سفید زن به اتهام حمله پس از قرار دادن دست بر روی یک دختر 11 ساله دختر او فکر او را به سرقت برده ایمیل

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled White Woman Charged With Assault After Putting Hands on an 11-Year-Old Black Girl She Thought Stole Her Mail

تصویر: Skhylur دیویس و وکیل جاستین بامبرگ صحبت در مارس 11 حادثه در زوم کنفرانس خبری (WRDW 12)

آن است که تنها من و یا Karens بیشتر کارن-y با روز ؟

در ایکن, S. C., یک زن متهم شده است با حمله و باتری در درجه سوم پس از او قرار داده و دست خود را بر روی یک دختر 11 ساله دختر که او به دروغ متهم به سرقت ایمیل خود را.

تبلیغات

با توجه به آگوستا کرونیکلآلیس پترسون فرستاده او نوه Skhylur دیویس برای دریافت ایمیل خود را در آوریل 11. پترسون گفت: او را فرستاده Skhylur در این ماموریت چند بار اما در این روز تجربه ناگوار ایستاده در مقابل یک زن سفید خانه در حالی که نگه داشتن ایمیل او را برداشت تا به مادر بزرگ او. این زمانی است که 38 ساله الیزابت Shirey آمد از خانه به فریاد زدن در Skhylur متهم 11 ساله از سرقت ایمیل خود را. Shirey در نهایت متوجه شدم او اشتباه بود و پس از او را دیدم که آدرس پست الکترونیکی Skhylur شد برگزاری مطابقت ندارد او—اما قبل از آن اتفاق افتاده است, او خودش را به اتهام حمله و پس از او “برداشت Skhylur توسط اسلحه خود را کشیده و آنها را” با توجه به گزارش ایکن وزارت امنیت عمومی.

تبلیغات

با توجه به ADPS گزارش Shirey شوهر, جاستین درگیر خودش را در درگیری. Skhylur گفت که او بی ادب و جزئی دیگر که در صحنه و پس از تحقق او تا به حال هیچ کار اشتباهی انجام داده, او به او گفت که همه چیز را رفته ام متفاوت خواهد بود و اگر از های مختلف “نوع.” جاستین نمی استفاده از هر گونه تهمت یا ذکر مسابقه به طور خاص اما به عنوان Skhylur گفت: در یک کنفرانس خبری گفت: “شما لازم نیست به فکر می کنم در مورد چه نوع او به معنای.”

خانواده وکیل جاستین Bamberg صحبت می کرد در این حادثه در یک زوم کنفرانس خبری.

“ما نباید به نشستن در اینجا و این بحث در سال 2020 در کارولینای جنوبی بر روی پاشنه از Ahmaud Arbery در نیوبرانزویک Gیک.یک وضعیت که در جهان بسیار آشنا” بامبرگ گفت. “حق در اینجا در ایکن S.میلاد ما باید قربانی دیگری و این بار به اتهام حمله و باتری. قربانی, متاسفانه, is an 11-year-old girl.

“خانم Shirey اتفاق می افتد برای دیدن این کودک خردسال توسط صندوق پستی خود را و درآمد حاصل به بیرون آمدن از خانه خود, داد, در این 11 سال ادامه داشته باشد. “خانم Shirey اجرا می شود به شدت نسبت به این 11 سال با فرزند متهم خود را از ارتکاب یک جنایت, سرقت, ایمیل خود را. پس از تحقق است که Shkylur هیچ کار بدی نکرده بود درآمد حاصل از ارائه کوکی ها به عنوان هر چند که باعث می شود همه چیز بهتر است.”

تبلیغات

اخلاقی از این داستان روشن است: نگه داشتن دستان خود را به خودتان; هیچ کس می خواهد خود را به پست الکترونیکی و یا خود را نژاد پرستی-عذرخواهی کوکی ها کارن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>