نمایشگاه ایالتی مینه سوتا خاموش است فقط برای ششمین بار در تاریخ است که predates جنگ های داخلی آمریکا.

دولت عادلانه مدیر کل چکش جری گفت: نبود یک تصمیم گیری دشوار است.

“این تنها تصمیم. آن را درست انجام دهید” چکش گفت.

این نمایشگاه گذشته بود لغو شد و در سال 1946 به دلیل فلج اطفال بیماری همه گیر. اعضای هیئت مدیره رای به لغو پس از یک جلسه خصوصی بیش از یک تماس اینترنتی است که حدود 45 دقیقه به طول انجامید. آنها رای دادند به اتفاق آرا به لغو.

از آنجا که ایالات متحده شیوع رمان coronavirus برداشت در اوایل ماه مارس چکش گفت: آن را به طور فزاینده ای روشن عادلانه نمی توانستم در این سال است. “جایگزین برای سیلی چیزی هم که غیر قابل تشخیص و خطرناک” چکش گفت: پس از رای دادن. “قرار می دهد که این نمایشگاه در یک سوراخ, ما ممکن است هرگز از آمده است.”

چکش قبلا گفت: این نمایشگاه تا به حال به طور کامل در نمایشگاه و یا نه در همه. او را رد کرد و ایده داشتن درجه حرارت چک یا اجتماعی فاصله. در هفته های اخیر مشخص شد که شرکت کنندگان و فروشندگان و هنرمندان بودند پشتوانه دور معنی عادلانه نبوده است کامل در نمایشگاه.

“اجتماعی فاصله? در اینجا ؟ بیا” او گفت: از او عادلانه دفتر پس از رای دادن.

اواخر هفته گذشته او مجموعه ای از ویژه جلسه هیئت مدیره برای روز جمعه پیش بینی رای به لغو و به جای صبر کنید تا جلسه ماه آینده. “ما به خارج از باند فرودگاه” او گفت: با استفاده از هواپیما استعاره.

اگر چه COVID-19 عفونت اوج در مینه سوتا است که انتظار می رود در ماه جولای خطر سرایت کشته شده در سال جاری 12-روز واقعه که به تساوی صدها نفر از هزاران نفر از سراسر دولت است.

“به تمام مردمی که می گویند آنها می آیند مهم نیست که چه, خوب, با تشکر از, اما آن را نمی خواهد هر چیزی شما می خواهم به رسمیت شناختن” چکش گفت.

اگر چه برخی از پیشنهاد منصفانه برای “تنها افراد سالم” چکش گفت: این نمایشگاه دارای “رو در دسترس برای همه است.”

این نمایشگاه به طور معمول به تساوی بیش از 2 میلیون بازدید کننده در طول اجرای آن خدمت به عنوان تابستان گذشته هورا و پایان دادن به در روز کار با کودکان در سراسر کشور از بازگشت به مدرسه در روز بعد.

برای حداقل یک ماه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و کارکنان خود را ابراز بدبینی در مورد چشم انداز برای پایان تابستان جمع آوری به دلیل خطر جامعه گسترش این رمان coronavirus.

“ما نیاز به گرفتن نفس ما برای یک سال” چکش گفت. “ما نیاز به بازگشت بهتر و دقیق تر و قوی تر است و ما خواهد شد.”

چکش است دیرین نمایشگاه مدیر کل و معاون اجرایی رئیس جمهور به هیئت مدیره. هیئت مدیره رئیس جمهور است Ron Oleheiser از گرند رپیدز و جو فاکس است که معاون رئیس جمهور است.

نمایشگاه اعضای هیئت مدیره به نمایندگی از دولت قانونی کشاورزی منطقه. آنها جو فاکس شمالی, St. Paul D. J. Leary از مینیاپولیس Gordy Toenges از Alden جف هاوکینز از اینور گروو هیتس, گیل Johnson, Anoka, جو Scapanski از ساوک رپیدز Wally Wichmann از Balaton ری Erspamer از هیبینگ و دنی Grunhovd گری.

همه رای به لغو جز Leary که نیست در حال حاضر.

راشل اولسون • 612-673-1747

 

توییتر: @rochelleolson

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de