ما از رئیسجمهور چین برای هند, Ladakh تجاوز

Category: کیمیا | No comments

تنها چند روز پس از هندی و چینی سربازان درگیری با یکدیگر در دو رویداد جداگانه در اوایل این ماه در هند و لاداخ بخش و در نتیجه آسیب به نیروهای نظامی در هر دو طرف ایالات متحده در روز چهارشنبه توصیف آن به عنوان “چینی تجاوز” و “تحریک آمیز و نگران کننده رفتار چین” و اضافه کرد که این یک “یادآوری از تهدید چین”.

این حادثه در شمال هند گرفته شده در مارس 9 در حالی که در شرق لاداخ گرفته شده بود در مداخله شب مه 5-6. در هر دو حادثه, تهاجمی, چینی, افراد ارتش آزادی بخش (PLA) گشت متوقف شد توسط نیروهای نظامی در داخل سرزمین های هندی که چین ادعا می کند به عنوان خود را.

Ms آلیس G. Wells, آمریکا, اصلی, معاون دبیر bureau of South and Central Asian affairs, گفت:, “این یک یادآوری است که چینی تجاوز است که همیشه نه فقط لفظی. آن است که آیا در دریای چین جنوبی و یا اینکه آیا آن را در امتداد مرز با هند ما برای دیدن ادامه اقدامات تحریک آمیز و نگران کننده رفتار چین که پرسش در مورد چگونه چین به دنبال استفاده از آن رشد قدرت. و است که چرا شما را دیده اند محوری از همفکر سازمان ملل, آیا آن را از طریق آسه آن و یا از طریق دیپلماتیک دیگر گروه بندی — سه جانبه آمریکا با ژاپن و هند چهار گوش با استرالیا و آمریکا و ژاپن و هند). این اختلافات مرزی هستند یادآور تهدید مطرح شده توسط چین است.”

در ضمن با توجه به گزارش های رسانه ها در بیانیه منتشر شده در روز سه شنبه در ماندارین وزارت خارجه چین در پکن با اشاره به این های اخیر برخورد در هند این ادعا که “ارتش هند در حال عبور از خط در سراسر بخش غربی چین و هند مرز و هند بخش وارد خاک چینی”.

در این بیانیه همچنین این گزارش اضافه شده که طرف چینی گرفته شده بود تا این موضوع با هند درخواست طرف هند به “بلافاصله پرسنل در سراسر خط بازگرداندن وضع موجود مربوط به مناطق به شدت محدود خط مقدم نیروهای رعایت این مهم اجماع رسیده توسط رهبران دو کشور و موافقت نامه های امضا شده توسط دو طرف به طور مشترک حفظ صلح و ثبات در مناطق مرزی.”

آن را ممکن است به یاد می آورد که دهلی نو به تازگی به آن گفت: “باقی می ماند متعهد به هدف حفظ صلح و آرامش در هند-چین مناطق مرزی” و اضافه کرد که گهگاه “شرایط بوجود آمده اند بر روی زمین است که می تواند اجتناب شده است اگر ما (هر دو طرف) به یک درک مشترک از خط کنترل واقعی (LAC)”.

هند تا به حال افزود: “طرف هند متعهد به هدف حفظ صلح و آرامش در هند-چین مناطق مرزی. دو طرف باید ساز و کارهای تعیین شده برای حل و فصل چنین شرایطی به عنوان و زمانی که آنها بوجود می آیند از جمله مرز پرسنل نشست پرچم جلسات و ساز و کار برای مشاوره و هماهنگی در هند-چین مرز امور و همچنین به عنوان کانال های دیپلماتیک.”

دهلی نو تا به حال بیشتر گفت: “نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور چین در اجلاس رسمی خود را در ووهان (2018) و در چنای (2019) تا به حال مجددا تاکید کرد که هر دو طرف ادامه خواهد داد به تلاش برای اطمینان از صلح و آرامش در مناطق مرزی. این ضروری است برای توسعه کلی از روابط دو جانبه. رهبران دو کشور نیز کارگردانی خود را در ارتش به صادقانه مختلف پیاده سازی تدابیر اعتماد سازی بر اساس توافق بین دو طرف از جمله اصل متقابل و برابر امنیت و تقویت ترتیبات نهادی موجود و به اشتراک گذاری اطلاعات مکانیزم برای جلوگیری از حوادث در مناطق مرزی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>