Covid-19 در کارناتاکا: سومین بار در یک هفته موارد عبور از 100 علامت در یک روز

بنگلور: برای سومین بار در این هفته تعدادی از Covid 19 موارد مثبت باید با عبور از 100 علامت در یک روز. از پنج روز گذشته (از جمله پنج شنبه) دولت ثبت 563 موارد است.

پس پنج شنبه شب 105 موارد گزارش شده است. این گرفته شده که در مجموع شمارش 1710. رفتن با سرعت که در آن تعداد موارد تازه در حال اضافه کردن آن است که یک ماده از چند روز برای کارناتاکا برای عبور از 2000 علامت گذاری به عنوان.

هشتاد و چهار نفر از 105 موارد عودت از ماهاراشترا. از 105, 45 از Chikkaballapura, 14 از حسن, 8 از Tumkur 6 از بیدر, 5 هر یک از بنگلور و Chikkamagaluru, 4, بنگلور, روستایی, 3 هر یک از Davangere, هوری و مندیا, 2 هر یک از ویجیپورا و Dharwad یکی هر از نیلنگا, Dakshin Kannada, Uttara کانادا Belagavi و بگلکت.

پزشکی وزیر آموزش و پرورش Dr Sudhakar را نگران کرده است به حقیقت می پیوندند. در روز پنج شنبه او بادی خشم خود را در برابر تصمیم دولت اجازه می دهد تا 6 اتوبوس حاوی 250 نفر از ماهاراشترا وارد Chikkaballapura و یک روز پس از این که تعداد موارد مشخصی.

هنگامی که تاج وارد این منطقه در ماه مارس به Chikkaballapura تبدیل شده بود به یک کانون. دولت در زمان کشت از اقدامات برای جلوگیری از آن و تا به حال بسیاری از مرخص. اما این منطقه در محل موردتوجه وتماشای عموم با 45 تازه تاج مثبت و همه آنها ماهاراشترا عودت.

دو مورد از بیدر هستند Telangana عودت. در دو مورد از تومکور مقامات شده اند قادر به ردیابی منبع عفونت است.

2 مورد از ویجیپورا از آن مهار منطقه 3 از Davangere اولیه می باشد اطلاعات تماس یک بیمار مثبت از مهار منطقه.

مورد از Belagavi است مهاجرین بازگشته از Jharkhand و مورد از نیلنگا دارای سابقه مانند بیماری آنفلوانزا.

از پنج مورد از بنگلور شهری منطقه دو در حال اولیه اطلاعات تماس مثبت با بیمار یکی از با سابقه مانند بیماری آنفلوانزا. در باقی مانده 2 موارد منبع عفونت است و در عین حال به توان توسط مقامات بهداشتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de