مطالعات اجتماعی: اگر کارن آبشار در جنگل…


Illustration for article titled Social Studies: If a Karen Falls in the Woods...

تصویر: شاتر

در اینجا یک سوال است که نیاز به پاسخ به: چه نر معادل کارن?

آن است که چاک یا تاد? چگونه در مورد برایس?

این یک وجودی سوال شبیه به “چه صدای هیچ Beckies گریه؟” اگر کارن آبشار در جنگل, آیا خدا صحبت می کنند به مدیر برای او ؟

تبلیغات

من فکر می کنم ما در بر داشت پاسخ:

تبلیغات

اول از همه کسی لطفا به Tison یک ، او نبود bullshitting. من مطمئن هستم که او همه پریدند تا در رایگان نمونه سوسیس و کرکلند آب پرتقال اما او هنوز هم یک قهرمان به صورت ایستاده به این ManKaren.

اما مهمتر از همه اینکه چرا wypipo فرض کنیم هر حکومت است که به طور خاص برشمرده در قانون اساسی نقض خود را “آزادی?” سفید بسیاری از مردم آزادی (جمع). ظاهرا تپه که در حال حاضر به مرگ است به فروش می رسد در راهرو 13 در محلی انبار فروشگاه. به عنوان یک مرد سیاه و سفید, هر زمان که من وارد یک محل است که نیاز به یک کارت عضویت برای ورود من در بهترین رفتار است. پس از همه نیست Costco خروجی خرده فروشی برای سفیدی? این محل که در آن شما خرید کفش شما پس از سوختگی خود را Nikes. آنها اساسا فروش شلوار جین عمده, مولتی ویتامین, این کتاب شما را در فاکس نیوز و مبلمان پاسیو.

و هر کس می داند که مبلمان پاسیو است برای مردم. مردم سیاه و سفید خارج مبلمان پلاستیکی و یا آن را برابر بنابراین شما می توانید آن را داخل در پایان cookout. اما مردم سفید باید تمام نیمکتها با میکرو-مقاوم در برابر آتش بالشتک که نشستن در کنار پروپان شده firepit زیر سر gazebo برای شب نواختن گیتار آکوستیک در حالی که sipping artisanal آبجو با دوستان.

من یک اعتراف به:

من خارج از یخچال یک بار. و کباب پز از Costco. من دوست داشتم که کوره. من هنوز هم فکر می کنم در مورد آن را گاهی اوقات.

تبلیغات

صبر کنید این ممکن است من blackest داستان تا کنون.

بله من هرگز به اتومبیل و من نمی خواهم Jordans بنابراین هر زمان که من یک کیسه من ضربه من پول خرید خانه محصولات (من فقط نصب یکی از کسانی که پنهان قفسه است که در واقع درب).

تبلیغات

پس از بازگشت در اواسط 2000s من تا به حال چند دلار به صرف. یکی از دوستان کالج که خیالی خود را به پول مرد سعی کرد من را به سرمایه گذاری برخی از پول به یک شرکت با نام تجاری جدید اما من می دانستم که آن را خواهد شکست. می گویند آنچه شما اما من خیلی خوب مالی با توجه به روند.

من تا به حال در رشته اقتصاد کلان هنگامی که او تلاش برای بدست آوردن من به سرمایه گذاری در یک شرکت اینترنتی است که تا به حال فقط می ارزید من خودداری کردند. او دیوانه اگر او فکر می کردم من که قرار بود برای قرار دادن تمام پول خود در یک شرکت 90 $در هر سهم. بازار تغییرات بیش از حد به سرعت. من در اینترنت در همه زمان ها و می دانستند که آلتاویستا تا به حال بهترین موتور جستجو بود اما او قاطعانه در مورد این ایده ساده لوحانه در مورد رفتن همه در این IPO. حتی نام احمق بود.

تبلیغات

آن یک شرکت به نام “گوگل است.”

به هر حال به جای صرف پول من خرید سهام در احمقانه است که شرکت های فن آوری و خریداری یک خانه repossessed و تصمیم گرفتم من می خواهم حرکت در رفع آن تا آن تلنگر و پول بیشتری را نسبت به کسانی که با تکنولوژی گول زنک می تواند تصور کنید. این اولین بار من تا به حال یک خانه با یک پاسیو بنابراین البته من نیاز به آخرین cookout فن آوری است.

تبلیغات

من خریداری یک کل راه اندازی. من تا به حال در خارج از یخچال و فریزر. خارج سینک که متصل به یک جمع شلنگ باغ. و به بالا از آن خاموش من خرید یک لوکس کوره بود که بازگشت مورد در Costco.

که جلو پنجره کامل بود. آن را تا به حال صفحات سرامیکی است که اجازه شما را به طور متناوب گاز و زغال چوب. آن را به حال یک ماهی تابه چدن. آن را حتی تا به حال یک بخش که در آن شما می توانید ماهی سرخ. آن را به عنوان اگر آن را طراحی شده توسط خود عیسی.

تبلیغات

چند ماه بعد از من خریداری کوره من در کلیسا در حالی که آنها برنامه ریزی ما سالانه کلیسای بازار. در حال حاضر مادر من بنیانگذار این کلیسا بازار راه بازگشت در دهه هفتاد و آن را بدل به یک رویداد جامعه. راستش ما بازار ارائه نمی دهد بسیاری از هنرها و صنایع دستی است. آن را بیشتر در مورد مواد غذایی است. تصور کنید یک خارج cookout با انتخاب کلیسای بانوی سالاد سیب زمینی و شماس بر اساس کباب سس. غذا های دیدنی و جذاب بود. من اساسا رفت و هر سال برای دفاع از سلطنت به عنوان 10-زمان خانوار از ایمان سیب زمینی گونی مسابقه قهرمان (من تواضع اعتراف کنم که من قهرمانی شد نه متوالی) و برای خواهر Joretta جکسون فلفل قرمز (من بعدها کشف آن نمی گه اما سس گوجه فرنگی و گوشت لیپتون را در سوپ پیاز و ارزان پودر فلفل قرمز اما به نظر می رسید دیدنی).

مشتاق به کمک به من پیشنهاد استفاده از کوره. من می دانستم که آن را می تواند تحمل ترافیک داشته اند و تمام خانواده کلیسا marveling در چه خدا به حال باز کردن پنجره ها از آسمان و ریخت و برکت و رحمت خود را بر من.

تبلیغات

پس دوم-در-شارژ شماس آمد به خانه من و برداشت من جلو پنجره. ما لود شده و آن را در پشت کامیون و زمان آن را به کلیسا. کسانی که همبرگر ظاهر شد و هات داگ بودند وسیله نقلیه مناسب برای خواهر Joretta فلفل قرمز.

پس از این رویداد بود که ما آن را لود می شود در معاون شماس کامیون و آن را در زمان بازگشت به خانه من. من مسلما کمی فرسوده از دفاع از عنوان من, بنابراین من نمی امن کوره به عنوان محکم که من زمانی که ما آن را برداشت. پس از همه, من 11th سیب زمینی گونی مسابقه حلقه اثبات شد که من تا به حال به نعمت خدا.

تبلیغات

به عنوان من به دنبال تحت شماس در ماشین من در دو خط بزرگراه بودیم و در نیمه راه به خانه من زمانی که گه فقط شروع به پرواز در من است. یک بشقاب سرامیک. یک ماهی تابه چدن. دستگیره. شادی من.

معاون شماس نگهداری رانندگی. او حتی متوجه نیست.

هنگامی که ما وارد خانه من و ستوان شماس متوجه بستر خود وانت خالی بود او احساس تلخه. او ارائه شده به جمع آوری اضطراری شماس جلسه به بازپرداخت من کوره اما من آن را ندارد. تقصیر من بود برای تامین امنیت این محور از من باارزش پاسیو مجموعه است.

تبلیغات

که شماس-بار-حذف در حال حاضر سر شماس که کلیسا. هر بار که من به او تسلیت مورد که کوره. من وانمود کند که از آن خوب بود و به او بگویید که این چیزها اتفاق می افتد. من نمی سرزنش او.

من خدا را سرزنش.

“برای در شش روز خداوند آسمان و زمین, دریا و همه که است در آنها است.” — خروج 20:11

تبلیغات

مقاومت در برابر باد و جاذبه را نابود کردند و کوره. و با توجه به کتاب مقدس خدا آسمان و زمین, دریا و قانون جاذبه که قطعا در قانون اساسی (چک کردم).

من نمی توانند درک کنند که چرا خدا می خواهد من را دور “آزادی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de