آیکون 360: هارلم را مد راه اندازی یک ردیف جدید غیر انتفاعی و مجازی جمع آوری کمک برای طراحان نهفته COVID-19


CEO and Founder of Harlem’s Fashion Row Brandice Henderson at One World Trade Center on September 05, 2019, in New York City.

مدیر عامل و موسس هارلم را مد ردیف Brandice هندرسون در یک مرکز تجارت جهانی در سپتامبر 05, 2019 در شهر نیویورک است.
عکس: مایک Pont (گتی ایماژ برای شرط بندی)

هارلم را مد ردیف (HFR) تاسیس شد برای جلب توجه و بسیار مورد نیاز پلت فرم برای طراحان از رنگ و آن را انجام می شود بنابراین برای بیش از یک دهه garnering پیشگامانه احترام در سراسر صنعت و دلخواهی مشارکت شرکت. در میان coronavirus HFR ماموریت همچنان ادامه دارد و روز چهارشنبه آن مدیر عامل و موسس Brandice دانیل اعلام کرد این نهاد غیر انتفاعی آیکون 360, co-اسپانسر شده از طرف Gap Inc., Ciroc نایک و حاوی رطوبت و طراحی شده برای حمایت از طراحان با کمک های مالی و تشویق از طریق این بحران در حال انجام.

تبلیغات

“آب و هوای فعلی اقتصادی به ارمغان آورده است بیرون عدم قطعیت برای طراحان” می خواند HFR سایت. “با توقف در تولید و کاهش چشمگیر در فروش ما در هارلم را مد ردیف تصمیم به اقدام و کمک به طراحان از رنگ از طریق این سابقه ،

طراحان نیاز به تشویق می شوند تا برای درخواست آیکون 360 عطا به نام HFR سالانه جوایز صادر شده در طول ماه سپتامبر در هفته مد. کمک های مالی صادر خواهد شد که هنوز مشخص نیست مقدار از تازه تاسیس غیر انتفاعی اما برای جمع آوری پول و آگاهی از طراحان نیاز به هنر و سرگرمی سازمان است که میزبانی یک “مجازی جمع آوری کمک” در مه 30, احتمالا در جایی از آن سالانه سپتامبر جشن (هر چند که ما باید نگاه کنید). مجازی رویداد خواهد شد از ویژگی های “ویژه صنعت مد مهمانان به جشن و حمایت از طراحان که برای درخواست آیکون 360 گرانت می گوید:” این سایت.

تبلیغات

“در طول این بحران من فکر کردم این مهم به انجام همه چیز را در قدرت ما برای حمایت از طراحان از رنگ می گوید:” دانیل در یک بیانیه فرستاده شده به تب و تاب بودن ، “من فوق العاده با الهام از انعطاف پذیری از طراحان که در حال ساخت پررنگ محور در کسب و کار خود را. به عنوان یک مد در جامعه ما یک فرصت باور نکردنی برای کمک به مقیاس کسب و کار از طراحان که پر رونق هستند و حتی در وسط یک بیماری همه گیر.”

تایید اعضا برای آیکون 360 شامل رواج Editor-in-Chief لیندزی مردم Wagner, کهنه سرباز, مد و زیبایی, ویرایشگر Mikki تیلور پیشگام طراح تریسی ریس وگ/CFDA مد صندوق برنده کریستوفر جان راجرز در گفتگو با افراد مشهور سبک Wayman و میکا (Regina King, KiKi لین), افراد مشهور, سبک Kesha مک لئود (Serena Williams), اثرگذارندهها مانند تای Beauchamp و کلر Sulmers و بیشتر. این برنامه کامل و بلیط (22 دلار) برای سه ساعته رویداد در حال حاضر در دسترس—و طراحان می توانید درخواست برای ICON360 گرانت در HFR سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de