Davido, Tiwa Savage و آقای Eazi پوشش بیلبورد برای انتشار اولین شماره اختصاص داده شده به طور کامل به آفریقا


From L to R: Davido, Mr. Eazi and Tiwa Savage cover Billboard for the publication’s first issue devoted entirely to the continent of Africa.

از L به R: Davido آقای Eazi and Tiwa Savage cover بیلبورد برای انتشار اولین شماره اختصاص داده شده به قاره آفریقا است.
عکس: Lakin Ogunbanwo (مجله بیلبورد), Seye Isikalu (مجله بیلبورد), Lakin Ogunbanwo (مجله بیلبورد)

آن را روشن!آن را روشن!که در آن همه چیز ادبی زنده در ریشه

Tiwa Savage Davido و آقای Eazi در حال پوشش ستاره برای بیلبورد‘آخرین شماره ویژه است که به طور کامل اختصاص داده شده به قاره آفریقا است.

تبلیغات

ویژگی متحده که به عنوان جریان به دست آورده برای تلفن های موبایل و دید از هنرمندان و تولیدکنندگان است به همین ترتیب افزایش یافته و به لطف آهنگ های مانند دریک “یکی از رقص” (که ویژگی های نیجریه WizKid) و آلبوم مانند Beyoncé-سرپرستی شیر شاه: هدیه.

“سه اصلی-برچسب گروه—جهانی وارنر و سونی—همه ramped تا سرمایه گذاری خود در آفریقا در سال های اخیر: افتتاح دفاتر ارسال A&R پیشاهنگی به عمده مراکز و تشکیل سرمایه گذاری مشترک و مشارکت” ویژگی می خواند و اضافه می کند “[آفریقا] نیز به عنوان یک خاص سرچشمه استعداد با تشکر از ستاره مانند Tiwa Savage Davido و آقای Eazi…[برجسته] فقط چگونه بسیاری از امکانات در انتظار آفریقایی استعداد است.”

تبلیغات

“موسیقی شگفت انگیز است. احساس شما از Afrobeats و موسیقی آفریقایی است فقط متفاوت” Davido توضیح می دهد که از عوامل رانندگی صنعت بهره در آفریقا به خصوص در سال های اخیر است. “زمانی که من در مدرسه ای در آمریکا و بازی آفریقایی, موسیقی, مردم می گویند, ‘آخ که چه ؟ که گه سخت است.’ آنها درک نمی کنند که چه هنرمندان شد و گفت: اما احساس آنها [از موسیقی] بود ، مردم همیشه دوست داشتم موسیقی آفریقایی اما ما نیست که راه برای رفتن در سراسر جهان است. در آن زمان شما در واقع تا به حال به آفریقا اچ تی آمده به آفریقا آن را تجربه می کنند.”

جهان است که قطعا توجه است. Tiwa Savage شد اولین زن برنده “بهترین آفریقایی عمل” رده در سال 2018 MTV Europe Music Awards آقای Eazi (یک هنرمند مستقل) انجام شده در سال 2019 Coachella موسیقی و جشنواره هنر و Davido را “سقوط” است که طولانی ترین-نمودار نیجریه آهنگ پاپ در بیلبورد تاریخچه. اما همه هنرمندان می گویند هنوز هم وجود دارد تصورات غلط از آفریقا و از آن چیزی است که آنها را در هنگام سفر در خارج از کشور.

“این خیلی بدتر از قبل از زمانی که مردم به معنای واقعی کلمه فکر ما در زندگی درختان. است که من تصور غلط” وحشی می گوید. “اما آن را در حال تغییر به عنوان مردم دیدن تصاویر از طریق رسانه های اجتماعی که مردم به دیدن مکان هایی مانند غنا تانزانیا و آفریقای جنوبی و زیمبابوه. هیچ چیز ضربان تجربه است که وقتی کسی در واقع زمین در آفریقا است. و آن بستگی دارد که در آن در آفریقای چرا که آن را یک قاره و یک کشور است.”

تبلیغات

با این حال تمام خوش بینانه در مورد آینده از هنرمندان به عنوان آن مربوط به جریان اصلی موسیقی مکالمات.

تبلیغات

“نیز وجود دارد به طور کلی باد از قدردانی در حال حاضر برای چه بودن آفریقایی در مورد: “هی, من, افریقایی, آن را به آفریقایی و ما flaunting آن” می گوید: “آقای Eazi. “هنگامی که Davido آواز او صحبت کردن در مورد چیزهایی که بسیار خاص به خود فرهنگ است. آن را نیز در همان زمانی که Tiwa آواز می خواند…همه بیدار شدن از خواب به دلیل آنچه که اتفاق می افتد…این نه سیاست که آوردن مردم در اینجا. این هنر و جوان کسب و کار مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de