اعلام Cyclone Amphan یک فاجعه ملی: مخالفت مرکز

دهلی نو: بیست و دو احزاب مخالف خواست این مرکز در روز جمعه بلافاصله پس از اعلام خرابی های ناشی از طوفان Amphan در اوریسا و بنگال غربی به عنوان یک فاجعه ملی و به نام کمک قابل ملاحظه ای دو کشور در مواجهه با تاثیر فاجعه است.

رهبران 22 احزاب که از طریق ویدئو کنفرانس تصویب یک قطعنامه در این باره گفت: امداد رسانی و توانبخشی باید بالاترین اولویت در این مقطع.

“ما احزاب مخالف گسترش ما همدردی و حمایت خود را از دولت و مردم بنگال غربی و Odisha در نشست تاثیر خرابی های ناشی از طوفان Amphan” این قطعنامه گفت.

آن گفت: یک فاجعه طبیعی مانند طوفان Amphan آمده است به عنوان یک دو ضربه به آمریکا در میان coronavirus همه گیر شکستن روحیه مردم است.

“احزاب مخالف از این رو اصرار دولت مرکزی بلافاصله پس از اعلام این که به عنوان یک فاجعه ملی و قابل ملاحظه ای کمک به ایالات متحده در مواجهه با تاثیر از این فاجعه” قطعنامه گفت.

آن اضافه شده است که مردم از اوریسا و بنگال غربی به فوریت نیاز به حمایت و همبستگی دولتها و شهروندان این کشور است.

و اشاره کرد که امداد رسانی و توانبخشی باید بالاترین اولویت در این مقطع قطعنامه گفت: احتمال شیوع بیماری های دیگر به عنوان یک نتیجه از فاجعه نیز نباید نادیده گرفت.

“ما احزاب اپوزیسیون بر دولت مرکزی به ارائه کمک فوری برای شهروندان ما/هموطنان ،

در این جلسه رهبران منتقل عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده های کسانی که جان خود را از دست با توجه به طوفان.

“ما ابراز همبستگی و همدردی با درد کسانی که دچار زیان های دیگر. این کشور و مردم آن در حال حاضر در میان تیره و تار مبارزه برای بقا مبارزه با Covid-19 همه گیر” گفتند.

این نشست به دعوت رئیس کنگره سونیا گاندی با حضور رهبران Trinamool کنگره (TMC) ملی حزب کنگره (NCP), Dravida Munnetra Kazhagam (DMK) و احزاب چپ در میان دیگران.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de