آندرا پرادش وضعیت بدتر به عنوان Covid عفونت موج

ویجیاوادا: به نظر می رسد هیچ اجازه دهید تا در خروش از coronavirus موارد در آندرا پرادش به 45 جدید تایید عفونت و مرگ یک Covid-19 بیمار گزارش شد در روز پنج شنبه.

وزارت بهداشت و درمان گفت که دولت تا به حال 718 فعال موارد و 1,680 بيماران ترخيص شده از مجموع 2,452. یک Covid-19 بیمار از East Godavari گزارش خود را از دست داد زندگی به این بیماری در نظر گرفتن مرگ و میر به 55.

در میان جدید تایید عفونت چهار مورد با هر یک از Chittoor و Nellore شد همه عودت از Koyembedu در تامیل نادو.

وزارت بهداشت و درمان گزارش شده است که از کل موارد مثبت, 153 تجمعی موارد مثبت بودند مردم از کشورهای دیگر مانند Odisha 10, Maharashtra 101 گجرات 26, Karnataka 1, West Bengal 1 راجستان 11 و تامیل نادو 3. از آنها 128 فعال هستند موارد در حال حاضر.

Nellore منطقه گزارش 18 جدید Covid-19 مورد در نظر گرفتن مجموع موارد به 201. از این موارد جدید, 12 بودند از Sullurpeta در حالی که باقی مانده بودند از Araveedu, سنگم و عثمان Sahebpeta در Nellore.

East Godavari ثبت نام اولین مرگ یک Covid-19 بیمار در روز چهارشنبه. 53 سال از Gollalamamidada روستای Pedapudi مندل استفاده می شود که کار به عنوان یک کارمند در یک هتل محلی و همچنین به عنوان یک عکاس با سفر اخیر تاریخ درگذشت ویروس.

منابع گفت که او دیابتی و دچار تب و مشکلات تنفسی در چهار روز گذشته. روز چهارشنبه بعد از ظهر او بستری شده در یک بیمارستان دولتی در کاکینادا با مشکلات جدی تنفسی و مرگ در عرض 40 دقیقه از ورود او.

منطقه, پزشکی و سلامت, افسر, Dr. B. Satya Suseela گفت که به زودی پس از ورود خود را سواب نمونه برداری و ارسال به صورت تست و زمان خود را آزمایش نتایج آزمایش مثبت برای ویروس, او گذشته خود را.

بیمارستان دولتی, مقامات گفتند که پزشکان و پرستاران که تحت درمان با مرد فرستاده شد به قرنطینه.

Pedapudi tahsildar, K. Rajya لاکشمی گفت که تا به حال گرفته نشده و هر گونه درمان در هر بیمارستان در مندل و اضافه شده است که در تشییع جنازه او انجام شد با Covid-19 پروتکل در روستای مادری خود و تنها دو نفر مجاز به حضور در آن است.

پرسنل بهداشتی جمع آوری شده سواب نمونه از 16 تماس از مرحوم فرستاده و آنها را برای تست. پلیس در حال پیدا کردن تاریخچه تماس خود را در حالی که مقامات clueless هستند که تا کنون در منبع خود عفونت.

دولت های منطقه اعلام Gollalamamidada یک منطقه قرمز و دقیق محدودیت تحمیل شده بود در جنبش مردم است.

در توسعه جداگانه 23 ساله جوانان از Suryanagar در املپورم آزمایش مثبت برای Covid-19. او وارد زادگاه خود را از بمبئی دو روز پیش و به طور داوطلبانه برای رفتن به یک مرکز قرنطینه در BVC کالج در Bhatlapalem.

وقتی سلامت پرسنل خود را جمع آوری نمونه و تست شده آن را در نزد او یافت شد Covid-19 مثبت است.

املپورم درآمد افسر بخشی B. بهونی Sankar گفت که جوانان فرستاده شد به Covid-19 بیمارستان در Rajanagaram برای درمان و افزود: 15 از مخاطبین خود را مورد آزمایش قرار گرفتند و دریافتند منفی است. پس از این قرمز منطقه در Bandarulanka شده است به کاهش 200 متر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de