جمهوری خواهان به افت 20 میلیون دلار برای جلوگیری از سیاه مردم از رای دادن

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Republicans to Drop $20 Million to Prevent Black People From Voting

عکس: G. De Cardenas (گتی ایماژ)

این اساسا یک راز است که جمهوری خواهان را به تقلب به نفع خود. با رفتن جلوتر از دادگاه های فدرال حزب آماده است برای انجام درست آن.

تبلیغات

معاون گزارش می دهد که حزب جمهوری خواه در نظر دارد به صرف 20 میلیون دلار به استخدام یک شبکه تا 50,000 داوطلبان برای نظارت بر نظرسنجی مکان. در سال 2018 یک دادگاه فدرال مجاز حکمی است که تا به حال تصویب شده است برای چندین دهه به اتمام می رسد. حکم می کند که مانع کمیته ملی حزب جمهوری خواه از تصویب رای گیری اقدامات امنیتی. فرمان تصویب رسید در سال 1981 پس از RNC داوطلب خدمت سربازی مسلح کردن وظیفه افسران پلیس به گشت زنی اکثریت-اقلیت و حقيقت است. در حال حاضر که هیچ چیز وجود دارد در این کتاب متوقف کردن آنها را دیگر به نظر می رسد که RNC است به طور کامل خود را مزخرف.

برنامه این است که این نظرسنجی مانیتور مستقر در سراسر 15 متحده به “نظارت بر حوزه های رأی گیری و چالش های رای و رای دهندگان تلقی مشکوک” معاون یادداشت ها. من فقط می توانید تصور کنید آنچه به منزله یک “مشکوک رای دهندگان.”

تبلیغات

آه.

جمهوری خواهان باید به طور پیوسته سعی کردم به نکته ترازو را به نفع خود در طول سال سازماندهی دقیق رای دهندگان ID قوانین در 18 متحده است. معاون یادداشت که در گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ دلاری مقننه لغو انتخابات به جای قضاوت در مورد وضعیت دادگاه عالی به طوری که کمپ می تواند تعیین یک جمهوری خواه در یک دولت است که دیده های اخیر تغییر جهت به سمت چپ به طوری که صندلی بود و به احتمال زیاد در بازی. جمهوری خواهان نیز مشغول به شدت حزبی gerrymandering و در نتیجه پرونده های حقوقی ثبت شده در برابرتی ایران-قانونگذاران ویسکانسین و کارولینای شمالی است. برخی از پول در $20 میلیون مجموع به معنای مبارزه با چنین پرونده های حقوقی.

این تلاش برای نظارت بر انتخابات می آید به عنوان حزب به شدت مبارزه در برابر پیشنهادات برای گسترش رأی-با-ایمیل با وجود این واقعیت است که شما می دانم که ما به نوعی در میان بی سابقه ای همه گیر. ویسکانسین برگزار شد یک فرد در انتخابات در 7 آوریل و یک مطالعه منتشر شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی داشت “آماری و اقتصادی ارتباط معنی داری بین فرد رای گیری و گسترش COVID-19 دو تا سه هفته پس از انتخابات است.” و با وجود مواجهه با یک تهدید کننده زندگی همه گیر ویسکانسین رای دهندگان هنوز هم نشان داد تا برای خنثی کردن آمریکا قصد دارد به سرقت انتخابات.

تبلیغات

رئیس جمهور به تازگی به نام رای گیری توسط ایمیل “فاسد است.” شایان ذکر است که به او رای دادند از طریق پست در فلوریدا مارس اولیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>