سرینگر: دو jawans از مرز نیروهای امنیتی (BSF) به ضرب گلوله کشته شدند و به شدت زخمی توسط افراد مسلح سوار بر موتور سیکلت در Pandach منطقه در حاشیه جامو و کشمیر در تابستان سرینگر پایتخت در روز چهارشنبه بعد از ظهر. هر دو آنها اعلام شد آورده مرده در بیمارستان.

پلیس گفته منابع یکی از jawans کشته شد در نقطه و دیگر درگذشت در راه به این نزدیکی شعر-من-کشمیر موسسه علوم پزشکی (SKIMS). پزشکی سرپرست در SKIMS دکتر فاروق Jan گفت که هر دو troopers شد “اعلام کرد به عنوان آورده dead on arrival”. مهاجمان قبل از فرار از صحنه نیز در زمان آنها دو خدمات سلاح از BSF jawans یک مقام ارشد پلیس تایید کرد اینجا.

J&K پلیس زودتر توییتی “دو BSF jawans در نکا وظیفه در حومه شهر سرینگر در Pandach Chowk بر اخراج شدند توسط دو تا سه دوچرخه به عهده گرفت. یکی jawan درگذشت. دیگر مجروح شده را تخلیه کردند و به بیمارستان.”

این منابع محلی گفت که BSF jawans متعلق به 37 خود گردان است که مستقر در نزدیکی Dignibal در دره مرکزی Ganderbal هدف قرار گرفتند در حالی که آنها گشت زنی در طول پیر Pandach جاده ها است.

هیچ یک از ساز و برگ نظامی فعال در J&K متعلق به مسئولیت این حمله را که یک روز پس از J&K پلیس و مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) در یک عملیات مشترک کشته شدند حزب-ul-مجاهدین را “بخشی فرمانده” جنید اشرف خان و همکاران نزدیک طارق احمد شیخ در یک برخورد در سرینگر را دانا مظائر, Nawa Kadal محل.

28 ساله خان پسر برجسته جدایی طلب رهبر و امیر از تحریک-e-Hurriyat حزب Muhammd اشرف Sehrai که نزدیک محرم از سید علی شاه Geelani.

10-ساعت-طولانی جنگ با تفنگ یا تپانچه نیز پشت سر گذاشت smouldering انبوه از خرابه های خانه های مسکونی از جمله یکی که در آن مبارز duo شده بود پر از سوراخ. در حالی که برخی از مقامات پلیس باید نامیده تخریب این خانه ها به غیر از یکی که در آن شبه نظامیان پنهان شده بودند به عنوان “اجتناب ناپذیر خسارات مادی” مردم محلی را متهم کردند که نیروهای امنیتی از عمد باعث ویرانی آن ارائه شده است بسیاری از خانواده های بی خانمان.

برخی از ساکنان نیز ادعا شده که نیروهای امنیتی غارت پول نقد و طلا و جواهرات و اشیاء با ارزش دیگر و حتی سیلندر گاز مایع از خانه های خود را پس از آنها خواسته شد به ترک این برای جلوگیری از آسیب های آینده به آنها در طول مبارزه. مقامات را به شدت تکذیب این اتهامات و تصریح کرد که نیروهای امنیتی تخلیه چندین خانواده به ایمنی قبل از درگیر شدن نظامیان در جنگ با تفنگ یا تپانچه.

در ضمن J&K پلیس گفته است که آنها همراه با ارتش 2 Rashtriya تفنگ بازداشت چهار “تروریست همکاران” از لشکر طیبه (اجازه) در بخش مرکزی Budgam. متهم شناسایی شده اند به عنوان مظفر احمد Dar, Mudasir احمد تنهاست و یونس Waza و نذير احمد شیخ. “متهم مواد از جمله تپانچه و نارنجک و انبار بزرگ مهمات بدست آمده از صفوف” بیانیه صادر شده توسط پلیس در اینجا گفت.

در همین حال تنش فوران در سرینگر را Bagh-e-Ali Mardan Khan منطقه و محله خود را در اوایل روز چهارشنبه پس از ساکنین یافت که یک تلاش ناموفق ساخته شده است یک شبه به مشعل محل عبادت.

پلیس گفت که یک مورد به ثبت رسیده است در برابر افراد ناشناس برای آسیب رساندن به امام علی مسجد در Alipora و تحقیقات راه اندازی شد به این حادثه. ساکنان محلی گفت که “قانون توهین به مقدسات” می تواند یک تلاش عمدی برای ایجاد فرقه ای تقسیم در دره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de