کافه ها و رستوران ها می توانید باز ژوئن 1 برای فضای ناهارخوری خدمات تنها تحت یک تجدید نظر COVID-19 دیدگاه استراتژی اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز چهارشنبه که همچنین اجازه می دهد تا به صورت محدود بازگشایی سالن مو اردو و جوانان ورزش است.

در حالی که COVID-19 همچنان یک نگرانی رو به رشد باعث 645 مرگ و میر و 17,670 آزمایشگاه-تایید عفونت تا کنون در مینه سوتا — Walz گفت: این معشوق فصل تابستان فعالیت می کنند در میان همه گیر با اقدامات احتیاطی مناسب.

“در حالی که ویروس نیست و در عین حال اجازه می دهد برای کسب و کار به عنوان معمول اجازه انجام آنچه ما انجام بهترین بعد از زمستان در مینه سوتا و سر خارج است. این که آیا آن یک Jucy لوسی یک بشقاب تاماله یا انواع مختلف اردک ماهی شام Minnesotans می توانید حمایت خود را از رستوران محلی با بهره گیری از یک لحاظ اجتماعی فاصله غذا در خارج از منزل” Walz گفت.

داخل کافه ها و رستوران ها بسته باقی خواهد ماند, اما, هوای آزاد, patios و خدمت به مناطق اجازه خواهد داشت برای باز کردن زمانی که آنها را گام به گسترش گروه از مشتریان خود را به منظور کاهش خطر آلوده کردن یکدیگر با کروناویروس که باعث COVID-19. رستوران پوش خواهد شد در 50 مشتریان در یک زمان و باید کارگران پوشیدن ماسک. کاربران مورد نیاز خواهد بود برای رزرو و تشویق به پوشیدن ماسک.

دولت همچنین تشویق دولت های شهرستان برای ارائه انعطاف پذیری در قوانین منطقه بندی رستوران ها می توانید اضافه کردن و یا گسترش, هوای آزاد, ظرفیت.

“ما مشتاق به دیدن شهرداری کمی خلاق در اینجا گفت:” استیو بیشه کمیسر وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی است.

به طور مشابه, سالن تنها اجازه داده می شود به کار در 25% ظرفیت و سبک نیاز به استفاده از ماسک و سایر پروتکل های ایمنی برای محافظت از خود و مشتریان خود را.

مینه سوتا شده بود تحت یک ایالت اقامت در خانه سفارش به پایان رسید که بعد از 51 روز دوشنبه, اجازه می دهد تا خرده فروشان به بازگشایی اجتماعی فاصله شیوه در جای خود و هر گروه از بیش از 10 نفر برای جمع آوری.

ادامه داد: محدودیت در کافه ها و رستوران ها باعث شده بود تنش هر چند از جمله طرح دعوی در دادگاه توسط مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون به توقف مالک از موعد مقرر بازگشایی خود سایه میله در Stearns County است.

در نامه ای به Walz و الیسون در شنبه جمهوری خواهان مجلس سنا با ابراز نگرانی Walz استفاده از قدرت اجرایی و اجرای کسب و کار تعطیل. رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake پرسید که چرا کسب و کار نقض نظم می تواند به اتهام ناخالص بزه و تا $25,000 در جریمه زمانی که دولت قانون تصریح می کند که نقض یک حکم اجرایی است که تنها یک تخطی از قانون است.

خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج زمان موضوع با بی عدالتی ناشی از محدودیت: “چه علمی است که اجازه می دهد تا به داخل سالن خدمات اما محدود رستوران به صندلی در فضای باز? چرا کلیساها محدود به 10 نفر در خارج از منزل در حالی که صدها نفر از مردم جمع آوری می توانید در راهرو از فروشگاههای جعبه بزرگ?”

این شل محدودیت می آیند حتی به این بیماری همه گیر است که هنوز هم در اوج در مینه سوتا است. 29 مرگ و میر گزارش شده در دولت با توجه به COVID-19 روز چهارشنبه دوم-بالاترین تک روز شمارش تا کنون. تعداد بیماران بستری شده با COVID-19 افزایش یافته است و همچنین رسیدن به 550 روز چهارشنبه با 212 از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه.

دولت فوری ظرفیت 1,261 تخت ICU اما 1,034 پر شد از روز شنبه توسط بیماران با COVID-19 یا نامربوط مشکلات سلامتی. یکی دیگر از 1,124 تخت ICU می تواند کارکنان و آماده برای بیماران در عرض 72 ساعت ،

تعدادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده COVID-19 نیز پیشی گرفته 2,000 و پرستاران ارائه شده توسط مینه سوتا انجمن پرستاران برنامه ریزی شده اعتراض مارس به کنگره آمریکا یکشنبه شب تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر شخصی و تجهیزات حفاظتی و ایمنی از اقدامات دولت مقامات بهداشت و بیمارستان رهبری است.

“ما به اندازه کافی ندارد PPE به آن استفاده می شود مناسب راه” گفت: مریم ترنر رئیس اتحادیه و مراقبتهای پرستار که رفتار COVID-19 بيمار در شمال یادبود سلامت بیمارستان.

Walz طولانی تشبیه دولت COVID-19 پاسخ به یک شماره گیری است که می تواند تبدیل به بالا یا پایین به عنوان مورد نیاز در پاسخ به رشد COVID-19 موارد و بار آنها را در دولت بيمارستانهای.

آخرین شماره گیری به نوبه خود هنوز هم برگ های برخی از محدودیت ها در محل — از جمله جرم جمع آوری حوادث مانند ورزش حرفه ای و کامل داخلی مذهبی خدمات. آن را اجازه می دهد برای محدود بازگشت از ورزش جوانان شیوه اما هنوز بازی های رقابتی.

کلیساها برنامه ریزی شده است در ضمن برای کار در محدوده دولت محدودیت. یک e-mail از کلیسای سنت جوزف در غرب سنت پل نشان داد که این امر می تواند شروع 10-فرد-تنها توده ها در روز پنج شنبه پس از رایزنی های بین Walz دولت و رهبران مذهبی.

ورزشگاه خواهد بسته باقی می ماند اما می تواند بازگشایی در مرحله بعدی دولت با این طرح هر چند تاریخ که برای مرحله بعدی تنظیم نشده است. که در مرحله بعدی رستوران ها و کافه ها می تواند خدمت به مشتریان در داخل خانه دوباره در 50 درصد ظرفیت سالن می تواند به افزایش 50 درصد ظرفیت به عنوان به خوبی. تجمعات از 20 نفر را می تواند به عنوان به خوبی.

نگرانی دولت برای بهداشت عمومی رهبران است که رمان کروناویروس که باعث COVID-19 گسترش بیشتر به سرعت در حال از ابتدا شناخته شده به خصوص در مناطق داخلی با محدودیت جریان هوا. وزارت امور خارجه تماس با ردیاب در ابتدا فرض بر این مردم تنها می تواند گسترش COVID-19 هنگامی که اولین علائم مانند سرفه خشک پدید آمده است. در حال حاضر آنها بپرسید موارد آلوده به شناسایی مردم از آنها شده بود در تماس با 48 ساعت قبل از علامت شروع با توجه به توانایی های بالقوه خود را در معرض خطرات.

گزارش سه شنبه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در روز سه شنبه تأکید خطر بررسی سهولت که با آن COVID-19 گسترش از طریق یک آرکانزاس کلیسا. تست 45 92 افرادی که با حضور در کلیسای مارس 6-11 در بر داشت 35 موارد از جمله یک نفر بود که تنها با حضور یک گروه مطالعه کتاب مقدس است.

تقریبا 80 درصد از coronavirus باعث عفونت خفیف یا بدون علائم به این معنی است که مردم می تواند گسترش ویروس بدون دانستن آنها بیمار هستند. اکثر مردم بهبود می یابند. تا کنون 12,227 Minnesotans با آزمایشگاه-تایید COVID-19 بهبود به نقطه ای که آنها دیگر مورد نیاز برای منزوی کردن خود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله