000 Families

تصویر: NashvilleNurtures (nashvillenurtures.com)

“آنچه ما در اینجا انجام داده اند ایجاد شده است رفتن به جامعه به طور خاص” وینفری می گوید ریشه صندوق نام نویسی از Kroger—یک شرکت او مشغول به کار در گذشته—برای کمک به کسانی که به آن نیاز دارید. “این چیزی است که من دوست داشتم در مورد این تعاونی است که ما قادر به با هم کار کنند.”

تبلیغات

در طی دو هفته NashvilleNurtures رسیده به هزاران نفر از شهروندان از جمله تک سر از خانواده های کسانی که تجربه از دست دادن شغل و کاهش پرداخت های ضروری کارگران و کسانی که مراقبت از بستگان زده با COVID-19 به منظور نماینده که دریافت کمک. پاسخ به اولیه 5,000 کارت هدیه فوق العاده خوبی دریافت کرده است. با توجه به NashvilleNurtures’ داده ها 81 درصد از کارت دریافت کنندگان زن بودند و 19 درصد مرد بودند و 15 درصد را انتخاب کرد “دیگر” را به عنوان جنس خود. اکثر کسانی که موفق به دریافت کارت شدند در سن 50 و زیر 35 درصد از 18 به 35 و 32 درصد 36 به 50 است.

“نشویل بود که واقعا در یک محل که در آن نیاز به برخی از امید…آن بسیار روشن به ما با افراد دریافت کارت که آنها خوشحال” اسقف واکر متحده است. “ما هولناک با ایمیل های مردم بودند در حال حاضر ارسال [اظهارات قدردانی] در رسانه های اجتماعی…جالب بود چون ما واقعا نمی دانند عمق نیاز دارید. ما تا به حال یک حس آن را در نظر انسان داستان…این چیزی است که واقعا به آنها امید و واقعا الهام بخش دیگر مردم در جامعه است.”

تبلیغات

“ما بیان ما از صمیم با تشکر از خانم وینفری برای او سخاوت و مراقبت از خانه او در شهر نشویل در این شیوه و از جمله تسو به بخشی از این یاد ماندنی بشردوستانه تلاش” دکتر گلاور جمهور تسو بین المللی رئیس جمهور Alpha Kappa Alpha خواهری سابق و همکلاسی وینفری را در طول زمان خود را در این موسسه در بیانیه ای گفت. “ما بسیار مفتخریم که قادر به کمک به حمایت از نشویل و به اطمینان حاصل شود که خانواده ها باید به مواد غذایی و نیازهای اساسی آنها باید در طول این زمان دشوار است.”

وینفری نیز ارائه افکار خود را در مورد چگونه می توانید به دیگران برای مراقبت در مورد کسانی که به آن نیاز دارید در طول این بار تلاش. او با استفاده از قیاس از شهروندان که کودکان فرستاده شده به اتاق خواب خود را به منظور به فکر می کنم در مورد چه برخوردی.

تبلیغات

“[بسیاری از] مردم رفت و به اتاق های خود را بازی می کردند و نمی توانید [فوریت لحظه],” او می گوید. “آنچه واقعا باعث ترس من این است که شما در حال رفتن به مجبور به گرفتن درس دیگری و دیگری فاصله قبل از اینکه شما می توانید آن را ببینید. که آن را به به ضربه خانواده و همسایگان خود جامعه خود را قبل از شما می توانید آن را ببینید. من لازم نیست به صرف مقدار زیادی از انرژی نگران ‘چگونه می توانم دیگران را به انجام دهید؟’ من فقط تمرکز بر خوب, چه می توانم انجام دهم ؟ و من فکر می کنم پیام این داستان برای من درخواست دیگر مردم, ” خوب, این چیزی است که من می تواند انجام دهد این است که من عشر در حال حاضر. چه چیزی مال شما است؟'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>