در مورد شما را فراموش کرده اپرا خیلی بیشتر کاهو از بقیه از ما او کلم به شما نشان می دهد


Illustration for article titled In Case You Forgot Oprah Has Much More Lettuce Than the Rest of Us, She Has a Cabbage to Show You

عکس: تام کوپر (گتی ایماژ)

ما طولانی زندگی می کردند با این فرض که همه چیز را بزرگتر هنگامی که وجود دارد یک میلیاردر درگیر است. اما ترک آن را به اپرا برای اثبات این نظریه درست در روز پنج شنبه نشان دادن یک ماموت کلم کنده از او احتمالا تمام ارگانیک بدون شک کاملا آراسته باغ واقع شده جایی که ما نمی توانیم.

تبلیغات

“من به شما گفتن نه یکی از مواد شیمیایی استفاده می شود; چرا که ما باور نمی کنیم که” او با افتخار اعلام کرد از آنچه غیر قابل انکار است همه دولت روبان آبی-مدعی چون اپرا. او به طرز محسوسی غفلت به فریاد باغبان ریشه ارشد ویرایشگر Stephen Crockett متقاعد شده بود که مهار امنیت فقط خارج از دوربین و یا به ذکر است که اسب شاخدار مدفوع است به راز ساخت باغ خود را رشد به چنین قدر—اما تنها از کود گریزان سیاه و سفید اسب شاخدار ، این است و نان است. چرا که اپرا را دوست دارد نان است. (ما هم اپرا.)

تبلیغات

اما آن O بعدی اعلام می دهد که ما مکث: “این است که کاری می کند که بسیاری از سالاد کلم برای روز یادبود…”

چگونه بسیاری از مردم شما را سرگرم کننده در یک بیماری همه گیر? (به طور جدی در حال تمام دختران از اپرا وینفری آکادمی در حال حاضر quarantining در Auntie O?) و کسی که دوست دارد سالاد کلم که مقدار ؟ (احتمالا Stedman.) مانند به اندازه کافی به غذا خوردن بیشتر از دو قاشق غذا خوری-تخصیص می آید که به عنوان چاشنی در کنار سه قطعه از مرغ سرخ شده یا ماهی ؟ (خوب قطعا Stedman.) از آنجا که شما سرگرم کننده (در یک بیماری همه گیر) وجود دارد خواهد بود سرخ شده مرغ یا ماهی درست O?

که همه gon’ بود بیش از وجود دارد ؟

ما بسیاری از سوالات بسیاری که تنها می تواند پاسخ داده شود توسط میلیون ها نفر بر میلیونها دلار صدها هکتار از زمین های ده ها تن از اعضای هیات و بی شماری تن از خاک وارداتی از نارنیا است که در آن سرگرمی نویسنده Tonja Stidhum معتقد است که اپرا در واقع زندگی می کند.

تبلیغات

اینجا در دنیای واقعی این می رود بدون گفت که بسیاری از آنها متاسفانه و به طور غیر منتظره برخورد با ناامنی غذایی در حال حاضر. در حالی که ما می تواند قرار دادن یک سوپر بیدار شد اما به احتمال زیاد خود صالح بیان اینجا ما نیست; علاوه بر آن به شروع سخنرانی و ارائه مسابقه-تمرکز پوشش COVID-19 بحران اپرا اهدا 12 میلیون دلار به مواد غذایی تسکین فقط این هفته, بنابراین ما نمی غبطه خوردن او هر وقت صرف باغبانی.

که گفت: هیچ کس دوست دارد سالاد کلم که بسیاری—حتی Stedman—و فقط به دنبال که در آن مقدار کلم باعث می شود ما می خواهید را به یک گاز-X.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de