تاپیک جدید حزب سوسیالیست برای بزرگترین کارن از همه زمان—و البته او از فلوریدا

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Theres a New Frontrunner for the Greatest Karen of All Time—and of Course, Shes From Florida

عکس: Brevard County, کلانتر,

اگر چنین چیزی به عنوان جهنم وجود دارد و سپس باید وجود داشته باشد یک ورودی. و اگر وجود دارد یک ورودی به افسانه ای Hades یک نفر می تواند تصور کنید که یک خط در درب. و اگر وجود دارد یک خط در درب پس از آن وجود دارد باید VIP ورودی است که احتمالا توسط گشت پر زور doormen که یک بار نگهبانی هیتلر Roger Ailes و کسی که اختراع Clamato. و پرسنل امنیتی باید یک لیست پر شده با نام آینده کاربران که می توانید جست و خیز خط از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Joffrey, Howie (هیچ یکی این است که خوب یک بازیگر) و Clamato شیمیدان (اگر او هنوز نمرده.)

تبلیغات

اما نه Audra Adams.

Audra آدامز در حال رفتن به بهشت چرا که او فرزند خدا. تنها ترین بالا می تواند به ایجاد چنین یک مثال کامل از کارن بودن. Audra آدامز است کارن turducken. او یک بکی پیچیده در کارن چاشنی با مزه از اشلی, نورد در Kayleigh خرده و سپس سرخ شده در مالیات بر ارزش افزوده از مدیسون. او یک funhouse آینه سفید girlness.

تبلیغات

اگر یک Lena Dunham تا به حال یک کودک با سگ شکارچی فضل و اجازه آن را می شود مطرح شده توسط بورلی Hillbillies آن را احتمالا خواهد بود به نام برت. اما زمانی که برت شد یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه او می خواهم با یک دختر به نام Zoey در یک بتا چی لو رفته. Zoey خواهد بود زیبا اما نوع دمدمی و او می تواند پوشیدن قطع جین Daisy Dukes بالای مخزن و یک پاره کلش کلاه کابوی. و پس از چند نوشیدنی برت بگویید Zoey: “بیایید از اینجا دریافت کنید و به جایی آرام است.”

اما Zoey می گویند که او آمد با او BFF, Audra. و آنها می خواهم هر دو نگاه در سراسر اتاق در Audra که او نیز با پوشیدن یک نی کلاه کابوی و مخزن بالا اما او را قطع جین Daisy Dukes خواهد بود تمام سفید. و Audra خواهد متوجه آنها در نگه داشتن او قرمز, آبجو, پر از جام و می گویند:

“Wooooooooooo!”

Audra Adams بزرگترین کارن از همه زمان.

اصلا بحث من در این است.

رادیو فردا را از اینجا:

پلیس در ملبورن, Fla., بازداشت Audra Adams, 32, به اتهام تجاوز و رفتار آشوبگرانه در میان دیگر اتهامات پس از پاسخ به میمون نوار و جلو پنجره در شب مه 12, جایی که آنها در بر داشت آدامز در پارکینگ امتناع از ترک با توجه به سوابق دستگیری به اشتراک گذاشته شده با فاکس نیوز.

نوار صاحب پلیس گفت که آدامز به حال سعی کردم به بوسه “تصادفی” کاربران داخل نوار قبل از او خواسته شده بود را ترک کنند. آدامز در ابتدا رد شد اما پس از آن سرگردان به پارکینگ که در آن او ادامه داد: حاضر به ترک با توجه به گزارش بازداشت. پلیس ارائه شده به تماس تاکسی تلفنی خانواده او آمده او را انتخاب کنید تا اما به جای او نشسته بر روی زمین و اعلام کرد که او نمی خواهد بروید.

در طول این زمان او همچنین زنگ زد 911 در مجموع پنج بار از جمله یک بار بعد از پلیس در حال حاضر در پاسخ به نوار و یک بار دیگر در زمانی که پلیس بودند سوال خود را در پارکینگ. زمانی که یکی از پاسخ افسران پرسید که چرا او تماس 911, او گفت که او “احساس بار بود و نه تمرین های اجتماعی فاصله و یا پیروی از دستورالعمل ها باز شود.”

تبلیغات

چگونه من عاشق Audra. اجازه دهید من حساب راه.

  1. نام او: او است که در واقع نام Audra Adams, که بدان معنی است که او از حروف به معنای واقعی کلمه AA. اما Audra بازی نیست که ناشناس مزخرف زمانی که او مصرف الکل است. او معتقد است احتمالا او خاص تمام زندگی دلیل پزشکان و رزرو ماموران در زندان شهرستان همیشه مطمئن ساخته شده او برای اولین بار برای همه چیز. Audra احتمالا هنوز هیچ ایده که در آن بود چون این افراد قرار بود به ترتیب حروف الفبا.
  2. Audra در حال گسترش است عشق: او را مورد لعنت خود را coronavirus نگرانی چرا که او می داند که او می تواند به درمان COVID-19. حتی اگر شما رضایت به بوسه هایی که طعم مانند مارلبورو قرمز Pabst روبان آبی و آبله پتو.
  3. Audra می خواهد به ترک اما هنوز رتبهدهی نشده است: WKMG گزارش که “آدامز نوار سمت چپ اما حاضر به ترک پارکینگ و حتی پس از او گفت: در مورد خاطی اخطار گفتن افسران “من شما را به نشستن در پارکینگ تمام شب.” مست, مردم همیشه می گویند که آنها “فقط می خواهم به خانه بروم” اما شما هرگز نمی تواند آنها را به ماشین. و آنها همیشه بر روی زمین بنشینید.
  4. او می خواهد از آن تمام: Audra می خواهد به لحاظ اجتماعی فاصله در حالی که بوسیدن مردم و پلیس را تعطیل نوار زیرا آنها نمی خواهند به طور کامل باز کردن اقتصاد است.
  5. او بخشی از محیط: اگر کسی به من گفت من با رفتن به یک مکان به نام میمون نوار و جلو پنجره در Indialantic Fla. من خواهد بود نا امید اگر وجود نداشت یک دختر در پارکینگ پرتاب و در حالی که درsisting به فرد برگزاری دو تن موی دم اسبی که او خوب بود به درایو.
  6. و در اینجا است که بزرگترین حکم تمام وقت: بعد از او به معنای واقعی کلمه خطاب به مدیر Audra در واقع نوار سمت چپ در حالی که او “همچنان حاضر به ترک” اما پس از آن به اتهام تلاش برای “فرار پس از او دست به دستبند” دستگیر و برای بارها و بارها و به طور غیر قانونی در تماس با پلیس…پلیس!
تبلیغات

Goddamned اگر او نمی کارن-est کارن که تا کنون Karened.

در واقع این است که یا اثبات است که ما در حال زندگی در شبیه سازی یا که Audra به نحوی باز یک کرمچاله در کارن-بکی پیوسته. او تا به مجموعه ای از نوار بسیار بالا برای آینده مستی escapades که من بیشتر از راحت کرد و گفت که این سطح از عظمت هرگز توان به دست آورد دوباره با هر “فلوریدا ،

تبلیغات

Audra Adams شد متهم با خاطی پس از هشدار نظم رفتار مقاومت در برابر یک افسر بدون خشونت و سوء استفاده از 911 سیستم.

او منتشر شد در همان روز دستگیر شد و پس از آن پذیرفته به فلوریدا زن سالن از شهرت.

تبلیغات

او از دست رفته خواهد شد.

(هیچ چیز اتفاق افتاده است. اما من را از دست او.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>