مطلق افتخار’: Howard آلوم سابقه به عنوان 1st, سیاه, افسر زن برای Air Force Thunderbirds

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled ‘An Absolute Honor’: Howard Alum Makes History as 1st Black Female Officer for the Air Force Thunderbirds

تصویر: NBC News 4

U. s. Air Force Thunderbirds به تازگی ساخته شده تاریخ با اضافه کردن کون زن افسر به صفوف آن است.

تبلیغات

با توجه به NBC 4کاپیتان Reemashay نلسون در حال حاضر در فصل اول با Thunderbirds—نیروی هوایی مشهور تظاهرات اسکادران شناخته شده برای انجام aerobatic شکل گیری نشان می دهد در ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان در هر سال است. تاندربرد هوا را نشان می دهد شده است به تعویق افتاد و در این سال با توجه به در جریان همه گیر اما این اسکادران به تازگی انجام شده پلها در سراسر آسمان شهر واشنگتن, بالتیمور و آتلانتا به افتخار ضروری کارگران در خط اول جبهه جهانی بهداشت از بحران. نلسون گفت: او را مفتخر به شرکت در فعالیت های “که در آن مردم می توانند نگاه کردن و باید برخی از نوع امیدوارم که در طول این زمان.”

“من می دانم که یک درصد از آفریقایی-آمریکایی و افسران به طور خاص زن افسران در نیروی هوایی” هشت سال نیروی هوایی جانباز گفت, اخبار 4. “به طوری که در یک موقعیت است که قابل مشاهده است نشان می دهد دختران کوچک است که این دسترسی به اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها می تواند هر چیزی در آنها قرار داده و ذهن خود را به مطلق است افتخار است.”

تبلیغات

آیا من ذکر است که نلسون است Howard دانشگاه فارغ التحصیل است ؟ او است و او گفت: تجربیات خود را در HBCU به کمک شکل ،

“به اطراف افرادی که مانند من و القای اعتماد به نفس که من هستم رفتن به جهان شناخت من از کجا آمده و من که در آن مردم می آیند و که در آن ما می تواند ارزشمند است,” او گفت:.

با پیوستن به Thunderbirds, Nelson تبدیل شده است بخشی از منحصر به فرد ، با توجه به اخبار 4 تنها 332 افسران شده اند در این تیم پس از آن در سال 1953 تاسیس شد و نلسون یکی از تنها 12 که در حال حاضر دارای یک موقعیت با آنها. نلسون گفت: آن را آسان گرفته است.

“حتی زمانی که مردم به شما بگویم که به هیچ صورت خود را, اما کار خود را نشان می دهد که در آن شما باید به فکر می کنم اگر شما همچنان به کار سخت و پس از آن چه شما می خواهید, شما خواهد رسیدن به رویای خود را,” او گفت:.

تبلیغات

کاپیتان Reemashay Nelson ما سلام شما برای اینکه الهام بخش و الگویی که شما هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>