چگونه به صرفه جویی در ما حق رای در طول همه گیر


Illustration for article titled How to Save Our Voting Rights During the Pandemic

عکس: شاتر

روز چهارشنبه رئیس جمهور تهمت حمله متحده مانند میشیگان و نوادا برای حفاظت از رای دهندگان از COVID-19 در انتخابات آینده با ارسال برنامه به صورت غیابی. رای گیری توسط ایمیل یک راه کلیدی برای متحده برای حفاظت از رای دهندگان سلامت و ایمنی است که ایالات متحده باید اخلاقی و حقوقی تعهد به انجام. آن را نمونه دیگری از چگونه پس از چند دهه استفاده از تاکتیک های مانند رای دهندگان تصفیه و بسته شدن مراکز رای دهی سایت به disenfranchise سیاه رای دهندگان تهمت و تندرو سیاسی فعالان در تلاش هستند تا با استفاده از coronavirus همه گیر برای جلوگیری از به عنوان بسیاری از مردم از رای دادن به آنها می تواند. آنها حتی اعتراف کرد که این استراتژی خود را, است که چرا آن را بسیار ضروری است که همه ما جدی در مورد رای دهندگان عدالت در کشورهای ما و جوامع محلی.

تبلیغات

Illustration for article titled How to Save Our Voting Rights During the Pandemic

تصویر: توییتر

ما فقط شش ماه به انتخابات ما امن تر قبل از نوامبر. 3 روز انتخابات. خبر خوب این است که ما در حال حاضر متحدان بیشتری از همیشه قبل از. در روند تلاش برای نگه داشتن ما از نظر سنجی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معرفی کل کشور به این نوع از رای دهندگان محرومیت است که جوامع سیاه شده اند مبارزه برای نسل های. جامعه ما دارای تجربه مقاومت در برابر تهدید به ما دادهاند بنابراین در حال حاضر زمان برای ما منجر شود.

تبلیغات

همه چیز ما نیاز به رای گیری امن تر و راحت تر در حال حاضر وجود دارد در این کشور است. ما فقط باید برای به دست آوردن منابع به مکان مناسب و اطمینان حاصل شود آنها را صرف در دادن رای دهندگان تسهیلات مشخص شده در سال 2020 رای دهندگان عدالت دستور کار. برای شروع ما باید تقاضا که کنگره به طور کامل صندوق و یا افزایش انتخابات انعطاف پذیری کمک های مالی به کشورهای در عمل قهرمانان به طوری که ایالات متحده کمک های مالی آنها نیاز به این مهم به سرعت تغییر می دهد. و رای دهندگان باید ثبت نام کنید و بررسی وضعیت ثبت نام خود رابنابراین ما می توانید آخرین انتخابات به روز رسانی به طور مستقیم از محلی و دولت های انتخاباتی.

هنگامی که ما در حال ثبت نام ما شروع کردیم به فکر کردن در مورد چگونه ما را با خیال راحت رای دادن. دانشمندان پیش بینی تجدید حیات از coronavirus در پاییز و تلاش در ارعاب رای دهندگان باقی می ماند یک تهدید. بنابراین اولین و ضروری ترین گام برای کاهش نیاز به رای گیری در فرد است. اجازه می دهد هر کس گزینه ای برای رای دادن از طریق پست است یک جایگزین ساده به فرد در رای گیری که در حال حاضر وجود دارد به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. متحده که در حال حاضر نیاز به یک بهانه ای و یا جای دیگر موانع به رای گیری غایب می تواند و باید چشم پوشیدن از آنها در این سال با توجه به همه گیر و تهدیدات دیگر به امن رای گیری و اجازه می دهد تا تمام رای دهندگان واجد شرایط برای دریافت و بازگشت یک رای گیری توسط ایمیل با استفاده از یک سیم کارت اعتباری پاکت پستی.

بیشتر به اطمینان حاصل شود هیچ کس در جامعه ما این است که از حقوق خود محروم و از آنجا که آنها نمی باید مطابق آدرس پستی و یا حمل و نقل متحده نیز باید راه اندازی امن و قابل دسترس رای گیری مجموعه سایت ها در هر جامعه که در آن رای دهندگان می توانید انتخاب کنید تا و یا رها کردن برگه های رای خود را با خیال راحت در حالی که احترام فیزیکی فاصله دستورالعمل.

پس از چند دهه از محرومیت, مردم سیاه و سفید هستند و طبعا نگران آن است که ما رای ممکن است شمارش نمی شود اگر ما به آنها ایمیل در. این بدان معنی نیست که ما را به چوب با یک راه قدیمی از رای گیری نیست که به ما خدمت می کنند در این لحظه هر چند. سی و هشت ایالت و واشنگتن دی سی در حال حاضر اجازه می دهد رای دهندگان برای پیگیری وضعیت برگه های رای خود و اطمینان حاصل شود آنها را شمارش ما می توانیم و باید گرد هم آمده و تقاضا است که باقی مانده 11 متحده در هیئت مدیره. اگر شما زندگی می کنند در کانکتیکات, هاوایی, ایندیانا, کانزاس, مین, Missouri, می سی سی پی نیویورک, تنسی, تگزاس, یا, وایومینگ, شما می توانید با استفاده از رنگ تغییر پلت فرم برای شروع یک درخواست به تقاضای این مهم رای گیری درست و ما به شما کمک کند آن را ترویج.

تبلیغات

حتی با این گزینه برای برخی از رای دهندگان رای گیری در فرد هنوز هم خواهد بود که تنها راه برای اطمینان حاصل شود آنها را مناسب دسترسی به کمک و حریم خصوصی مورد نیاز برای بازیگران یک رای. رای دهندگان عدالت به معنی حصول اطمینان از هر کس می توانید با خیال راحت بدون در نظر گرفتن ناتوانی و یا هر عامل دیگر. انتخابات می تواند در شخص رای گیری امن با ارائه چندین فرد در رای گیری اولیه مکان برای 30 روز منتهی به روز انتخابات از جمله تعطیلات آخر هفته. این کاهش ازدحام فردی در حوزه های رأی گیری و کوتاه شدن خطوط در روز انتخابات. اما حتی بیشتر می تواند به راحتی انجام می شود برای حفاظت از سلامت و ایمنی.. همراه با در نظر گرفتن گام برای کاهش هر دو تعداد زیادی از مردم که نیاز به رای گیری در فرد به طور کلی و در هر زمان باید وجود داشته باشد مناسب پیشگیری از بیماری پروتکل های در محل برای محافظت از باقی مانده در شخص رای دهندگان و نظرسنجی کارگران است. فیزیکی فاصله مکرر ضد عفونی مشترک سطوح و ساخت ماسک رایگان در دسترس برای رای دهندگان که در حال حاضر نیست که آنها را حفظ خواهد کرد هر کس بی خطر است. اگر ما شروع به آماده شدن برای این اقدامات در حال حاضر خرید و متفرق تجهیزات ما آماده خواهید بود در مدت پنج ماه به ما باز رای گیری مکان با خیال راحت.

در نهایت ما باید بپذیریم که COVID-19 نیست تنها تهدید به سیاه و سفید زندگی می کند این چرخه انتخابات. ما به طور مداوم یادآوری است که در این سن تهدید به زندگی ما فقط به عنوان شایع است در حال حاضر به عنوان آنها تا کنون بوده است. بنابراین مثل همیشه ما نیاز به حفاظت از ارعاب این چرخه انتخابات.

تبلیغات

این بدان معناست که تمام رای گیری مکان ها و محیط اطراف خود باید اسلحه-مناطق آزاد. مسئولان باید برای جلوگیری از تلاش های فعالان سیاسی و افراطی گروه های نفرت برای ارعاب یا گمراه کردن رای دهندگان سیاه و سرکوب مردم در انتخابات و تحت تعقیب قرار دادن افراد و سازمان هایی که در تعامل با تهدید انتخابات مربوط به رفتار است. شرکت رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter کردم به گام تا بیش از حد و محافظت بهتر کاربران از دروغ سازمان یافته و ارعاب مبارزات که در ادامه به طور نامتناسبی هدف سیاه فعالان و رای دهندگان.

ما باید همه چیز ما نیاز به حفاظت از سلامت ما و ما رای این سال است. اگر ما مقامات منتخب شروع در حال حاضر ما می تواند به گسترش امن و گزینه های رای گیری و به طور قابل توجهی نزدیک به ساختن رای دهندگان عدالت یک واقعیت در هر دولت است. پس از ویسکانسین میلیون ها نفر از مردم هستند که در نهایت متوجه می شوند که رای دهندگان با تجربه سرکوب های سیاه و سفید جوامع نیز می تواند اختیار داشت در برابر آنها—و آنها همچنین شاهد است که ما به عنوان رای دهندگان باید قدرت را به توبیخ مقامات دولتی که سوء استفاده از قدرت خود را در این راه. بیایید ساخت که حرکت برای محافظت از حق رای برای همه. بیایید امروز اقدام بنابراین ما می توانید انتخاب رهبران که نمی خواهد بازی مرگبار بازی های سیاسی با ما زندگی می کند.

تبلیغات

رشاد رابینسون رئیس جمهور از, رنگ, تغییر, پیشرو نژادی عدالت سازمانی با بیش از 1.7 میلیون عضو است که طراحی استراتژی های برنده به ساخت قدرت برای جوامع است. رشاد به نظر می رسد به طور منظم در عمده رسانه های خبری و به عنوان سخنران اصلی در سراسر کشور. شما می توانید او را در توییتر.

تبلیغات

هر هفته رنگ تغییر کشور بزرگترین آنلاین نژادی عدالت سازمان شما را به خط مقدم داستان از #TheBlackResponse به COVID-19 برجسته راه مردم سیاه و سفید در حال اقدام و خواستار پیشرفت در طول همه گیر و فراتر از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de