كه به سمت چپ به چپ: Beyoncé برای رساندن پیام به Grads در یوتیوب ستاره نکردم شروع

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Tassels to the Left, to the Left: Beyoncé to Deliver Message to Grads at YouTubes Star-Studded Commencement

عکس: رابین بک/AFP (گتی ایماژ)

بیانسه یکی از تازه اعلام فارغ التحصیلی مهمانان برای یوتیوب مجازی شروع مراسم خواهد بود که livestreamed در شنبه 6 ژوئن.

تبلیغات

با توجه به انواع, بیگ, جنیفر لوپز و تیلور سویفت اضافه شد در حال حاضر به ستاره نکردم صف برای جریان وب سایت “عزیز کلاس 2020” رویداد که از ویژگی های امثال headliners باراک و میشل اوباما, Lizzo, Kelly Rowland, Chloe x هلی و بسیاری دیگر. مگان تو Stallion, دوجا گربه و K-Pop گروه BTS اعلام شد به انجام در مجازی گراد-شب پارتی بعد از کنسرت.

تبلیغات

“Beyoncé Knowles-کارتر ارائه خواهد شد یک پیام الهام’ به 2020 سالمندان با توجه به یوتیوب” می نویسد: این سایت. “در علاوه بر این به ملکه بیگ [به] برنامه زنده رویداد خواهد شد از ویژگی های حضور مهمان توسط جنیفر لوپز تیلور سویفت, Demi Lovato, Janelle Monáe بیلی پورتر و بیشتر است.” میشل اوباما در رسیدن به بالاتر ابتکار میزبان یک ساعت از سرگرمی به پا زدن کردن روز جشن.

“فارغ التحصیلی یک سنت است که دانش آموزان و خانواده های منتظر و با وضعیت فعلی جهان یوتیوب است که وام برخی از الهام بخش در شکل مجازی شروع” گفت: جهانی سر از محتوای اصلی برای یوتیوب, Susanne دانیلز. “ما امیدواریم که با گرد هم آوردن قابل توجه نفوذ سخنرانان همراه با اجرای برنامه از برخی از هنرمندان مورد علاقه خود را ارائه خواهد شد تشویق برای دانش آموزانی که خیلی سخت کار کرده اند تا به اینجا برسم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>