مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد حداقل 6 بار که او شده است میشیگان ‘مرد سال.’ فقط یک مشکل وجود دارد: این جایزه وجود ندارد

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Trump’s Claimed at Least 6 Times That He’s Been Michigan’s ‘Man of the Year.’ There’s Only One Problem: The Award Doesn’t Exist

عکس: مندل فا نگن (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک دروغگو است. من نمی توانم استرس این واقعیت به شدت به اندازه کافی.

اگر بدانم که رئیس جمهور دروغ می گوید فقط در مقعد خود را به شکل دهان و اگر آن را در حال حرکت, خوب, شما باید پاسخ خود را.

تبلیغات

اما رئیس جمهور فعلی دروغ—و احتمالا خود طولانی ترین در حال اجرا دروغ—عجیب و غریب است و حتی برای رئیس جمهور.

در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود تا توضیح دهد که اتصال خود را به میشیگان پس از تهدید به خودداری از نوسان دولت پس از به دروغ ادعا می کنند که مقامات دولتی در تلاش بودند به سرقت انتخابات با اجازه دادن به ساکنان برای رای دادن از طریق پست.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن که از دیدن میشیگان پنج شنبه شد و خواست اگر او نگران از دست دادن دولت در انتخابات ماه نوامبر با تهدید کنونی به خصوص با توجه به ساکنان وجود دارد در حال حاضر در حال رفتن را از طریق جاری شدن سیل اضطراری.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “نه من نیستم. من — نه من نگران نیست در همه. ما قصد داریم برای کمک به میشیگان. میشیگان بزرگ دولت است. من بدست فوق العاده ای کسب و کار برای رفتن به میشیگان. میشیگان یکی از دلایل من زد. من این افتخار در میشیگان طولانی قبل از من فکر کردم در مورد من مفتخر به کسب عنوان مرد سال در میشیگان در یک رویداد بزرگ است.”

او ادامه داد: “من به یاد داشته باشید تا به خوبی.” او ادعا کرد این اتفاق در یک رویداد حدود پنج یا شش سال قبل از او در مورد فکر در حال اجرا برای رئیس جمهور که در آن او به یک سخنرانی decrying از دست دادن میشیگان خودکار کسب و کار به مکزیک. “و من بسیاری از سوالات مطرح شده به میشیگان که شب و من فکر می کنم من فکر می کنم آن را کاملا یک تصور” او گفت: سی ان ان گزارش.

تنها یک مشکل وجود دارد: Michigan ندارد مرد سال و اگر آنها آن را به یک Michigander نه یک پرتقال شیرماهی از نیویورک است. و سی ان ان اشاره می کند که این اولین بار نیست او گفت این دروغ; در واقع او بوده است لگد زدن به این و یا برخی از نسخه از داستان پس از سال 2016.

تبلیغات

آیا می دانید سطح از تعهد شما باید برای انجام یک دروغ پس از سال 2016 ؟

خوب سی ان ان فکر می کند آن را در حل رمز و راز. از سی ان ان:

روزنامه نگاران تلاش کردند و موفق به کشف کردن آنچه که او صحبت کردن در مورد. (برای یک دولت نیست و باید یک مقام رسمی از جایزه سال. برای دو مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز زندگی در میشیگان.) در ماه اوت سال 2019 گفتن تهمت خود گفت: او اشتباه شده است در مورد اینکه چرا او ظاهرا بدست جایزه: “من گفت:,” چگونه آمده است؟’ من حتی نمی آن را درک خودم.”

سپس سابق کنگره جمهوری خواه از میشیگان دیو Trott, تماس, سی ان ان و دیگر رسانه های خبری به حل این رمز و راز.

Trott ارائه شده قانع کننده توضیح: تهمت بود صحبت کردن در مورد سخنرانی خود در یک رویداد Trott حال سازماندهی یک لینکلن بعد شام برای جمهوری خواهان در Oakland County, Michigan در سال 2013.

وجود دارد Trott گفت: تهمت به یک “درهم و برهم” آدرس های شبیه به او می گوید او و Trott به او یک قاب کپی از لینکلن Gettysburg Address و هدایای دیگر. اما Trott نمی دهد او هر سال جایزه و نه هر کس دیگری.

Trott دو اصطلاح کنگره تصمیم گرفت که در برابر در حال اجرا دوباره در سال 2018 و در حال حاضر می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است “نا مناسب برای دفتر” سی ان ان گفت در سال گذشته است که او تمایلی به اصلاح رئیس جمهور به چهره اش در یک صنعت خودرو میزگرد در سال 2017 که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تشکر از او بیش از این جایزه وجود ندارد.

“اما در حال حاضر که من از کنگره من احساس راحتی تصحیح داستان” Trott گفت: در سال 2019.

تبلیغات

سی ان ان اشاره می کند که این به سختی یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین خطرناک نهفته است اما آن را بیشتر ثابت می کند این طول را با که این رئیس جمهور را به خود را مورد علاقه و ستایش به یک کشور است که واقعا نمی کند با او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>