کوچی: روز پس از قطعیت 58-عضو Malayalam film خدمه از جمله بازیگر Prithviraj و مدیر Blessy بودند که رشته در اردن در طول عکسبرداری از فیلم بازگشت به کوچی در روز جمعه.

خدمه فرود در دهلی نو از جایی که آنها پرواز به کوچی در ویژه هوایی هند پرواز. تمام خدمه فرستاده شده به قرنطینه و پس از اتمام اجباری سلامت غربالگری در فرودگاه. آن را آموخته است که Prithviraj نقل مکان کرد و به یک هتل در کوچی که در آن او باقی خواهد ماند و در انزوا.

خدمه فیلم از فیلم ‘Aadu jeevitham’ (بز روز) را برای اردن در ماه مارس است. تیراندازی شروع شد و در مارس 16, اما تا به حال به طور ناگهانی متوقف شد و پس منع رفت و آمد اعمال شده با توجه به Covid-19 محدودیت.

هر چند خدمه و فیلم های مختلف سازمان به دنبال حمایت از اتحادیه وزیر دولت در امور خارجی V Muraleedharan و سفارت هند مقامات به بازگشت به کرالا سفر خود را نمی تواند تسهیل می شود با توجه به تعلیق پرواز خدمات ملی در طول مستند.

بعد از عکسبرداری از سر گرفته شد با اجازه مخصوص از دولت اردن و تکمیل شده است. در حال حاضر پس از اتمام شلیک برنامه در یک بیابان در اردن تیم آورده شده است در ویژه پرواز.

Prithviraj در اوایل پست های رسانه های اجتماعی گفت که خدمه بود ماندن جدا شده در یک پناهگاه در Wadi Rum کویر و یک دکتر در تیم انجام شد به طور منظم پزشکی-معاینات برای همه کاربران به طور منظم. یک دولت اردن منصوب دکتر نیز انجام شد دوره ای بررسی کرد و در پست های رسانه های اجتماعی.

این فیلم بر اساس Malayalam نویسنده بنیامین کتاب با همین نام است که کارگردان اشاره کرد مدیر Blessy.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقاله