Amphan ویران West Bengal Mamata دعوت PM برای ارزیابی آسیب

کلکته/Bhubaneswar: هفتاد و هشت نفر کشته و هزاران نفر مجروح شدند و توسط خشم شش ساعته طوفان Amphan که پاره پاره از طریق چندین بخش از بنگال و Odisha در یکشنبه ترک جانسوز دنباله از مرگ و نابودی.

Amphan شدیدترین طوفان, ضربه, West Bengal در 100 سال بسته بندی شده در باد تا 190 kmph و با خاک یکسان گل خانه ها به زمین نابود محصولات زراعی از ریشه کن درختان و قطب الکتریکی است. دو ولسوالی دولت — شمال و جنوب 24 پرگنه — بود “به طور کامل ویران” با هزاران نفر از مردم بی خانمان به سمت چپ پل ها شسته و مناطق کم ارتفاع در کمر-آب های عمیق است. بسیاری از کلکته به جاده ها سرازیر شدند و آن 1.4 کرور مردم بدون قدرت بودند که باران های سیل آسا و با سرعت بالا باد غرش از طریق دولت سرمایه است.

در بسیاری از Odisha را دندهای مناطق طوفان آسیب دیده و قدرت و مخابرات و زیرساخت ها است. Odisha مقامات دولتی تخمین زده است که طوفان تحت تاثیر قرار حدود 45 لاخ مردم در دولت است.

بسیاری از مناطق آسیب دیده هستند بدون قدرت و در چندین ولسوالی های تلفن همراه و خدمات اینترنت باقی می ماند مختل به عنوان طوفان آسیب دیده و چندین ارتباطی برج.

حداقل 72 نفر کشته شدند در غرب بنگال و شش تلفات گزارش شده از Odisha. طوفان نیز ویران قسمت از بنگلادش که گزارش 20 مرگ و میر.

“من را دیده اند هرگز چنین فاجعه خطرناک در زندگی من است. ما شاهد Aila, Phani و بلبل. اما طوفان Amphan به مراتب ویرانگر تر از قبلی. میزان خسارت برآورد شده است به اطراف `1 لاخ کرور. آب و هوا از آن مدت چند ساعت شکست خورده است… آن را بدتر از Covid-19. من درخواست ساعت برای بازدید از کشور ما را چگونه ارزیابی مرگبار فاجعه بود,”, West Bengal وزیر گفت.

“مرمت کار به زودی شروع خواهد شد. بخش بزرگی از شمال و جنوب 24 Parganas و کلکته روبرو هستند به دلیل قطع برق از شب گذشته. حتی تلفن و موبایل و تبلت و پایین… من خواهد شد و بازدید از مناطق آسیب دیده بسیار به زودی” بانرجی اضافه شده است.

بانرجی درخواست نخست وزیر پس از مودی توییتی “شده اند و دیدن تصاویری از, West Bengal در خرابی های ناشی از طوفان Amphan. به چالش کشیدن در این ساعت تمام ملت می ایستد در همبستگی با, West Bengal. دعا برای رفاه مردم از دولت است. تلاش ها برای اطمینان از عادی. NDRF تیم در حال کار در گردباد قسمت های آسیب دیده. مقامات از نزدیک نظارت بر وضعیت و همچنین کار در هماهنگی نزدیک با غرب بنگال دولت است. هیچ سنگی را به سمت چپ unturned در کمک به آسیب دیده.”

علاوه بر North و South 24 Parganas و Kolkata, West Bengal را در مناطق شرق Midnapore و هوره شد بدترین ضربه به بخش های مختلف ساختمان های مخروبه آمد توفنده را در مکان های مختلف.

کلکته ثبت بادها با سرعت 125 kmph که لغو صدها نفر از اتومبیل بی خانمان درختان و برق قطب است که بسیاری از سقوط مسدود کردن کلید شریانی جاده ها و تقاطع ها و بعضی حتی پاره از طریق پارک اتوبوس.

کلکته ساکنان به یاد می آورد “زندگی در جهنم” به مدت شش ساعت به باد زوزه میکشیدند محکوم کنند پیوسته است. ویندوز buckled از فشار طوفان اتومبیل های شناور در آب وارد جاده تداوم در برابر هر یک از دیگر. بخش هایی از سیستم های تهویه مطبوع پرواز در اطراف مانند موشک.

راه اندازی یک `از 1000 کرور روپیه صندوق برای تسکین کار بانرجی اشاره کرد که بسیاری از مرگ و میر در غرب بنگال بودند با توجه به درخت ریشه کنی و فروپاشی دیوار در طول طوفان. “مردم گفته شد به داخل خانه در طول طوفان به عنوان یک اقدام احتیاطی. اما بسیاری از آنها نه گوش دادن به هشدار و باقی مانده خارج. این منجر به تلفات بالا,” او اضافه شده است.

رئیس جمهوری اعلام کرد `2.5 لاخ غرامت برای هر قربانی قوم و خویش.
در میان 72 قربانیان در دولت 15 از کلکته 17 از North 24 Parganas, 10 از Basirhat و چهار از South 24 Parganas-Sunderban منطقه است.

این “بسیار شدید” طوفان Amplan که محصل در Digha نزدیکی Sundarban در غرب بنگال-Odisha مرز و Hatiya در بنگلادش روز چهارشنبه بعد از ظهر بسته بندی بادها تا 190 kmph ضعیف دوشنبه آن را به عنوان نقل مکان کرد و به بوتان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de