COVID-19 گیر شکایت هر دو رشد در سراسر مینه سوتا

Category: کیمیا | No comments

منسجم COVID-19 پاسخ که رژیم صهیونیستی. تیم Walz توصیف کرده است به عنوان حسادت ملت نشان داد نشانه هایی از ترک خوردگی شنبه به عنوان سازمان تهدید به سرپیچی فرماندار باقی مانده دولت مستند محدودیت.

حتی به عنوان دولت یک روز تلفات رسیده یک روز بالا واکنش ادامه داد: به فرماندار شنبه تصمیم به فقط اجازه می دهد هوای آزاد, بار و رستوران خدمات به بازگشایی ژوئن 1 به تاخیر اردوگاه reopenings تا بعد از آخر هفته روز یادبود و به منظور محدود کردن محیط داخلی و خارجی خدمات مذهبی به 10 نفر.

“خودسرانه وادار کردن رستوران ها بسته باقی می ماند از طریق آخر هفته روز یادبود یک ضربه خرد” گفت: Mikael Asp صاحب لا Grolla رستوران در خیابان که می خواستم فرماندار به OK داخلی رستوران و خدمات در 50 درصد ظرفیت است.

مقامات بهداشتی دولت گفت: آنها انتظار می رود نارضایتی اما دلسرد شورش — به خصوص با توجه به این که فرماندار استراتژی و بلند کردن اجسام از 51 روز ایالتی اقامت در خانه سفارش در روز دوشنبه قرار مینه سوتا در بازگشت سریعتر به مسیر طبیعی توصیه می شود از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 نیروی کار.

COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر مینه سوتا که با توجه به ملی جدید COVID استراتژی خروج از صفحه وب است که یکی از 20 کشور است که در آن موارد در حال افزایش است. 32 و میر مرتبط با COVID-19 بودند که گزارش روز شنبه آورده آن مرگ و میر به 809. کل آزمایشگاه-مورد تایید شده تعداد رسیده 18,200.

در حالی که به عنوان بسیاری از 80% باعث عفونت خفیف یا بدون علائم مقامات بهداشتی اشاره کرد که 2.5 میلیون Minnesotans هستند در معرض خطر بالا برای موارد شدید به علت چاقی و سیگار کشیدن وضعیت یا بیماری های قلب و ریه و کلیه و یا سیستم ایمنی بدن است.

“آنچه که ممکن است به نظر می رسد خوب برای یک بخش خاصی از جمعیت می تواند عواقب مخربی برای دیگران. پس (مردم نیاز) به مایل به در نظر بگیرید که نیاز به بالاتر از خود ما” گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی, مدیر, و اضافه کرد که او نگران بود که بازگشایی کلیساها را جلب افراد مسن و آسیب پذیر برای حضور در.

مدلسازی توسط دانشگاه مینه سوتا و دولت بهداشت و درمان, محققان دریافتند که اقامت در خانه کاهش می یابد چهره به چهره و انتقال ویروس 55٪. که خرید زمان آماده سازی برای بیمارستان ها که اضافه شده تخت ICU و هواکش برای افرادی که شدید COVID-19 موارد علت ديسترس تنفسی.

Walz گفت: بهبود بیمارستان آمادگی کمک به او را متقاعد کند به مقیاس محدودیت — اولین معافیت تولیدکنندگان و سپس خرده فروشان از اقامت در خانه سفارش در اواسط ماه مارس قبل از بلند کردن آن را به طور کامل در این هفته.

بسیاری از رهبران کسب و کار و مینه سوتا اتاق بازرگانی و پشتیبانی کسانی که گام به گام در مارس اما امیدوار بودند برای آزادی بیشتر در ماه ژوئن.

دولت نیز در مواجهه با پرونده های حقوقی در چند جبهه از جمله از کلیساها که می خواهید به بازگشایی یک صاحب شش میله در Stearns County, و یک کسب و کار کوچک ، محافظه کار و طرفداران نیز ثبت دادخواست به یاد بیاورید در برابر Walz با مینه سوتا وزیر امور خارجه روز پنج شنبه.

“فرماندار Walz همچنان به نادیده گرفتن خلاق و متفکر امن بازگشایی قصد دارد که صاحبان کسب و کار کوچک را توسعه داده اند” گفت: Rep. دیو بیکر, R-ویلمار.

ادامه داد: خطرات بهداشتی

مسائل پیچیده توسط این واقعیت است که Walz’ واسطه دوره باعث شده است که نگرانی در پایان مقابل از ایمنی استدلال.

مینه سوتا انجمن پرستاران معتقد است بازگشت به حالت عادی بیش از حد به زودی خواهد شد در نتیجه افزایش COVID-19 مواردی که اگزوز بیمارستان تامین ماسک و لباس و تهدید پرستار ایمنی.

ماشین ترافیک سطح شروع به خزش اما هنوز 19 درصد کمتر از متوسط در منطقه مترو در روز سه شنبه, با توجه به وزارت حمل و نقل مینه سوتا. دولت در حال حاضر دریافت یک “F” نمره به عنوان بسیاری از ایالت ها را از Unacast که با استفاده از دستگاه های تلفن همراه به ارزیابی چقدر مردم در حال حرکت در اطراف و دور از خانه.

خطرات ناشی از نادیده گرفتن خدمات درمانی دولتی راهنمایی مشهود بود که یک گروه در مینه سوتا سعی در راه اندازی فارغ التحصیلی صورتی که نقض Walz سفارش. یک فرد آلوده و درگیر در راه اندازی در معرض دو نفر دیگر که نمی دانم خود را در معرض خطر وضعیت زمانی که آنها در این مراسم با والدین و دانش آموزان Ehresmann گفت.

دستورالعمل ها ممکن است به نظر می رسد نامنظم در محدود کردن یک نوع محل اما دیگر نمی, اما آنها حساب تفاوت در مقدار و قابل پیش بینی از جنبش بین مردم — که می تواند دیکته سطوح خطر برای ویروس انتقال Ehresmann گفت.

مراسم فارغ التحصیلی نه به عنوان قابل پیش بینی به عنوان برخی ممکن است فکر می کنم او اضافه شده است. “حتی بهترین برنامه گذاشته نمی توانید حساب کاربری برای واکنش انسان از دانش آموزان با عجله به آغوش همکلاسی های آنها دیده نمی شود در یک مدت زمان طولانی است.”

مینه سوتا کاتولیک شورای اسلامی در ادامه با توصیه آن است که کلیسا می تواند به پر کردن یک سوم از ظرفیت های خود را در داخل توده ها شروع سهشنبه — در تخلف از دستور دولت است.

شهر Eveleth اعلام کرده بود در اوایل این هفته که آن را نمی خواهد اجرا درآوردن هر یک از فرماندار خاموش کردن محدودیت اما معلوم بود روز شنبه اگر هر کسب و کار شد و آماده برای استفاده.

مارجی Koivunen نمی خواهم به خطر اندازد مشروب مجوز در نوار اما گفت: “کارهای زیادی است که معنا ندارد. اگر شما را به یک جعبه بزرگ آنها در حال خزنده با مردم است. من نمی بینیم که بسیاری از مشتریان در یک هفته.”

رستوران رهبران در ساحل شمالی هستند درخواست فرماندار برای تشخیص حماقت از سرمایه گذاری در یک زمان از منابع محدود در صندلی در فضای باز.

“ما لازم نیست که آب و هوا از شهرهای دوقلو” گفت: Jason وینسنت صاحب باشگاه قایق رستوران و بار, در, Duluth و لوبیا وانیل کافه ها در دو بنادر و دولوت. “سعی کنید به استفاده از one-size-fits-all رویکرد فقط کار نمی کند.”

Durenberger پشتیبانی

مشخصات فنی Walz’ عقبگرد از محدودیت است تهاجمی تر توصیه می شود در این دستورالعمل که بخواهید متحده به صبر کنید تا زمانی که آنها را دیده اند 14 روز کاهش موارد است.

مقامات بهداشتی دولت مطمئن نیست که اتفاق خواهد افتاد تا پاییز. کشورهای دیگر را زیر نیست که راهنمایی یا و خود رئيس جمهور است مورد سوال آن و در یک نقطه با صدور “آزاد مینه سوتا” صدای جیر جیر در پاسخ به آن در حال انجام stay-در-خانه سفارش.

Walz به دست آورد پشتیبانی از سابق وزیر بهداشت ، دیو Durenberger که گفت: عدم وجود سازگار فدرال رهبری مجبور است فرمانداران به عمل خود را و سمت چپ آنها را به انتقاد و مقايسه آن با 49 کشورهای دیگر.

“وجود دارد یک نوع ثابت chipping دور از اعتماد به نفس و اعتماد” گفت: Durenberger یک کاتولیک که نا امید شده بود با تصمیم به ادامه با داخل توده که نقض دولتی راهنمایی.

Durenberger پیوست و با گروهی از مراقبت های بهداشتی رهبران از جمله ادینا مقیم و سابق مدیکر مدیر اندی Slavitt در تماس به صورت دقیق کاهش در دولت-دستور خاموش شدن ناگهانی در آمریکا

“آن را نمی خواهد کمک به اقتصاد اگر ما به پایان رسید تا نیاز به جلو و عقب سخت و یا نزدیک بار دیگر به دلیل این ویروس شروع به گسترش به سمت نقطه ای که آن را تهدید می کند ما سیستم مراقبت های بهداشتی و بیشتر ما را مختل سلامت” آنها نوشت: در ایالات متحده آمریکا امروز.

Slavitt داد صاف و پوست کنده ارزیابی مینه سوتا, پاسخ, که, در میان چیزهای دیگر او گفت: خیلی آهسته برای پاسخ به افزایش خطرات در دراز مدت مراقبت از امکانات. مراقبت دراز مدت ساکنان ساخته شده تا 28 از مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه و 663 تا کنون در این بیماری همه گیر.

اما سرعت که در آن Walz است, پوسته پوسته شدن پشت محدودیت است “نه خارج از جریان اصلی” در مقایسه با کشورهای دیگر Slavitt گفت. “من فکر می کنم فرماندار احتمالا آن را به مورد حق خود در افتتاحیه فعالیت — سرعت که در آن او در حال باز کردن آنها را.”

پنج معیارهای در حال هدایت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به مقیاس محدودیت و یا حتی تحمیل های جدید اگر COVID-19 مورد افزایش و استفاده از ظرفیت بیمارستان. یکی نشان داد بهبود — با نرخ دو برابر شدن COVID-19 موارد تنها 14 روز در مینه سوتا است. دولت در نظر دو برابر شدن نرخ هفت روز یا کمتر به یک نگرانی.

جدید متریک نشان داد که میزان بستری شدن در بیمارستان است که به خوبی در بالا دولت آستانه ، بیمارستان ها در حال نزدیک شدن ظرفیت اولیه با 1,034 از 1,261 ICU تخت اشغال شده توسط بيماران مبتلا به COVID-19 یا نامربوط شرایط پزشکی. یکی دیگر از 1,124 تخت می تواند آماده در عرض 72 ساعت در صورت نیاز ،

کارکنان نویسندگان جیمز والش و کتی Galioto کمک به این داستان.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>