داخلی مسافرت هوایی باز شرایط درخواست

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: دو ماه پس از تمام پروازهای داخلی و بین المللی بودند متوقف در هند با توجه به کروناویروس همه گیر 33 درصد پروازهای داخلی را راه اندازی مجدد ممکن است 25. روز پنج شنبه دولت با صدور دستورالعمل برای سفر هوایی و مجموعه شرایط متعددی از جمله کرایه-دربندی.

حمل و نقل هوایی داخلی وزارت گفت: یک سوم از پروازهای داخلی شروع خواهد شد در محدود بخش با فارس به عنوان تعیین شده توسط دولت است. کسانی که با Covid-19 تاریخ یا زندگی در مهار مناطق و کسانی که با سرد, سرفه یا بیماری تنفسی نمی تواند سفر.

“من نمی توانم بگویم که پروازهای خود را به طور کامل عملیاتی اما ما را ببینید که چگونه از آن می رود” گفت: وزیر امور خارجه در امور حمل و نقل هوایی عمران Hardeep سینگ پوری.

شرکت های هواپیمایی شده است گفت: برای حفظ نرخ در محدوده مقرر و 40 درصد کرسی ها باید به فروش می رسد در اواسط نقطه از محدودیت های بالا و پایین. مسیرهای هوایی تقسیم شده اند به هفت باند بر اساس مدت زمان پرواز اعم از 40 دقیقه به 210 دقیقه است.

در دهلی-بمبئی بخش متراکم ترین مسیر کمترین کرایه 3,500 تومان است و کمترین 10 ، 000 تومان. بنابراین 40 درصد کرسی ها باید به فروش می رسد در نقطه میانی: 6,700 تومان به علاوه مالیات است. ما می خواهیم برای اطمینان از کرایه نمی توانید از دست و مناسب برای شرکت های هواپیمایی بیش از حد” گفت: هواپیمایی, منشی, Pradeep Kharola. این باید به دنبال شرکت های هواپیمایی تا ماه اوت 23.

مسافران باید به فرودگاه دو ساعت قبل از خروج است. وجود خواهد داشت بدون وعده های غذایی در هیئت مدیره و تنها یک چک در یکی از کابین بار اجازه خواهد داشت. مسافران باید شبانه روزی می گذرد از طریق اجباری web چک در. همه مسافران باید خود را برای ارائه اطلاعات پزشکی از طریق Aarogya Setu برنامه و یا با پر کردن یک خود فرم اظهارنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>