#YouAreEssential برجسته کارگران نادیده گرفته شده در طول COVID-19

Category: کیمیا | No comments


Ashlee Marie Preston

اشلی ماری پرستون
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از اشلی ماری پرستون

دیده ایم غلیان احساسات در حمایت از کارگران ضروری خطر جان خود را در میان COVID-19 بیماری همه گیر. اما برای تمام توجه پرستاران و پزشکان و دیگر کارگران در حال گرفتن, فعال, اشلی ماری پرستون در بر داشت که بسیاری از این تلاش ها تمایل به چشم پوشی کلیشه ای و به حاشیه رانده شده کارگران: کارگران جنسی افراد مسن و افراد معلول تجاوز+ افراد درون ضروری کارگر مشاغل و دیگران که اصلا دسترسی به روش های سنتی جمع آوری کمک های مالی سازمان های اختصاص داده شده به حمایت از آنها.

تبلیغات

به همین دلیل او شروع به #YouAreEssentialاجتماعی تاثیر مبارزات ملی و صندوق امداد است که به کمک های مالی به سازمان های مردمی و حمایت از شبکه های آسیب پذیر جوامع تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

“چه اتفاق می افتد این است که شما این سازمان است که در شروع با نیت راست و سپس آن را به عنوان رشد می کند و بیشتر می شود, شرکت های بزرگ بودجه تبدیل به حقوق مدیر عامل و همه از این دیگر مردمی” پرستون گفت: ریشه. “پس از آن به پایان می رسد تا در مورد اهدا کنندگان. بنابراین اساسا مکیدن تا به اهدا کنندگان و افرادی که بودجه منافع خود را و آن را می شود خیلی در مورد پمپ و اعتبار که دیگر در مورد جمعیتی آنها خدمت می کنند.

تبلیغات

“بنابراین به جای این سازمان که یک کانال که از طریق آن خدمات و یا دسترسی به محل می توانید آن را معکوس می شود و در بسیاری از موارد آنها شروع به حاشیه راندن ما از آنجا که ما در موقعیت رهبری این دلیل که ما لازم نیست که یک صدای واقعی و یا یک مدافع. حتی زمانی که من استفاده می شود به کار در بخش غیر انتفاعی, من به یاد داشته باشید همیشه یک چک به دور از بودن در همان مخمصه به عنوان کسانی که به من خدمت کرده است. اساسا همه چیز که ما در حال تلاش برای از بین بردن در سطح کلان اتفاق می افتد در سطح جامعه و بنابراین این یک فرصت بود واقعا دست گرفتن جشن و حمایت از این سازمان و مردمی که در واقع انجام این کار است.”

تا کنون کمپین جمع آوری کرده است $50,000. ایالات متحده بر اساس خیریه عمومی با زمان IRS 501(c)(3) تعيين و یا کسانی که عامل تحت یک حامی مالی 501(c)(3) واجد شرایط برای درخواست کمک های مالی.

پرستون—یک سال 2017 ریشه 100 honoree و برای اولین بار ترانس زن برای تبدیل شدن به editor-in-chief of فمینیستی مجله پوشیدن صدای خود را—در حال جمع آوری پول از طیف گسترده ای از افراد, اما او فعال ترین اهدا کنندگان کارگران جنسی دقیق جمعیتی از مردم در مبارزات انتخاباتی خود را با هدف کمک به. کار جنسی در استخدام برخی از مناطق حاشیه ای مردم در اقتصاد امریکا که دسترسی به مراقبت های بهداشتی و یا بیکاری به دلیل تجارت جرم. این یکی از بسیاری از مشاغل شده است که ضربه سخت COVID-19 و پرستون می گوید نادیده گرفته شده است در coronavirus تلاش های امدادی.

“کارگران جنسی من بودند فرشتگان نگهبان وقتی که من بی خانمان,” او گفت:. “قبل از اینکه من رو به کار جنسی زمانی که من جوانتر بودم آنها به من اجازه خواب در اتاق هتل خود و یا بر روی خود را نیمکتها. آنها مطمئن ساخته شده من تا به حال مواد غذایی و به من در زمان خرید برای به دست آوردن لباس به خاطر من نیست که هر چیزی. کارگران جنسی همواره در خط مقدم کمک به مردم و به دلیل حرفه ای خود را در چگونه آنها نشان می دهد تا در جهان است. مردم آنها را به عنوان جنایتکاران و یا غیر اخلاقی است. برخی از دوستان من هستند و ستاره های پورنو و آنها به برخی از بزرگترین کمک های مالی.”

تبلیغات

می گذرد تاثیر یک سازمان خلاق یک شریک کلیدی در حمایت از مبارزات انتخاباتی.

مایک د لا روچا یک از بنیانگذاران میچرخد و ضربه و گفت: ریشه خود را به آژانس منحصر به فرد قرار به حمایت پرستون را در مبارزات انتخاباتی. آن درگیر شده است در تعدادی از کمپین حمایت از پیشنهاد 47 در 64 کالیفرنیا و نجات از 105 نفر از Rikers Island, New York. از #YouAreEssential د لا روچا می گوید: “من صادقانه احساس می کنم بسیار خوش شانس و ممتاز به کار در کنار اشلی چرا که او را حمل بر یک سنت قوی از عجیب و غریب سیاه و سفید زنان به طور خاص و در خط مقدم مختلف جنبش های اجتماعی,” او گفت: ریشه. “این که آیا ما در حال صحبت کردن در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده یا جنبش حقوق مدنی او همچنان با این سنت که بخشی از جامعه که به طور مستقیم تحت تاثیر و نامتناسب نهفته است. ما احساس به عنوان یک شرکت بسیار هیجان زده به یاد بگیرند که از رشد و به اشتراک گذاری با اشلی در کل این فرایند است.”

تبلیغات

تا کنون $17,000 داده شده است به سازمان های مختلف و بیشتر پول در حال رفتن به سازمان هایی که به آن نیاز دارید بیشتر پرستون گفت. اولیه سازمان اهدا پول حمایت از زندانی, گروه, است که به کمک ترانس مردم به حاشیه رانده شده جوامع جنوب شرقی آسیا و دیگر متنوع باعث می شود.بهترین راه به طور خلاصه #YouAreEssential است که برخی از فعال ترین اهدا کنندگان از جوامع به حاشیه رانده شده پول کمک می کند.

“آن است که همیشه کارگران جنسی, ستاره های پورنو, اساسا افرادی که گاهی اوقات حتی نمی حتی به سختی هر چیزی را به شما پیراهن خود را پشت و افرادی که همه چیز را فقط از نوع فاصله خود و یا آنها نوع تکیه به خود ظلم و ستم و به خود مسائل,” او گفت:. “من اهمیتی نمی دهند چه کار من تا پایان در من مهم نیست چقدر پول من را چه دایره من تا پایان در; وجود دارد هرگز یک زمان که من را متوقف کند و تشخیص دهد که آسیب پذیر ترین مردم آسیب پذیر کار می کنند و این همیشه بوده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>