این بار ما توقف دخالت آمریکا در انتخابات زوکربرگ می گوید

Category: کیمیا | No comments

لندن: Facebook موسس مارک زوکربرگ روز پنجشنبه گفت او “بسیار با اعتماد به نفس” شرکت خود را می تواند کمک به جلوگیری از تلاش برای نفوذ سیاسی در نتیجه ما انتخابات ریاست جمهوری بعد از این سال.

زوکربرگ گفت: در مصاحبه ای که شبکه های اجتماعی بود بهتر آماده برای مقابله با آنلاین اطلاعات غلط مبارزات اما بستری Facebook بود “پشت” در طول سال 2016 انتخابات که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد.

“کشورهای در حال رفتن به ادامه تلاش و دخالت و ما می رویم به دیدن مسائل مانند آن اما ما چیزهای بسیاری آموخته اند پس از سال 2016 و من احساس بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به قادر به حفاظت از یکپارچگی از انتخابات آینده” او گفت:.

زوکربرگ توصیف انتخاباتی جلوگیری از تداخل با عنوان “کمی از یک مسابقه تسلیحاتی” در برابر کشورهایی مانند روسیه و ایران و چین است.

“ما نمی خواهیم دولت های دیگر را امتحان کنید و دخالت در انتخابات بنابراین بدون در نظر گرفتن چگونه موثر است که به نظر من آن را به عنوان کار ما به کار با همه ما می توانیم برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

Facebook متهم شده است برای کمک به تهمت برنده شدن از طریق اطلاعات غلط بود که پست شده توسط دولت های خارجی آنلاین.

در شهادت به آمریکا در ماه اکتبر 2017, Facebook گفت: روسیه-حمایت از مطالب رسیده به عنوان بسیاری از 126 میلیون آمریکایی در پلت فرم های خود را در طول و پس از سال 2016 رای دادن.

آن گفت: این اعتقاد وجود دارد 120 جعلی روسیه-حمایت صفحاتی که ایجاد شده 80,000 پست در سراسر زمان کمپین بین تهمت و وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

سوال در مورد Facebook رویکرد به اطلاعات غلط در طول زمان بیماری همه گیر کوروناویروس او گفت که این شرکت را حذف محتوا که در نتیجه “فوری آسیب” به هر کاربر.

Facebook در زمان پایین یک ادعا توسط رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که دانشمندان تا به حال “ثابت” وجود دارد و برای درمان بیماری های کروناویروس.

“بدیهی است که درست نیست و بنابراین ما آن را در زمان پایین. مهم نیست که چه کسی می گوید آن است،”

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>