بنگلور راه اندازی با استفاده از هوش مصنوعی به آمده تا با پتانسیل Covid مواد مخدر

بنگلور: یک بنگلور مبتنی بر اندازی Sravathi جدید کشف شده است دارویی بالقوه برای COVID-19 با استفاده از هوش مصنوعی و دیگر پیشرفته تکنیک های محاسبات حتی به تمام جهان است که وضعیتی وخیم تحت تهدید کننده زندگی اثرات این ویروس مرگبار است.

این دومین دستیابی به موفقیت در مبارزه با COVID-19 بعد از هند موسسه علوم (IISc) که در حال کار بر روی این واکسن برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

Sravathi که آغاز شده توسط تکنوکرات با گسترده صنعتی تجربه است تا با بیش از 100 مولکول های جدید که به طور کامل جدید شیمیایی اشخاص و اعتبار از طریق های مختلف فیزیک و ریاضیات مبتنی بر مدل است. راه اندازی بیشتر انتخاب مولکول & سفارشی آنها را برای بررسی اثربخشی آن به عنوان یک درمان برای COVID-19.

دکتر کیشان Gurram, MD & مدیر عامل شرکت Sravathi گفت: “ما با استفاده از چند رشته کارشناسان به همکاری و درک کل مکانیزم به آمده تا با چند داروی جدید مانند بازدارنده های. در یک زمان کوتاه Sravathi دانشمندان طراحی شده 250,000 مولکول و قادر به آمد تا با چند مولکول موثر است که مهار آنزیم”.

او افزود: “ما باید پیش بینی های مختلف, شیمیایی, اثر انگشت بیولوژیکی و خواص سمیت با استفاده از تکنیک های پیشرفته به پایین انتخاب نهایی مولکول.”

هدف از این سال راه اندازی شده است به منظور توسعه جدید دستیابی به موفقیت فن آوری با استفاده از ابزارهای پیشرفته مانند هوش مصنوعی جریان شیمی و تکنیک های مدل سازی. آن معتقد است در چند رشته کارشناسان برای حل مشکلات و ساخته شده است قابلیت درآمده است.

Sravathi آغاز کاوش های خارجی مشارکت به ادامه تلاش های خود در کل مواد مخدر به چرخه توسعه و آوردن این دارو به بازار در اولین پس از مناسب مصوبات مورد نیاز.

در ضمن محققان SN-علوم زندگی در همکاری با TESPA هند در بنگلور زیستی مرکز نوآوری و توسعه داده اند یک برنامه ریزی رباتیک ماشین که پایین آوردن هزینه COVID-19 تست به 500 تومان از زمان 4,500 تومان. نوآوری تیم به رهبری توسط Dr Harsh Vardhan Batra سابق DRDO مدیر.

این دستگاه انجام عملکرد جداسازی RNA از نمونه های بالينی از خلط/گرد و خاک بدون استفاده از وارداتی کیت و می توانید آن را هشت نمونه به طور همزمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de